VREAU SA MA MARIT!

De la: quasaria, la data 2010-07-25 13:09:26auzi... da'daca o sa il gasesti pe ala care o sa vrea EL sa se poarte frumos - si nu e cazul sa il obligi tu?
Nu-i asa ca ti-ar contrazice teoriile?
Pe tine te-a iubit vreun barbat vreodata? Asa, macar unul, vreun amarit, ceva?
Si ma refer la sentimente.... stii ce sint alea? S-a purtat cineva frumos cu tine, in viata ta?
eu nu cred ca barbatii pot iubi cu inima..Pt ca sunt prea egoisti..Poate a fost pasiune,,,la inceput s-a comportat frumos,,,dar apoi eu cum nu suport minciunile,,nesimtirea,,ma rascol.....Pt ca eu sunt o femeie exigenta din punct de vedere moral....daca nu exista potrivire de caracter nu are cum sa existe intelegere
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 13:12
banuiam ca nu...
quasaria
Postat pe 25 Iulie 2010 13:13
Si cum toti barbatii mint....mie imi place corectitudinea....Pt ca altfel ma rascol...tac o data de doua ori...dar cand incep sa ma satur imi dau drumul la gura si spun totul....Si apoi la barbati si la oameni in general nu le place adevarul....Degeaba barbatul se comport frumos,,daca minte,,,nu este cinstit...Pt ca sincer nu il pot suporta langa mine..Si crizele mele il face si pe el rece si indiferent...Daca nu este potrivire de caracter nu are cum sa existe intelegere
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 13:17
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-25 13:12:38
De la: quasaria, la data 2010-07-25 13:09:26auzi... da'daca o sa il gasesti pe ala care o sa vrea EL sa se poarte frumos - si nu e cazul sa il obligi tu?
Nu-i asa ca ti-ar contrazice teoriile?
Pe tine te-a iubit vreun barbat vreodata? Asa, macar unul, vreun amarit, ceva?
Si ma refer la sentimente.... stii ce sint alea? S-a purtat cineva frumos cu tine, in viata ta?
eu nu cred ca barbatii pot iubi cu inima..Pt ca sunt prea egoisti..Poate a fost pasiune,,,la inceput s-a comportat frumos,,,dar apoi eu cum nu suport minciunile,,nesimtirea,,ma rascol.....Pt ca eu sunt o femeie exigenta din punct de vedere moral....daca nu exista potrivire de caracter nu are cum sa existe intelegere
Pt ca la incpu a fost frumos,,,dar cand am inceput sa vad ca el nu este asa cum doresc eu si a facut lucruri care mie nu imi plac....Am inceput cu crizele,,el s-a racit,,sa facut indiferent..Si eu tot la fel....Si intr-o zi am ajuns sa imi fie greata de el....Pt ca daca nu te potrivesti la caracter cu cineva nu poti trai cu el..S eu sunt sunt o femeie sa tac si sa inghit..Pt ca eu sunt o femeie cu caracter si nu am fost niciodata carpa de sters pe jos a nimanui....Daca nu corespunde cerintelor mele nu pot trai impreuna cu el....pt ca asac cum la un barbat ii plac femeile sincere si cu suflet bun...La fel imi plac si mie barbatii sinceri si cu suflet bun
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 13:21
stai linistita, daca o sa tina vreunul la tine vreodata stii cum iti volatizeaza toate crizele astea? Instant...
Bine, daca o sa fie suficient de dobitoc sa se puna la mintea ta, nu: dar daca o sa inteleaga ca faci asa din acelasi motiv pentru care musca maidanezii aia de pe strada: pentru ca si-au luat numai suturi in cour... o sa te dezarmeze repede.
quasaria
Postat pe 25 Iulie 2010 13:22
Pt ca la iinceput a fost frumos,,,dar cand am inceput sa vad ca el nu este asa cum doresc eu si a facut lucruri care mie nu imi plac....Am inceput cu crizele,,el s-a racit,,sa facut indiferent..Si eu tot la fel....Si intr-o zi am ajuns sa imi fie greata de el....Pt ca daca nu te potrivesti la caracter cu cineva nu poti trai cu el..S eu nu sunt o femeie sa tac si sa inghit..Pt ca eu sunt o femeie cu caracter si nu am fost niciodata carpa de sters pe jos a nimanui....Daca nu corespunde cerintelor mele nu pot trai impreuna cu el....pt ca asa cum la un barbat ii plac femeile sincere si cu suflet bun...La fel imi plac si mie barbatii sinceri si cu suflet bun



xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 13:24
De la: quasaria, la data 2010-07-25 13:22:58stai linistita, daca o sa tina vreunul la tine vreodata stii cum iti volatizeaza toate crizele astea? Instant...
