Cura Nicoletei Luciu

bre, fetele.. eu zic ca mai bine va-nteresati de cura aia de i-au crescut lu' nicoleta tzatzele... ca femei slabe-s destule...
zambil
Postat pe 18 Iulie 2010 22:35
cura aia cu marar o stim...
mai e si alta?
preci
Postat pe 18 Iulie 2010 22:38
io zic si pufoasa si cu tzatze!
silfida
Postat pe 18 Iulie 2010 22:41
alta pt micsorare?...cura
nuti_vio
Postat pe 18 Iulie 2010 22:42
importanta nu e greutatea pe total ci proportia: cit cintaresc tzitzele din greutatea totala, nu-i asa?
Ciresica
Postat pe 18 Iulie 2010 22:44
De la: Ciresica, la data 2010-07-18 08:37:22Dar ce frate atit de rau in supa de pui cu legume si compotul de mere???
Cum adica sa te imbolnavesti de toate alea de la o asa dieta?

Hai ca bateti cimpii cu chestia asta.Auzi: iti distrugi stomacul, ficatul si tot ce vrei.

De la supa de pui?????


Cire, eu mi-am spus o parere, chiar nu e nevoie sa reactionezi asa. Nu am sfatuit pe nimeni sa urmeze dieta ori ba. Ok?
persidadamian
Postat pe 19 Iulie 2010 01:06
Persi, ce ai fetita cu mine? Am zis eu ceva de comentariul tau? Ba chiar pot spune ca ceai spus tu a fost de bun simt si cu info. bune.

Nu dau nume ca se stie cine a spus ca de la supa de pui de imbolnavesti, si stii prea bine ca ai fost tu.

Hai sa ai o saptamina buna!
Ciresica
Postat pe 19 Iulie 2010 03:58
Cire daca am inteles gresit imi cer scuze.
Dar totusi te rog frumos sa-mi arati unde am zis eu ca de la supa de pui te poti imbolnavii?
Cire, cred ca ma confunzi, in fine o saptamana buna si tie.
persidadamian
Postat pe 19 Iulie 2010 16:00
persi...

tu bagi cireasa in seama?
asa e ea suparata pe viatza tot timpu'...
iasomia
Postat pe 19 Iulie 2010 16:05
hahahaha, Perci hai c-am dat-o in bara.
rectific.
Am vrut sa spun ca NU TU ai spus ca te poti imbolnavii de la supa de pui.
Hinata...bla, bla, bla a spus!
Comentariile altora sunt de prisos.
Ciresica
Postat pe 19 Iulie 2010 19:18
Am tinut si eu cura.Singurul rezultat e ca mi-a crescut barba de foame. Doar cainele meu era fericit ,saracul.Cand ma vedea cum umblu imlpeticit prin curte,un pas inainte ,unul dreapta si doi stanga,credea ca ma joc cu el si topaia pe langa mine.
Ariesh
Postat pe 20 Iulie 2010 09:07
Nu, Persida, in nici un caz nu ma plictisesti
E folositor ce spui
Eu am 54 ani acum pe 24 si fac miscare, maninc numai ciorbita de legume, grefe, si salate, nu ma omor cu carnea,Am dat 4 kg in 2 sapt si cred la fel ca tine ca apa s-a eliminat, se vede ceva dar mai insist,Dela 52 de kg in 2005 in urma unui preinfarct iau medicamente, modifica metebolismul, si am facut 70 kg, acum am 66,Succes
Antoaneta
garbo057206
Postat pe 20 Iulie 2010 12:40
mai, sunteti ceva de groaza, in sensul aproximativ bun al cuvantului

cum ramane cu gastric sleev-ul ala?? ce inseamna? cine ma dumireste si pe mine otzarica??

aly_fab
Postat pe 21 Iulie 2010 21:52
mineca aia pe stomac nu e de fapt inelul ala care stringe stomacelul ca sa nu mai incapa o vaca intrega ci doar un picior in stomacul purtatorului?
Ciresica
Postat pe 22 Iulie 2010 05:03
si cine-ti pune domne` inelu` ala pe stomac?
aly_fab
Postat pe 23 Iulie 2010 10:48
nikoleta a slabit prin operatie nu prin cura :)) la ca-te kg a luat nu slabea ea asa rpd prin nici o cura . sia pus inel la stomac ;)
LumyN
Postat pe 26 Iulie 2010 02:34
da cura cu orez este buna si ptr stomac .. nu poti manca numai supe nu este sanatos
LumyN
Postat pe 26 Iulie 2010 02:37
medicul iti pune inelul ala la stomac
LumyN
Postat pe 26 Iulie 2010 02:38
inelul il pune un chirurg estetician !!pentru instalarea unui inel stomacal, care taie pofta de mancare si are rezultate foarte bune pentru oamenii care vor sa slabeasca rapid!instalarea unui asemenea inel costa nu mai putin de 8.000 de euro, dar el poate avea efecte rapide asupra persoanelor cu un surplus de greutate la care vor sa renunte....
LumyN
Postat pe 26 Iulie 2010 02:42
corect!!!!!!
garbo016596
Postat pe 26 Iulie 2010 15:32
Imi pare rau pentru tine...sa shtii k as fi fost mandra si multumita daca mi-ar fi facut asta...mama sa-mi faca greata sa mai manac........ma rog, eu d atunci nu mai suport prajeli si ghici..mananc numai verdeturi...adik pasc...mi s-a taiat d carne cu ajutorul super slim...shi ghici: am slabit 30 kg si nu am mai pus pe mine,...imi pare rau daca tu ai coprul contsruit astfel
hinatauzumaki
Postat pe 27 Iulie 2010 14:41
Iara ma bag in seama! Scuze de la inceput...
Cura vedetei in cauza n-am incercat-o!
Dar am incercat o multitudine de alte cure....
Dieta Daneza -una dintre dietele care au avut rezultate asupra mea... disponibila si pe net.
Mai nou am gasit una faina, care dureaza vreo 6 saptamani si care a dat rezultate. Am tinut-o de doua ori.(Inainte de Craciun, si inainte de Pasti )
Acum o tin a treia oara ... dar de data aceasta o practic aproximativ de placere . Spun aproximativ pt ca m-am prostit in iunie cu herbalife si am pus vreo 6 kg.... Le-am facut sa dispara cu dieta aceasta.
De ce imi place aceasta dieta:
1. mananc cand vreau, de cate ori vreau, cat vreau, .....dar(pt. ca trebuie sa existe si un "dar") numai ce am voie in ziua respectiva.
2.o pot intrerupe cand se iveste vreo nunta, vre-un chef....
3. M-A INVATAT CE TREBUIE SA MANANC SI CUM SA LE ASOCIEZ ( v-ati prins! nu e Disociata)
Randamentul meu :
I 84- 72 (oct.-dec)
II 74- 68 (feb- mart)
III 76 - 68 in prezent (iul- in derulare)

