Ce inseamna ''luptatoareacurajoasa''....

posibil...
ameno
Postat pe 25 August 2010 10:36
nu-mi vine sa cred ce topic s-a deschis
Laura_M
Postat pe 1 Septembrie 2010 16:34
sa-si pregateasca sabiile luptatorii curajosi !
anisoaraf
Postat pe 2 Septembrie 2010 15:27
la atac inainte mars!...1,2,3...stg, dr, stg...sunt cam stangace la inceput, dar va arat eu voua ce curajoasa luptatoare am sa fiu, in final.
caleidoscop
Postat pe 2 Septembrie 2010 23:41
n-avem de ales-trebuie sa fim destepte, frumoase,curajoase, luptatoare, tandre, iubitoare, gospodine, mame grijulii, sotii perfecte, blande, elegante, pazind cu sfintenie focul iubirii in familie, nu mai pun la socoteala cu doamna pe strada si mai adaugati ce credeti de cuviinta...
anisoaraf
Postat pe 3 Septembrie 2010 09:43


anisoara, nu te supara ca te intreb, dar tu pe ce planeta traiesti??
e bine acolo la tine?

uite, io nu vreau sa fiu perfecta, are cineva ceva de obiectat? ii foarte bine asa cum sunt.
zambila
Postat pe 3 Septembrie 2010 09:49
mai, tu esti inca puiutz!
ai sa vezi!
fleurdelis
Postat pe 3 Septembrie 2010 09:54
mica, da' nu proasta!
cand s-o inventa barbatul ala care sa faca toate aceste lucruri, atunci ma apuc si io
zambila
Postat pe 3 Septembrie 2010 09:56
ei, lasa mai barbatul, ca nu-i neaparat!
viata se complica...cu cat o traiesti!
os a ajungi momentul ala in care nu o sa faci decat sa tii niste mingii in mana si singura realizare sa fie aia ca nu iti cad pe jos. in rest...doar reusesti sa le prinzi, atata tot!
si mingiile alea sunt un echilibru intre: viata ta...afectiva, profesionala, imagine, faamilie, finante, blablabla....ca la un mom dat nici tu nu mai stii!

pe ce topic am scris! ma scuzati
fleurdelis
Postat pe 3 Septembrie 2010 10:02
ps. eu nu ma consider luptatoaree....
si nici macar curajoasa
fleurdelis
Postat pe 3 Septembrie 2010 10:06
bine, bine, azi te scuzam, ca-i toamna!
da' tot nu inseamna ca-s de acord!
zambila
Postat pe 3 Septembrie 2010 10:07
immdap! cam toamna pe-afar, asa este!
eu nu stiu ce-i azi dar mi-i un dor de garbo de odinioara de nu mai pot!
ce-i azi???
fleurdelis
Postat pe 3 Septembrie 2010 10:55
le-nvatam pe toate incet-incet, sau le uitam pe toate...
barbatii in tinerete:deschid slitul-fac pipi, apoi deschid slitul-fac pipi si uita sa-si inchida slitul, urmeaza perioada in care fac pipi si uita sa-si deschida slitul, iar noi trebuie sa avem grija sa fie curati, parfumati, aranjati, dar pentru asta meritam si noi-femeile o cina romantica-ca e vineri-totusi !
anisoaraf
Postat pe 3 Septembrie 2010 13:03
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-08-09 19:53:36 Eu cred ca ar trebui sa se ia o maturica si sa se faca curatenie pe garbo..si sa ramana doar oamenii sincer si cu bun simt

sa stii, insa asta ar trebui sa se faca in general pe toate forumurile, unde isi fac cont tot felul de persoane care incep sa jigneasca aiurea, stau si ma intreb oare in lumea asta mai exista oameni cu bun simt
giul1a
Postat pe 3 Septembrie 2010 15:19
Cine te-a suparat asa de tare ?
anisoaraf
Postat pe 3 Septembrie 2010 17:02
De la: fleurdelis, la data 2010-09-03 10:02:49ei, lasa mai barbatul, ca nu-i neaparat!
viata se complica...cu cat o traiesti!
os a ajungi momentul ala in care nu o sa faci decat sa tii niste mingii in mana si singura realizare sa fie aia ca nu iti cad pe jos. in rest...doar reusesti sa le prinzi, atata tot!
si mingiile alea sunt un echilibru intre: viata ta...afectiva, profesionala, imagine, faamilie, finante, blablabla....ca la un mom dat nici tu nu mai stii!