Bine, daca o sa fie suficient de dobitoc sa se puna la mintea ta, nu: dar daca o sa inteleaga ca faci asa din acelasi motiv pentru care musca maidanezii aia de pe strada: pentru ca si-au luat numai suturi in cour... o sa te dezarmeze repede.
Pe mine sa ma dezameze,,,eu mai bine scap de el...Ajung si pana la Fbi daca ajunge sa dea vreo una in mine si nu ma lasa ca sa scap de el,,,daca imi face figuri scap de el,,din prima launa de la casatorie..Dar stiu ca unii barbati ne considera pe noi femeile fraiere,,,ca o sa acceptam toate prostiile lor....Pt ca eu nu o sa tac din gura,,ca sa ma imbolnavesc eu din cauza unui prost.....Eu o sa tac din gura in fata unui barbat,,pana imi fac rost de bani,,si apoi sa imi fac viteza ca sa scap de el...SI nu o sa ma mai vada in veci,,pt ca o sa lupt pana la sange ,,
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 13:28
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-25 13:28:35
De la: quasaria, la data 2010-07-25 13:22:58stai linistita, daca o sa tina vreunul la tine vreodata stii cum iti volatizeaza toate crizele astea? Instant...
Bine, daca o sa fie suficient de dobitoc sa se puna la mintea ta, nu: dar daca o sa inteleaga ca faci asa din acelasi motiv pentru care musca maidanezii aia de pe strada: pentru ca si-au luat numai suturi in cour... o sa te dezarmeze repede.
Pe mine sa ma dezameze,,,eu mai bine scap de el...Ajung si pana la Fbi daca ajunge sa dea vreo una in mine si nu ma lasa ca sa scap de el,,,daca imi face figuri scap de el,,din prima launa de la casatorie..Dar stiu ca unii barbati ne considera pe noi femeile fraiere,,,ca o sa acceptam toate prostiile lor....Pt ca eu nu o sa tac din gura,,ca sa ma imbolnavesc eu din cauza unui prost.....Eu o sa tac din gura in fata unui barbat,,pana imi fac rost de bani,,si apoi sa imi fac viteza ca sa scap de el...SI nu o sa ma mai vada in veci,,pt ca o sa lupt pana la sange ,,
Si poate si sa ma bata,,,sar cand o sa ma radic de jos o sa fie vai samar de viata lui....Pt ca mie nu imi este frica de bataie...iau bataie dar o sa iil fac sa isi blesteme zilele...Ca si asa cand lam lasart pe fostul s-a imbolnavit de nervi...Eu mi-am facuit rost de bani si am scapat de el...Asa o sa fac si daca ma marit...In caz ca nu o sa am bani si barbatul incepe sa devina dobitoc,..Tac din gura pana ma vad cu banii,,apoi ii arat eu lui,,,ca poate sa tina la mine...Ca eu nde scuip eu nu mai ling si poate sa si sa taraie la picioarele mele,,,ca nu mai dau doi bani pe el
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 13:32
De la: quasaria, la data 2010-07-25 13:22:58stai linistita, daca o sa tina vreunul la tine vreodata stii cum iti volatizeaza toate crizele astea? Instant...
Bine, daca o sa fie suficient de dobitoc sa se puna la mintea ta, nu: dar daca o sa inteleaga ca faci asa din acelasi motiv pentru care musca maidanezii aia de pe strada: pentru ca si-au luat numai suturi in cour... o sa te dezarmeze repede.
Si apoi eu nu musc pt ca mi-am luat suturi in fund..Pt ca omul bun este considerat prost....Dar mie putin imi pasa de ce crede lumea...Si apoi eu ma comport frumos cu oamenii care se comporta ca niste oameni....;si au calitatile unui omm normal....Eu musc doar oamenii nesimtiti atunci cand sunt atacata....pt ca doar nu o sa ma las calcata in picioare
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 13:35
Aoleo ce rai sunteti! pai primul mi-a murit, iar acum ce sa fac? am uitat decand nu mai dorm cu barbat in pat.
garbo101210
Postat pe 25 Iulie 2010 21:29
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-25 13:02:20
De la: quasaria, la data 2010-07-25 12:49:11
asa e xena mama - las-o drak de sensibilitate si ia toporu'.... Ca sa inveti profitoru'care te-o lua de nevasta cum sa se poarte cu o fiinta gingasa.
Pana o sa invete profitorul cum sa se comporte cu o fiinta gingasa eu o sa ajung la casa de nebuni....Pt ca barbatii sunt tare insistenti si nu se lasa cu una cu doua pt ca isi para interesele....Si apoi,,,cu insistentele si figurile lui,,ajunge sa te mai si termine psihicul....Sau sa imi antreneze creierul posibil si asta,,numai ca este greu sa educi un barbat,,pt ca sunt tare perversi si rezistenti...trebuie pus piciorul in prag de la inceput



pana intalnesti ,,profitoru"..nu poti sa ajungi tot acolo(casa de nebuni)? ca si cum el si fara el..eu cred ca drumu-i acelasi..
reyya
Postat pe 25 Iulie 2010 21:47
De la: reyya, la data 2010-07-25 21:47:42
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-25 13:02:20
De la: quasaria, la data 2010-07-25 12:49:11
asa e xena mama - las-o drak de sensibilitate si ia toporu'.... Ca sa inveti profitoru'care te-o lua de nevasta cum sa se poarte cu o fiinta gingasa.
Pana o sa invete profitorul cum sa se comporte cu o fiinta gingasa eu o sa ajung la casa de nebuni....Pt ca barbatii sunt tare insistenti si nu se lasa cu una cu doua pt ca isi para interesele....Si apoi,,,cu insistentele si figurile lui,,ajunge sa te mai si termine psihicul....Sau sa imi antreneze creierul posibil si asta,,numai ca este greu sa educi un barbat,,pt ca sunt tare perversi si rezistenti...trebuie pus piciorul in prag de la inceput



pana intalnesti ,,profitoru"..nu poti sa ajungi tot acolo(casa de nebuni)? ca si cum el si fara el..eu cred ca drumu-i acelasi..
Pai as ajunge la casa de nebuni daca as ajunge servitoarea unui barbat,,asa cum ajung alte femei...Si trebuie sa ii suporta...Apoi vin copiii si copiii fac tot ce vad la taicasu...Si o sa-i faca lui maicasa exact cum ii face sotul....Daca sotul nu face nimic,,,nici copiii nu vor face,,si copiii vor asculta de cel mai puternic si vai si amar de biata femeie...Choar o sa ajunga la casa de nebuni...Ca unele femei saracele chiar nu mai sunt intrege la mnte pt ca le-au inebunit barbatii si copiii de cap
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 23:35
Bine Xeno..ia zi nu vrei un ceai ?? Merge si o pastila de somn daca nu chiar altceva :-)
reyya
Postat pe 25 Iulie 2010 23:41
Maaaai esti obsedata.Afla ca relatia de familie o construiesti tu impreuna cu iubitul tau si doar o mameluca sta cu un nebun si il lasa sa o trateze rau.Sigur l-as lovi in oua .Dar eu mi-am pus fanteziile in practica si relatia se bazeaza pe respect si ajutor reciproc.
garbo074997
Postat pe 25 Iulie 2010 23:44
mami,tu prescrii prea usor pastile
e scumpe alea,bre!
ce?
o bata de baseball n-o coafeaza?
preci
Postat pe 25 Iulie 2010 23:45
stergem prafu ,dam cu aspiratoru si foarte des facem dragoste impreuna e ok?luptatoareo?
garbo074997
Postat pe 25 Iulie 2010 23:45
De la: preci, la data 2010-07-25 23:45:03mami,tu prescrii prea usor pastile
e scumpe alea,bre!
ce?
o bata de baseball n-o coafeaza?
PRECII AM ZAMBIT PRIMA OARA PE ZIUA DE AZI CU TOTI DINTII
garbo074997
Postat pe 25 Iulie 2010 23:46
De la: garbo074997, la data 2010-07-25 23:44:07Maaaai esti obsedata.Afla ca relatia de familie o construiesti tu impreuna cu iubitul tau si doar o mameluca sta cu un nebun si il lasa sa o trateze rau.Sigur l-as lovi in oua .Dar eu mi-am pus fanteziile in practica si relatia se bazeaza pe respect si ajutor reciproc.
O familieo constriesti cu sotul tau,,cu care te casatoresti mai intai in fata lui Dumnezeu..Un barbat care a muncit la viata lui si este in stare sa intretina o famlie..Pt ca daca te casatoresti,,,te casatoresti sa faci copiii...sI daca barbatul nu are bani,,,o sa astepte sa il intretii tu...asa ca o femeie trebuie sa fie precauta cu cine se incurca,,pt ca oamenii sunt nebuni...mai ales barbatii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 23:51
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-25 23:51:38
De la: garbo074997, la data 2010-07-25 23:44:07Maaaai esti obsedata.Afla ca relatia de familie o construiesti tu impreuna cu iubitul tau si doar o mameluca sta cu un nebun si il lasa sa o trateze rau.Sigur l-as lovi in oua .Dar eu mi-am pus fanteziile in practica si relatia se bazeaza pe respect si ajutor reciproc.
