ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Paine dietetica?

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Buna ziua!
Vreau sa scap de cateva kg care s-au depus de curand, mai mult pe burta.
Nu caut o dieta prea stricta, deoarece trebuie sa dau jos doar vreo 4-5 kg, insa nu pot renunta la paine. Eu deocamdata am trecut pe graham, nu stiu daca e cea mai indicata, astept si alte pareri....
Cei care ati reusit sa slabiti...ce fel de paine ati consumat in perioada respectiva?
  citeaza   raspunde

daca esti din Bucuresti,cumpara paine"slabestimincind" de la Spicul.sau intra pe www.slabestimancind.ro si ai sa gasesti acolo faina integrala cu care sa-ti prepari paine care o sa te ajute sa slabest si retete de slabit date de dr.GABRIELA MAN.....crede-ma ai sa fii uimita de rezultate...ALMA
  citeaza   raspunde

cu paine dietetica
  citeaza   raspunde

Eu sa-mi prepar paine? Eu? Cu manutele astea doua? Facuta gata n-aveti?
  citeaza   raspunde

painea integrala de acum din comert nu foloseste asa zisa tarata sanatoasa ci un colorant care nu este prea sanatos,asa ca ia-ti faina graham si fa tu acasa.sfatul meu ,ce faci tu e sigur
  citeaza   raspunde

scuze ,painea neagra nu integrala voiam sa zic
  citeaza   raspunde

Dorutza dar cum se poate asa ceva??? Nu cu minutele tale mici si draga;se. Iti cumperi o masina de facut piine si iti faci piineitza prospata si bune de cite ori vrea burtica ta. Si-ti pui in piinitza ce vrei tu: brinzica, masline, seminte, ciupercute.......
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: