Sunt Plictisit

daca te simti plictisit asa o sa si fii...asta pana cand te simti plin de viata:) un Om intelept, spunea:``Omul devine ceea ce gandeste.``
Iti doresc toate cele bune
garbo170220
Postat pe 27 Martie 2011 07:00

Creatura , ciudata
Te invit >
Se cauta oameni calificati , conducator auto ptr autosctrda pe masini de mare tonaj !
Se cauta paznic pentru zona Felix din Jud Bihor .
hai la lucru tinere , ne vei multumii ca te-am luat din fata inrenetului , !!
Eu la fel te ajut sa te angajez , kinetoterapeut voluntar la inceput ( numai ca trebuie si un pic de facultate aici si cunostiinte ) Spitalul Clinic Din Recuperare Baile Felix, sau sectia din Baile 1 mai !
Dar poti sa te retragi si la o manastiere , sa ajuti pe nevoiasi daca doresti .
E necesarsa doresti, si sa te ridici sa Te uiti in oglinda un pic < sa intrebi .> Oare cine sunt eu ? ce fac ? de ce sunt pe acest Pamant ?
E usor de Tot
,
ZP
kidz001033
Postat pe 16 Septembrie 2010 17:32
De la: scantraxxx, la data 2010-07-12 12:59:25Sunt plictisit pana peste cap nu am chef de iesit in oras , n-am chef de prieteni ,n-am chef de glume, n-am chef de muzica ,n-am chef de jocuri ,n-am chef de filme ,n-am chef de munca n-am chef de absolut nimic.
Am incercat sa imi gasesc un hobby...... plictisit dupa primele 5 minute, am incercat sa stau am crezut ca au trecut vreo 4-5 ore dar de fapt trecusera vreo 10 minute.Cate odata ma intreb daca asta e vreo boala. Sindromu Plictiseli Eterne

DU-TE LA STRAND SI UITA-TE DUPA GAGICI CA ITI TRECE PLICTISEALA
KNIGHT_31
Postat pe 11 August 2010 20:42
mie doar mi-e soooomn
fleurdelis
Postat pe 10 August 2010 21:12
bre, acu' ca veni vorba si eu sunt cam plictisita!
moniq_
Postat pe 10 August 2010 19:42
nu,bre...
are perioade fortzate si atat...
preci
Postat pe 9 August 2010 22:11
Georgele, ai perioade de inteligenta fortata ?
anakin
Postat pe 9 August 2010 21:58
De la: preci, la data 2010-07-24 23:10:47stau pe net si comunic...
din putzul gandirii - top 5!

AI CAZUT DIN LAC IN PUT ?
KNIGHT_31
Postat pe 9 August 2010 21:52
De la: pyar_ke, la data 2010-07-24 13:05:20poi sindromul asta a tau seamana mult cu al meu asa sunt si eu le fel exact ca tine nam chef denimica numai de filme indiene nici de baieti nu am chef

PAI LA VIRSTA TA POATE DE O INGHETATA CU FRISCA, PESTE VREO CITIVA ANI MAI VEZI
KNIGHT_31
Postat pe 9 August 2010 21:51
De la: scantraxxx, la data 2010-07-12 12:59:25Sunt plictisit pana peste cap nu am chef de iesit in oras , n-am chef de prieteni ,n-am chef de glume, n-am chef de muzica ,n-am chef de jocuri ,n-am chef de filme ,n-am chef de munca n-am chef de absolut nimic.
Am incercat sa imi gasesc un hobby...... plictisit dupa primele 5 minute, am incercat sa stau am crezut ca au trecut vreo 4-5 ore dar de fapt trecusera vreo 10 minute.Cate odata ma intreb daca asta e vreo boala. Sindromu Plictiseli Eterne

Ceea ce spui tu,pare mai degraba o depresie.Eu am trecut prin starea asta si stiu cum este.Incearca sa cunosti pe cineva,sa te indragostesrti ca atunci vei prinde aripi si totul va fi frumos.sper ca plictiseala ta sa nu fie cauza unei iubiri pierdute....caci e greu sa te ridici.Schimba totul...loc ,camera,haine,oras,pleaca undeva...iesi din rutina...si va da roade ,sigur!bafta si ai gj ca viata e scurta,cu siguranta ai un rost pentru care sa te trezesti razand dimineata,dar acum refuzi sa-l vezi.Da-mi un mesaj privat cu id-ul tau daca vrei sa vorbim,poate te ajuta
matix1
Postat pe 8 August 2010 21:37

Ai avea nevoie de kinetoterapie , si ai vedea TU cum ai functiona !!

