E STRIGATOR LA CER

nu stiu ce si cum dar nu-i corect
ECHIPA GARBOOOO!!!! vrem un raspuns
ameno
Postat pe 16 Iulie 2010 13:05
si tacerea e un raspuns.....
anaROBERT
Postat pe 16 Iulie 2010 13:07
asta-i topicul Anabell
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/11726/tratament/tratament-pagina-7.html
616 ia atitudine sau dute cu un plic la superlativ la doctor.
P.S. cine citeste de la inceput no sa priceapa mare branza asa ca va recomand doar de la pagina 6 sau 7 cred.Asta ca sa nu orbiti

pfffaiii...am dat drumul scheletilor din dulapul kidz
ameno
Postat pe 16 Iulie 2010 14:12
pt ameno: da am ramas cu un gust amar,reactia mea chiar asta a fost "da ,bine multumesc,buna ziua".nu i-am facut scandal pt ca nu-si avea rostu,eram pe teritoriu ei si oricum nu rezolvam nimic.pt dancris:te crezi atit de tare si sigura pe tine.daca ai fi foarte suparat si nervos si ai incerca sa-ti spui oful unor oameni care ai crezut ca te vor intelege si cuvintele ar curge foarte repede iar tie sa ti se para ca nu apuci sa le scrii crezi ca ai mai controla cratima si toate prostiile astea?imi facusem alta parere despre cei care scriu aici.am crezut ca sint oameni cu problemele lor fiecare si care ajuta prin sfatiri ,prin incurajari pe ceilalti semeni ai lor .dar din pacate m-am inselat.doar citiva sinteti cu suflet restul sinteti buni numai sa-i luati pe ceilalti in ris,sa vb intre voi :te-ai trezit?nu ai somn?"si alte prosti din astea care nu cred ca se discuta pe un forum,intr-un topic cu o problema a cuiva.pt a intreba ce face un x un y exista mesengerul.
garbo077616
Postat pe 16 Iulie 2010 20:13
si pt cei care nu au inteles:nu m-a trimis sa mai fac investigatii pt binele meu. 1.mi-a spus ca TREBUIE SA MA VADA SI UN MEDIC GINECOLOG PT, CA EA ARE UN CABINET PRIVAT( UNDE GINECOLOG E SOTUL )la citeva minute de spitalul parhon ,medicii spitalului fiind in concediu.pe mine m-a vazut un ginecolog la municioal saptamina trecuta ,ca doar de acolo m-a trimis la ea.plus faptul ca acum 2 saptamini m-a vazut medicul meu ginecolog de la" policlinica de cartier"care este medic si la polizu.si i-am aratat fisa cu toate controalele si tratamentele din ultimii 3 ani.dar nu a vrut sa se uite pe ele ca aia erau prosti daca sint la alt spital si nu la cabinetu ei particular,nu? 2.mi-a dat sa fac mamografia care la inceput nu a considerat-o necesara pt ca ea a crezut ca vreau sa ma externez si vroia sa ma mai intirzie crezind ca sar cu banii.nu stie ca eu plec acasa dupa ce pleaca ea din spital.pe mine nu m-a deranjat , ba chiar m-a bucurat.pt ca asa stau acasa cu familia in loc sa ma duc la munca,ei stiind ca sint internata
garbo077616
Postat pe 16 Iulie 2010 20:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dializa fara aparat 1 De la: deep2w 24 Mai 2011 22:43
Contribuie la alinarea durerii celor crora viaa li se stinge din ochi! 1 De la: selladeal 22 Martie 2012 09:57
Rezultate test papanicolau. Help plss! 1 De la: yaddira 14 Noiembrie 2008 14:58
Recuperare medicala sportiva 2 De la: garbo_385843 17 Octombrie 2017 00:18
cucui 6 De la: babycryss 13 Octombrie 2010 21:56
Setari Cookie-uri