P.S. La kg luati in calcul Pastele, Craciunul si nebunia de Herbalife. Apoi,scoateti super-slimul din calcu- mie mi-a slabit sistemul imunitar, si ma chinui de cca 1 an sa-l reabilitez.
udia70
Postat pe 27 Iulie 2010 20:42
De la: garbo057206, la data 2010-07-20 12:40:48Nu, Persida, in nici un caz nu ma plictisesti
E folositor ce spui
Eu am 54 ani acum pe 24 si fac miscare, maninc numai ciorbita de legume, grefe, si salate, nu ma omor cu carnea,Am dat 4 kg in 2 sapt si cred la fel ca tine ca apa s-a eliminat, se vede ceva dar mai insist,Dela 52 de kg in 2005 in urma unui preinfarct iau medicamente, modifica metebolismul, si am facut 70 kg, acum am 66,Succes
Antoaneta


Eu am 43 de ani acum ,m-am ingrasat vreo 25 de kg in urma unui treatament antipsihotic,l-am schimbat si ma mentin o tara mai supla.Am slabit in 2002 informetandu-ma ,17 kg in 5 luni,consumand multe lichide,ceaiuri neindulcite de coada calului si menta in loc de apa,fara paine pana ameteam.Acum nu mai rezist la etatea si boala mea....psihica.Am fosty disperata un timp dar mam obisnuit.Merg mult pe jos,mai beau uin pepsi,o coca cola din cand in cand ....ca numai cu apa minerala nu rezists vara mai ales ca am parintii bolnavi,tata are cancer ....de la prostata i se trage...S-a operat cu succes dar inca nu suntem siguri ca a reusit sa scape la 75 de ani ,fiind de 10 ani bolnav...Sunt stressata dorm putin,iau rivotril si diazepam in fiecare seara....Ideal ar fi ca dimineata sa merg pe stadion sa alerg cu sticluta de apa....
Cristiania
Postat pe 3 August 2010 03:59
Cris, iarta-mi indrazneala, dar tu esti ATIT de stresata din cauza ca e tatal tau bolnav? Adica sa iei pastilele alea de care zici tu zilnic ....esti dependenta de ele, nu? Nu-ti poti gasi echilibru altfel?
Ciresica
Postat pe 3 August 2010 04:14
cristina...

renunta la diazepam,din cauza asta esti asa...
e greu,dar sunt convinsa ca esti o fata puternica!

si vezi ca alergatu' nu merge cu diazepamul...
spune aici ce te doare,poate putem sa te ajutam....
sanatate multa,draguta....
iasomia
Postat pe 3 August 2010 09:54
eu cred ca este posibil sa slabeasca atat de mult fara nici o interventie majora pentru ca din experienta proprie dupa nastere slabesti foarte repede si mult mai ales daca si alaptezi iar sinceri sa fim nu toti romanii de rand isi pot permite ce isi permite nicoleta luciu, deci posibilitatile sunt mari iar vedetele mai si mint; eu zic ca asa cum fiecare om este diferit asa si metebolismul oamenilor e diferit tot ce conteaza e perseverenta si mentalitatea.
danyella04
Postat pe 6 August 2010 23:04
PENTRU -Annag3
daca nu te superi,cat a costat interventia si unde ai facut aceasta interventie.... ma intereseaza mult!!!!!!
MULTUMESC!
catalina_pager
Postat pe 13 August 2010 01:37
De la: anakin, la data 2010-07-18 17:47:11O chestie si mai tare ar fi daca cineva ar spune ca femeia este veriga lipsa dintre om si maimuta.

Insa mie tot Rubens imi place, cand a spus ca nu exista femei grase ci vopsea insuficienta.


BA, ASTA AI NIMERIT-O LA TINTA
KNIGHT_31
Postat pe 13 August 2010 18:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
foame\pofta excesiva 18 De la: yza_my 21 Martie 2010 11:13
Bomboane cu efecte benefice pentru organism de la Amarelli 1 De la: LuxuryBoutique 11 Iunie 2012 15:58
silueta de diva 38 De la: reyya 4 Aprilie 2010 16:19
buna ziua 2 De la: BAM_BAM 14 Mai 2010 04:30
Uraaaaaaa! astazi sarbatoresc -10kg pe cantar din care -8 kg de grasime!!!!!!!!! 2 De la: floare_cu_colti 10 Iulie 2011 14:08
Setari Cookie-uri