Pentru ce are nevoie de mine ..

Buna ziua domnelor! as vrea sa deschid un subiect la care ma gandesc in ultimul timp ,si vreau sa va rog sa ma ajutati,cu un sfat ceva, daca puteti :D .Deci, sunt impreuna cu un baiat de vreo 2 ani.Acum el este la facultate ,in primul an(in alt oras) iar eu sunt inca la liceu.Am reusit sa tinem relatia ,impotriva distantei,chiar daca de vedeam rar ,era frumos sa fim impreuna ..Dar...de la un timp imi tot pune intrebarea " De ce as avea eu nevoie de tine?Am casa ,am masina,arat bine,stiu sa fac mancare,am aici cate fete vreau ..singurul lucru pe care nu l am este (vagin):D..Si culmea ca spune asta doar cand ne certam..Stiu ca tine la mine,ca ma iubeste,dar eu parca sunt un magnet de ghinioane si reusesca sa l supar destul de des.Il iubesc ,si nu vreau sa ne despartim,dar vreau sa i dau un raspuns data viitoare cand imi va mai pune intrebarea asta - De ce as avea eu nevoie de tine?
va rog ,,un raspuns,un sfat ceva..
the_black_Sw0rd
Postat pe 18 Iunie 2010 19:00
un singur lucru poate fi spus:un om care te-ar iubi cu adevarat , cu siguranta nu ar spune asemenea cuvinte, iti faci rau singura insistand pt relatia asta.
reyya
Postat pe 18 Iunie 2010 19:06
Irina 2b, tie iti face placere sa-l auzi spunand asemenea tampenii? chiar si cand va certati. Crezi ca te pretuieste daca te reduce doar la acel amanunt ?
Nu dau sfaturi insa daca as fi in locul tau, nu as mai fi stat pe ganduri. De mult as fi rupt aceasta relatie.
m_ada
Postat pe 18 Iunie 2010 19:18
De la: irina_2b, la data 2010-06-18 19:00:44Buna ziua domnelor! as vrea sa deschid un subiect la care ma gandesc in ultimul timp ,si vreau sa va rog sa ma ajutati,cu un sfat ceva, daca puteti :D .Deci, sunt impreuna cu un baiat de vreo 2 ani.Acum el este la facultate ,in primul an(in alt oras) iar eu sunt inca la liceu.Am reusit sa tinem relatia ,impotriva distantei,chiar daca de vedeam rar ,era frumos sa fim impreuna ..Dar...de la un timp imi tot pune intrebarea " De ce as avea eu nevoie de tine?Am casa ,am masina,arat bine,stiu sa fac mancare,am aici cate fete vreau ..singurul lucru pe care nu l am este (vagin):D..Si culmea ca spune asta doar cand ne certam..Stiu ca tine la mine,ca ma iubeste,dar eu parca sunt un magnet de ghinioane si reusesca sa l supar destul de des.Il iubesc ,si nu vreau sa ne despartim,dar vreau sa i dau un raspuns data viitoare cand imi va mai pune intrebarea asta - De ce as avea eu nevoie de tine?
va rog ,,un raspuns,un sfat ceva..



Sunt de acord cu celelalte opinii ale fetelor: sa iubesti cu adevarat nu inseamna sa ranesti intentionat, aruncandu-i persoanei dragi asemenea mizerii in fata.Te amagesti...te minti crezand ca el chiar are sentimente puternice pt tine! Parerea mea este ca nu ar trebui sa te mai complaci in situatia asta, si ca sa nu te lasi calcata in picioare pana la capat, eu in locul tau i-as raspunde: "Am stat si am gandit indelung la intrebarile astea ale tale, si stii ce am descoperit? ...ca si tu pt mine nu reprezinti nimic mai mult decat un penis, de care am parte cand si cand! Si pt ca mie nu-mi plac lucrurile pe jumatate, ma gandesc sa caut ceva care sa-mi apartina in totalitate! In concluzie...nu-mi mai esti de folosinta "!
Bafta!...si nu-ti calca mandria si orgoliul in picioare!
Morena29
Postat pe 19 Iunie 2010 12:03
Eu cred ca irinei ii cam place sa se certe... inseamna ca are diplomatie in ea, nu-i asa ?

