ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Prin casatorie ti se mareste cercul de prieteni nedoriti si rude barfitoare

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-07-14 23:42:52Ca doar daca te casatoresti cu un barbat,,nu trebuie sa ii suporti rudele....Ca doar nici eu nu o sa i-o aduc pe bunaicamea pe capul lui....Asa mi-a zis o fata...Ca de cand sa casatorit,,,are un cerc de rude si prieteni nepacuti...Eu nu am intrebat-o de ce nu le da un sut in fund si ignor la toti neplacutii

CU CIT STATI MAI DEPARTE DE FAMILIE CU ATIT RELATIA DE CUPLU VA FI MAI INCHEGATA
  citeaza   raspunde

De la: cricat2002, la data 2010-07-15 09:36:17Buna, totusica, zambilici si tusi
Eu tot mai sper sa inteleaga chiar daca nu va recunoaste aici.
Aici si/a facut deja un nume, trebuie sa il respecte.
Mai este o varianta.
Vede ca incita fetele si tine forumul activ. O fi platita bine de garbo
buna.asa m-am gandit si eu ca deschide subiecte pt ca sa intretina sit-ul.asa e.
  citeaza   raspunde

Prin casatorie...vrei nu vrei trebuie sa suporti soacra...ideea e ca e mai bine sa fie tinuta departe,,,si soacra si neamurile neplacute ale sotului.Cum si el vrea sa le tina deoparte pe ale tale si tu ai acest drept!
  citeaza   raspunde

De la: Prynteza, la data 2010-08-09 13:58:40Prin casatorie...vrei nu vrei trebuie sa suporti soacra...ideea e ca e mai bine sa fie tinuta departe,,,si soacra si neamurile neplacute ale sotului.Cum si el vrea sa le tina deoparte pe ale tale si tu ai acest drept!
  citeaza   raspunde

iaca ti-ai gasit o prietena, irino. exact pe masura ta
  citeaza   raspunde

De la: si_totusi, la data 2010-08-09 18:07:30iaca ti-ai gasit o prietena, irino. exact pe masura ta
pai imi este frica sa imi mai fac prietene romance,pt ca m-am lamurit, apoi si cand mie imi merge bine,, isi baga romanii coada,,sa moara capra vecinului..Imi si este frica sa ma mai impretenesc cu romani,,...
  citeaza   raspunde

pai imi este frica sa imi mai fac prietene romance,pt ca m-am lamurit, apoi si cand mie imi merge bine,, isi baga romanii coada,,sa moara capra vecinului..Imi si este frica sa ma mai impretenesc cu romani,,...

ooofff mare e gradina.."aceea"!!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: