Concurs retete culinare

Am aflat ca s-a terminat concursul !
Insa am si eu o mica intrebare, !
Unde se pot vedea TOATE fotografiile si retetele din concurs?
Am cautat,chiar si pe cele castigatoare si NU le-am gasit !
Normal ar fi fost ca pe pagina concursului,sa fie afisati castigatorii,retetele si fotografiile aferente!

PS: Am trimis si eu o reteta chiar la inceputul concursului si nu mi-am gasit-o!
CARMEN_13
Postat pe 27 Iulie 2010 12:27
De la: CARMEN_13, la data 2010-07-27 12:27:25 Am aflat ca s-a terminat concursul !
Insa am si eu o mica intrebare, !
Unde se pot vedea TOATE fotografiile si retetele din concurs?
Am cautat,chiar si pe cele castigatoare si NU le-am gasit !
Normal ar fi fost ca pe pagina concursului,sa fie afisati castigatorii,retetele si fotografiile aferente!

PS: Am trimis si eu o reteta chiar la inceputul concursului si nu mi-am gasit-o!


Buna

Nu stiu daca mai activezi pe acest forum insa doresc sa iti fac cunoscut un nou concurs desfasurat pe culinar.ro. Trebuie doar sa pui retete in imagini, de post. Mai multe detalii gasesti aici: http://www.culinar.ro/concurs-bucate-romanesti-pentru-zile/
elizeea
Postat pe 14 Martie 2011 10:44
De la: elizeea, la data 2011-03-14 10:44:10
De la: CARMEN_13, la data 2010-07-27 12:27:25 Am aflat ca s-a terminat concursul !
Insa am si eu o mica intrebare, !
Unde se pot vedea TOATE fotografiile si retetele din concurs?
Am cautat,chiar si pe cele castigatoare si NU le-am gasit !
Normal ar fi fost ca pe pagina concursului,sa fie afisati castigatorii,retetele si fotografiile aferente!

PS: Am trimis si eu o reteta chiar la inceputul concursului si nu mi-am gasit-o!


Buna

Nu stiu daca mai activezi pe acest forum insa doresc sa iti fac cunoscut un nou concurs desfasurat pe culinar.ro. Trebuie doar sa pui retete in imagini, de post. Mai multe detalii gasesti aici: http://www.culinar.ro/concurs-bucate-romanesti-pentru-zile/


Buna !
Ioteee,ca-mi raspunde cineva la aproape 10 luni, dupa terminarea concursului,iar de concursul de pe site ...stiam ! N-am participat ! Dar particip la altul ,pe forum si sunt ferm convinsa ca nu "pup" nimic ! Deja sunt alocate felicitarile "altora" !

Intamplator esti una si aceeasi cu elisha25 de pe culinar sau fosta elisha25 ,actuala elisha ?
Sper, sa nu dau si aici de Guvi & Company ,care "ma au" la inimioara !

Si sa nu uit,mai intru din cand in cand pe forum si chiar daca sunt "invizible" nu inseamna ca nu citesc Garbo !
CARMEN_13
Postat pe 9 Mai 2011 22:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
crema de zahar ars 10 De la: D2 17 Mai 2010 13:23
salata cu peste afumat 9 De la: cat 21 Octombrie 2009 01:10
wowoptimus 6 De la: dor72_ 27 Octombrie 2011 23:31
Ficatul de curcan 18 De la: marinushmichael 12 Martie 2010 13:00
pasta de gogosari 1 De la: bujjoritza 12 Noiembrie 2009 12:25
Setari Cookie-uri