ZP.
kidz001033
Postat pe 8 August 2010 19:03

Doua zilel libere , un rucsac cu tot ce trebuie in el (cort , sac de dormit etc,) bocanci i (neaparat_)si tot aferent unei urcari pe munte cit mai sus si cit mai neumblat stai singur cuc cu gindurile si plictiseaaaaala ta si cind cobori mai vorbim .
angin
Postat pe 1 August 2010 16:19
ESTE SINDROMUL PUTUROSENIEI ETERNE.NU TI-E RUSINE SA TRAIESTI CA UN PADUCHE?ASTA ESTI!UN PADUCHE!DUTE LA UN PSIHIATRU..............
garbo089273
Postat pe 25 Iulie 2010 19:11
vezi?
daca citeai si aveai idee de gramatica, poate scriai si tu corect............chestii - cu doi "i", soro!
garbo_elenux
Postat pe 25 Iulie 2010 07:44
Va trimit eu o gura de aer placut la toti (de pe la 2500 km departare) sa puteti dormi precum pruncii, somn usor, vise placute!
Alexandra001
Postat pe 25 Iulie 2010 01:26
Daca nu are vitalitatea necesara lui insusi , cum crezi ca va gasi energia pt societate???

Alexandra001
Postat pe 25 Iulie 2010 01:23
stau pe net si comunic...
din putzul gandirii - top 5!
preci
Postat pe 24 Iulie 2010 23:10
esti plictisit de tot????....parca nu-mi vine a crede. Si eu ma plictisesc cateodata dar imi gasesc ocupatie. Uite ca acum...stau pe net si comunic. Trebuie sa gasesti ceva frumos sa faci ca sa treci de perioada asta aiurea din viata ta. Vezi ca viata e scurta si trece asa de repede si indata imbatranesti si ti_ai dat seama ca nu ai facut o gramada de lucruri in viata. Hai, iesi din starea asta, cu prietenii, iubita, internet, .....sunt o gramada de lucruri de facut. Succes!!!!
garbo050218
Postat pe 24 Iulie 2010 23:06
De la: blondina_X, la data 2010-07-20 18:58:00
De la: Ciresica, la data 2010-07-19 19:36:54Papusha, adolescentii cu care vorbesc eu TOTI citesc.Ba chiar vin si-mi sugereaza ce as putea citi (ca vezi, si eu cintesc).

Dupa cum am spus: echilibru in Univers.

probabil acei adolescentii nu stiu ce ii aia sa se distreze numai in casa stau.

Blondina, nu trebuie sa-ti faci friji , da-le drakului de carti ca oricum nu ai intelege nimik din ce-ai citi, e sambata seara, ia-l pe vreun neica nimeni , baga o manea , mananca o shaorma..si da-le incolo de carti. Sa te intreb daca ai fost vreodata la o expozitie de arta , cartografie , sau altceva?? nu are sens...
reyya
Postat pe 24 Iulie 2010 16:30
dormarunt,
nu ma asteptam sa intelegi cu adevarat ceva, contrar celor afirmate de tine. stiu si de ce nu ai inteles: pentru ca nu stii de fapt ce anume a generat postarea aia. e vorba despre o discutie anterioara cu cineva pe forum. ti-a fost insa mai usor sa iei la "purecat" o singura postare si sa dai impresia ca ai analizat-o cu "cinismul" specific pe care vrei -in ciuda faptului ca nu reusesti- sa il arati.
cat despre "a nu stiu cata postare in care bati obrazul..." cred ca ma confunzi cu altii care chiar faceau ceva scandaluri pe aici pe marginea acestui subiect
as mai fi continuat, dar mi-i ca-s si asa destul de satul de impresiile tale de "critic" atotcompetent pe aici...

PS: sa pun parantezele patrate pentru unele litere de mai sus?
victor68
Postat pe 24 Iulie 2010 13:30

Recomandari

SubiectMesajeUltimul Mesaj
povestea unei DIVE -fosta femeie de lux20De la: quasaria 12 Septembrie 2011 20:23
Calatoriile- un mod de ati petrece viata35De la: Alice_Bv 24 Septembrie 2009 16:02
GLUME1De la: KNIGHT_31 16 Iulie 2010 00:41
ONG-uri smart: Ateliere Fara Frontiere si Omuletii Verzi57De la: dor72_ 9 Septembrie 2011 23:47
Alegeri, alegeri!21De la: julianacocor 4 Decembrie 2013 19:06
Setari Cookie-uri