Denumirea pozelor...

Buna ziua,cum reusesc sa denumesc pozele din albumul meu,de cand sa schimbat situl nu mai reusesc.Va multumesc.
margo_kidz
Postat pe 22 Iunie 2010 00:31
intri in profilul tau -> poze -> modifica album
AndraMicu
Postat pe 22 Iunie 2010 13:05
Multumesc..stiam asta deja oricum,doresc sa aflu de ce nu merge? De fiecare data cand atasez poze in album nu pot scrie denumirea lor unde si cand au fost facute,nu apare nimic dupa ce fac :salvarea pozelor?nu stiu ce se intampla,asta de cand au lucrat la site.Multumesc!
margo_kidz
Postat pe 22 Iunie 2010 17:19
Deci... nu merge sa bagi denumirea nici dupa salvare? Intreb pentru ca incercasem inainte sa raspund.
AndraMicu
Postat pe 22 Iunie 2010 17:24
hello din nou,nu merge deloc,chiar acum am mai incercat de 4 ori si nici nu pot anula poze din album adica sa sterg care nu le mai doresc acolo.
margo_kidz
Postat pe 22 Iunie 2010 18:25
Multumesc pentru ajutor...dar multi sunteti, care mi-ati raspuns la intrebare..mai ..mai.Nici acum nu am aflat de ce nu pot denumi pozele din album si sa sterg poze
Sa nu obositi sa-mi scrieti,voi afla cu siguranta de la cine trebuie.
Multumesc,toate cele bine.
margo_kidz
Postat pe 6 Iulie 2010 17:00
la tine margo doar nu merge sa le denumesti dar eu de o sapt ma chinui sa imi creez un album sa pot baga poze noi si nu merge si asta ma doare tare
anaROBERT
Postat pe 7 Iulie 2010 00:36
fetelor...nu va mai agitati asa ca faceti riduri pe coronare...beti un laptic, ceva si calmati-va....e foarte posibil ca la unirea celor doua forumuri, garbo si kids sa se fi facut niste setari gresite de catre programatori...au mai fost situatii cand se lucra la site si era incredibila de idioata postarea pozelor in profile....important e sa nu disperati....

a....si un pont.....nu stiu exact ce si cum, dar un anumit format de poze nu este acceptat de garbo.....si mai are si marimea pozei importanta....

hai, linistiti-va si mai incercati.....perseverati...veti reusi....
tutankhamon
Postat pe 7 Iulie 2010 00:43
Ce putem face? somebody help us!
margo_kidz
Postat pe 7 Iulie 2010 00:45
tutankamon ai simtit cumva o agitatie in jur sau te-ai ridat de la ceva asemanator


nu stiu acum fara gluma dar la mine chiar nu merge sa adaug poze si nic sa intru acolo in chenarul visiniu la profilul meu,sau pe forum sau pe comunitate.....oare de ce?
anaROBERT
Postat pe 7 Iulie 2010 00:48
Multumesc celui care, a rezolvat problema mea in legatura cu denumirea pozelor din albumul meu.Acum pot denumi pozele
Sunt happy
margo_kidz
Postat pe 16 Iulie 2010 21:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Forum nou!!! 81 De la: office_salinasusesi_ro 26 Aprilie 2010 02:56
Scapa de cearcane pentru totdeauna 1 De la: andreeaiovici 27 Aprilie 2012 17:23
indemnizatie crestere copil 6 De la: dancris 21 Iulie 2010 10:40
Propunere pt admin si moderatori 24 De la: office_salinasusesi_ro 13 Februarie 2010 23:48
urinari dese la o fetita de 5 ani 3 De la: gabriolla70 24 Octombrie 2009 14:52
Setari Cookie-uri