asta a sa nu spun ca un baiat de 2 ani este deja student in anul intai
anakin
Postat pe 19 Iunie 2010 12:27
De la: irina_2b, la data 2010-06-18 19:00:44Buna ziua domnelor! as vrea sa deschid un subiect la care ma gandesc in ultimul timp ,si vreau sa va rog sa ma ajutati,cu un sfat ceva, daca puteti :D .Deci, sunt impreuna cu un baiat de vreo 2 ani.Acum el este la facultate ,in primul an(in alt oras) iar eu sunt inca la liceu.Am reusit sa tinem relatia ,impotriva distantei,chiar daca de vedeam rar ,era frumos sa fim impreuna ..Dar...de la un timp imi tot pune intrebarea " De ce as avea eu nevoie de tine?Am casa ,am masina,arat bine,stiu sa fac mancare,am aici cate fete vreau ..singurul lucru pe care nu l am este (vagin):D..Si culmea ca spune asta doar cand ne certam..Stiu ca tine la mine,ca ma iubeste,dar eu parca sunt un magnet de ghinioane si reusesca sa l supar destul de des.Il iubesc ,si nu vreau sa ne despartim,dar vreau sa i dau un raspuns data viitoare cand imi va mai pune intrebarea asta - De ce as avea eu nevoie de tine?
va rog ,,un raspuns,un sfat ceva..
Acum depinde sa nu il fii jignit si tu....Sau data viitoare intreaba-l de ce se comporta asa? Nu te mai vrea? Pt ca una este sa spui ca iubesti pe cineva..si alta sa ii spui lucruri care il ranesc...Tu intreaba-l de ce te intreaba mereu acelasi lucruri? Daca el nu are nevoie de tine,,nu are rost nici tu sa nu ai nevoie de el..Si sa te caute atunci cand se invata sa se comporte...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Iunie 2010 12:35
fleurdelis
Postat pe 19 Iunie 2010 12:39
uite, vezi.. lupty stie mai bine cum sta treaba in relatiile astea, cu copii minori
anakin
Postat pe 19 Iunie 2010 12:42
fleurdelis
Postat pe 19 Iunie 2010 12:46
Hi5 Irinei !


http://just-me23.hi5.com
Ramona69
Postat pe 19 Iunie 2010 20:45
bluelight
Postat pe 19 Iunie 2010 21:08
Multumesc!
Akm p cn s aleg in locul lui ?!
:>
the_black_Sw0rd
Postat pe 19 Iunie 2010 21:26
De ce? Ai mai multi si esti nehotarata?
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 22:34
Cv d genul ! :)) :">
Dar astept si propuneri noi ! ;;)
the_black_Sw0rd
Postat pe 19 Iunie 2010 22:41
Si de ce intrebi aici? Nu tine de tine asta?

Pff. Ce fata intrebata. Si mai plange dupa cel plecat la facultate. Asta e cea mai rapida consolare pe care am vazut-o. Bravo.
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 22:43
Irina_2b...poza de la avatarul tau e elocventa.....e cert faptul ca astepti ,, propuneri"
nuti_vio
Postat pe 19 Iunie 2010 22:48
nutzeto...
se vede ca esti fecioaritza de-a mea..
preci
Postat pe 19 Iunie 2010 22:52

cine zicea ca s-a stricat lumea? uite, fata zice ca nu are propuneri cat ar putea duce
bluelight
Postat pe 19 Iunie 2010 22:53
De la: irina_2b, la data 2010-06-19 22:41:29Cv d genul ! :)) :">
Dar astept si propuneri noi ! ;;)

Cam de cati lei sa fie?
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 23:01
Apel catre ,, domnii" care au cont pe garbo. Stimati domni ,, sariti" cu ,, propuneri noi" pentru domnisoara Irina_2b. Ea asteapta....spera...vrea.....cum se poate sa fiti insensibili la ,, dorintele" unei domnisorici.
nuti_vio
Postat pe 20 Iunie 2010 13:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca esti cumsecade si pocait si iti merge bine,,,trebuie sa ai grija cu cine te impretenesti....Pt ca daca te impretenesti cu oameni rai s-ar putea ei sa faca sa nu iti mai mearga asa bine 2 De la: ingerasulluptator 9 Noiembrie 2011 11:17
relatie complicata.. 10 De la: 23 Mai 2018 17:36
Oare pot gasi un job,chiar2 in Bucuresti? 1 De la: garbo182398 10 Ianuarie 2012 08:07
Exista sau nu experienta personala ? 15 De la: garbo265966 20 Iunie 2012 16:51
ce parere aveti despre produsele YVES ROCHER 20 De la: yanyacharberet 5 Aprilie 2016 18:07
Setari Cookie-uri