eu fecioara , el leu

ce parere aveti despre relatia dintre fecioara si leu ? ..
el e un tip mai laudaros.. se lauda cu orice si e increzut..
eu nu suport chestia asta..
desi el asteapta bagat in seama si eu am orgoliul mare si nu il bag in seama desi deseori cedez..
pareri va rog :o3
al3xyaa
Postat pe 28 August 2010 00:04
si eu sunt zodia fecioara si tipul cu care ma intalnesc e leu....leii sunt firii foarte puternice si le place cum ai zis tu lauda nu stiu daca neaparat sa se laude ei ci sa fie laudati, ei trebuie sa fie centru atentie...dar daca se va indragosti de tine leul sa sti ca face o multime de lucruri frumoase pt iubita lui....nu suporta prostia si sunt amantii grozavi....au nevoie de o femeie puternica cu personalitate destul de asemanatoare cu a lor.....daca nu esti un caracter la fel de puternic ca el o sa mearga ...eu zic sa incerci daca e chimie si ceva mai mult....
ozi_fara_tine
Postat pe 29 August 2010 13:30
pai :-? sa incep prin a va spune ca eu sunt fecioara si iubitul meu din nefericire e leu .. cand ne'am cunosut nu am pus accent pe zodii pe ascendenti pe horoscop ..etc dar uite ca am ajuns in pragul de a ma documenta ji in privinta aceasta deoarece relatia a inceput sa scartaie umpic :( !da este adevarat aceste zodii nu sunt compatibile din multe puncte de vedere ....se spune ca rel dintre ei dureaza cat o "viatza de fluture" sau umic mai mult ..cu acest lucru ma impotrivesc deoarece daca exista dragoste si perseverenta o sa reusiti .. eu imi doresc mult sa fiu aceiasi optimista de acum si sa sper ca rel noastra nu se va sfarsi .. dar .. nu pot sa prezic viitorul!dar niciodata sa nu va contraziceti cu ei ca nu ajungeti la un punct comun .. fecioarelor spuneti ca ei si faceti ca voi :* va pup o zi buna!
madu7zza
Postat pe 16 Noiembrie 2010 15:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu taur,el taur 4 De la: doinabaicu 18 Noiembrie 2012 02:36
Un alt fel de zodiac-ZODIA FECIOARA 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:28
femeia taur si barbatul leu 18 De la: cioca 15 Decembrie 2015 10:29
femeie gemeni barbat pesti 12 De la: eu_geminy 30 Octombrie 2011 02:05
ZODIA LEU 20 De la: mimymorena 13 Noiembrie 2011 09:53
Setari Cookie-uri