O familieo construiesti cu sotul tau,,cu care te casatoresti mai intai in fata lui Dumnezeu..Un barbat care a muncit la viata lui si este in stare sa intretina o famlie..Pt ca daca te casatoresti,,,te casatoresti sa faci copiii...sI daca barbatul nu are bani,,,o sa astepte sa il intretii tu...asa ca o femeie trebuie sa fie precauta cu cine se incurca,,pt ca oamenii sunt nebuni...mai ales barbatii
Este pacat sa te casatoresti,,,si sa nu faci copiii...Macar unul,,dupa 3,4 ani altul....Dar este pacat sa te culci cu un barbat,,doar pt placere si sa nu faci macar un copil....daca barbatul nu are bani,,atunci o sa murim si eu si copilul de foame,,sau o sa muncesc de o sa ma rup in doua..si copil si la munca...Ce mai viata..de caine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 23:54
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-25 23:51:38
De la: garbo074997, la data 2010-07-25 23:44:07Maaaai esti obsedata.Afla ca relatia de familie o construiesti tu impreuna cu iubitul tau si doar o mameluca sta cu un nebun si il lasa sa o trateze rau.Sigur l-as lovi in oua .Dar eu mi-am pus fanteziile in practica si relatia se bazeaza pe respect si ajutor reciproc.
O familieo constriesti cu sotul tau,,cu care te casatoresti mai intai in fata lui Dumnezeu..Un barbat care a muncit la viata lui si este in stare sa intretina o famlie..Pt ca daca te casatoresti,,,te casatoresti sa faci copiii...sI daca barbatul nu are bani,,,o sa astepte sa il intretii tu...asa ca o femeie trebuie sa fie precauta cu cine se incurca,,pt ca oamenii sunt nebuni...mai ales barbatii
O familieo construiesti cu sotul tau,,cu care te casatoresti mai intai in fata lui Dumnezeu..Un barbat care a muncit la viata lui si este in stare sa intretina o famlie..Pt ca daca te casatoresti,,,te casatoresti sa faci copiii...sI daca barbatul nu are bani,,,o sa astepte sa il intretii tu...asa ca o femeie trebuie sa fie precauta cu cine se incurca,,pt ca oamenii sunt nebuni...mai ales barbatii

Este pacat sa te casatoresti,,,si sa nu faci copiii...Macar unul,,dupa 3,4 ani altul....Dar este pacat sa te culci cu un barbat,,doar pt placere si sa nu faci macar un copil....daca barbatul nu are bani,,atunci o sa murim si eu si copilul de foame,,sau o sa muncesc de o sa ma rup in doua..si copil si la munca...Ce mai viata..de caine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iulie 2010 23:57
Bre, fetili, ramasei singurica ce mai vrea sa sa marite pe-acilea?
sora_ilsi
Postat pe 26 Iulie 2010 00:16
ILSII NU ESTI SINGURICA SI DACA VREI ....doamna de onoare ca de maritat m-am
garbo074997
Postat pe 26 Iulie 2010 00:19
si punte sa faci copii nu doar asa de placeri auzi
garbo074997
Postat pe 26 Iulie 2010 00:20
Sorry, 97, da' io ma-ntelesei cu Neculai la cu fara copii, ca eu am deja doua fete si-mi ajung..cre ca si lui, dupa ce-o vedea la ce se baga...
sora_ilsi
Postat pe 26 Iulie 2010 00:24
atunci placeri sa fieee
garbo074997
Postat pe 26 Iulie 2010 00:27
iu-huuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sora_ilsi
Postat pe 26 Iulie 2010 00:29
cred ca te-ai gandit la o ceremonie intima cu flori si rochita elegantaaaa si el sa-ti zambeascaaa si tu sa te oglindesti in ochii lui si sa stii ca esti aleasa
garbo074997
Postat pe 26 Iulie 2010 00:31
De la: sora_ilsi, la data 2010-07-26 00:29:25iu-huuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tia lasat gura apa haaaa cand ai auzit de distractie
garbo074997
Postat pe 26 Iulie 2010 00:32
cui nu i-ar fi lasat?!
sora_ilsi
Postat pe 26 Iulie 2010 00:47
dap si mie ca mis pofticioasa
garbo074997
Postat pe 26 Iulie 2010 22:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"Fostele iubirii" 18 De la: blondina_X 16 Septembrie 2015 11:19
am nevoie de ajutor 2 De la: Micass 24 Octombrie 2009 07:41
ajutor am nevoie de sfaturi 38 De la: daniilia 1 Martie 2011 21:21
Incertitudine 56 De la: MariaCallas 2 Aprilie 2013 08:47
CE CAUTAM/CAUTATI IN VIRTUAL ??? 63 De la: Rotty 23 Iulie 2012 20:56
Setari Cookie-uri