pe ce topic am scris! ma scuzati
prea multe iti doresti de la viata...tu ce oferi in schimb, ca de ,trebuie sa dam si noi ceva din noi !
caleidoscop
Postat pe 4 Septembrie 2010 15:31
respect, cultura generala, multa iubire si ...niste placinte poale-n brau !
anisoaraf
Postat pe 6 Septembrie 2010 19:53
...cu ravase de iubire!!!!!!!!!!....ca pe timpul bunicii mele, d-zeu sa o ierte !!!!!....ce? o savarina, nu merge???
caleidoscop
Postat pe 6 Septembrie 2010 23:41
Cine si cu ce scop a deschis acest "topic", please?
sora_ilsi
Postat pe 8 Septembrie 2010 20:55
ilzi, nu-ti bate capul, nu ai de ce si nici cu cine
nelly05
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:28
merci de informatie, nelly...de mult nu am intrat si vroiam sa stiu ce se mai petrece...sa nu pierd ceva important...
sora_ilsi
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:57
De la: anaROBERT, la data 2010-08-09 23:55:29si topicul asta tot de ea este deschis?

are nevoie de o caracterizare oare sau......
eu sunt in stare sa dau o definitie simpla si la indemana oricui, si anume: pentru a fi luptator, luptatoare trebuie sa existe o miza, o motivatie puternica, etc. Daca mai apare si un sinonim (aici apare caracterizarea anaROBERT), inseamna ca are curaj, are un as in maneca....salutari de bine pt. luptatoareacurajoasa, indiferent ce user se ascunde acolo...si eu ma pot numi cateodata luptatoareacurajoasa, ce nu merit?...esential este sa nu obosim, si sa avem pt. ce lupta cu mult curaj, nu????????????????????????????????????????????????????????????????????
caleidoscop
Postat pe 9 Septembrie 2010 20:30
Mai, eu unul va sfatuiesc sa nu va certati cu nebunii.
Nu de-altceva, dar riscati sa fiti confundati cu ei, la un moment dat. Asa ca indiferent cum s-ar numi userul, luptaoare sau sageata, tot aia e.
Good luck!
anakin
Postat pe 10 Septembrie 2010 00:21
anakin

intru totul de acord
anaROBERT
Postat pe 10 Septembrie 2010 00:24
De la: anakin, la data 2010-09-10 00:21:41Mai, eu unul va sfatuiesc sa nu va certati cu nebunii.
Nu de-altceva, dar riscati sa fiti confundati cu ei, la un moment dat. Asa ca indiferent cum s-ar numi userul, luptaoare sau sageata, tot aia e.
Good luck!
...eu sunt nebuna, dupa spusele tale dar tu te-ai uitat in oglinda???scuze, dar meriti injuratura de pe buzele tuturor barbatilor romani si romi din aceasta tara, netrebnicule !!! da-ti valul la o parte si nu te speria de ce ai sa vezi....un infumurat si un frustrat !!!
caleidoscop
Postat pe 10 Septembrie 2010 00:52
De la: anaROBERT, la data 2010-09-10 00:24:59 anakin

intru totul de acord
tu ce prasesti???(vezi " a prasi ")...ce semeni aia culegi !!!...ca tot veni TOAMNA.
caleidoscop
Postat pe 10 Septembrie 2010 01:06
pai da asa este ti se potriveste ca o manusa,ce semeni aia culegi.....
emani prostie aia vei aduna
anaROBERT
Postat pe 10 Septembrie 2010 01:08
si cu berbatii cum e irinucoo??? e toti porci si magari?????
tutankhamon
Postat pe 10 Septembrie 2010 01:09
hi hi....lua de doua ori...efectul irinuca.....
tutankhamon
Postat pe 10 Septembrie 2010 01:09
ADICA? POTI SA DEZVOLTI !!!...DAR PE BAZA A CEEA CE AM SCRIS EU MAI SUS DE RASPUNSUL ALUIA CU VALUL. NU CONFUNDA PAREREA MEA CU JIGNIREA PE CARE MI-ATI ATRIBUIT-O, SI NU DE MULTE ORI. cred ca vi s-a facut de DUCETI-VA TU SI ANAKIN IN piz..da matii sau hai sictir.............RASPUNS PT. anaROBERT.
caleidoscop
Postat pe 10 Septembrie 2010 01:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cartea de vizita a unei femei....... 9 De la: m_ada 24 August 2010 00:01
Ce cuvant ar fi mai potrivit pentru a descrie sentimentul de iubire, pentru fiecare din voi? 146 De la: fleurdelis 9 Decembrie 2009 11:58
urgent.. 4 De la: hermosa20 15 Februarie 2014 16:13
Oare videotelefonul te ajuta in relatie.......? 6 De la: VOIAJOR 10 Ianuarie 2013 22:35
Psiholog 47 De la: sora_ilsi 20 Martie 2011 22:55
Setari Cookie-uri