medic ginecolog timisoara

buna tuturora
am mai scris cu mult timp in urma in legatura ca as dori o parere despre doctorul Gluhovschi (inca nu eram insarcinata)dar iata ca s-a intamplat minunata minune si am apelat la doctorul sus mentionat dar ininte de termenul de nastere mi-a spus ca pleaca in concediu asa ca doresc tare mult recomandari pentru un alt doctor care sa fie ok , de incredere si cat de cat accesibil ca pret, va multumesc si sper sa primesc un raspuns cat de curand
asu_lore
Postat pe 8 Ianuarie 2010 21:33
Daca esti din Timisoara, iti recomand pe dr. Dorneanu, eu am nuscut cu el si mi-a convenit din toate punctele (cezariana). Singurul inconvenient e, ca practica la spitalul Bega, dar a inceput sa-l renoveze cand eram eu in spital (iulie 2009), tot acolo este si dr. Zoran si el f bun sunt tineri (aprox 40 ani)
Ori cum sa pregatesti si pentru dr. pediatru ca altfel nu te prea baga in seama pediatrul spitalului care este de garda in ziua cand nasti.
Daca te mai pot ajuta scriemi pe email v.lacramioara@yahoo.com, sau id mess v.lacramioara.
Bafta si noroc
nicco23
Postat pe 11 Ianuarie 2010 14:36
Felicitari pt. bebe, si multa sanatate. Am avut ocazia sa il vad pe dr. Dorneanu la locul de munca, eram in spitalul Bega in urma unei sarcini oprite in evolutie, doctorul avea o pacienta in salon cu mine si pot sa zic din ce am vazut si din impresia lasata colegei mele de salon ca este un medic excelent. are cabinet langa Piata Balcescu si mi s-a parut un medic ff atent si implicat.... lucru care nu-l pot spune despre medicul la care eram eu.In fine ar fi bine sa te interesezi totusi si despre maternitate (BEGA) pentru ca acolo personalul auxiliar este de toata jena si iti pot spune ca atat cat am stat eu in maternitate (dejoi seara pana luni ) nu a intrat nimeni in salon sa dea cu un mop,la asisitente numai daca te ducei cu sarumana , erau paciente care le cautau pt un calmant si cate jumatate de ora, iar nou nascutii sunt transportati la mamae pe niste caruciioare sinistre.
Dupa experienta de la Bega am apelat la Dr.Natalia Danilis - dumneaei lucreaza la Odobescu si lucreaza cu un profesor care este si el medic acolo.O colega de-a mea a nascut cu dumneaei.
Acum la oricine ai merge ar fi bine sa iei o scrisoare medicala de la actualul medic si sa mergi cu ecografiile sa vada evolutia la bebe.
alinamedeea
Postat pe 11 Ianuarie 2010 20:29
Buna, si eu am nascaut la Maternitatea Bega din Timisoara, acum 1an de zile cu un doctor supertare...Dr Tau. El s-a ocupat de mine de cand am ramas isarcinata si de ce sa mint si pana in ziua de azi, adika daca am nevoie de informatii, ajutor, control, apelez la el si este ok.Si la mine venea de 3-4 ori pe zi sa vada cum ma simt.
Numai bine si multa sanatate ii doresc acestui Dr.
lavi_dj
Postat pe 11 Ianuarie 2010 21:09
Eu am nascut cu Dr. Grigoras la Odobescu, despre care iti pot zice ca am doar cuvinte de lauda. Nu-i fac reclama ca nu are nevoie, dar e de nota 11.La el am mers de la 3/4 luni la control si eco si m-am decis sa nasc cu el.Inainte am fost la Dr.Luca Mariana care ma dezamagit groaznic, comportamentul ei deplasat si lipsa de profesionalism ma facut sa-mi schimb doctorul de urgenta.
Ca spital ...deh..ca peste tot... diferenta ca asistentele erau mai umane decat cele de la Bega.
alinakatt
Postat pe 12 Ianuarie 2010 10:22
Un medic bun,femeie ,la care m-am duc la recomandarea unei prietene, cu ajutorul careia am ramas gravida si am si nascut o fetita de nota 10 este ALINA NAGHIU, o femeie ce se implica foarte mult si in primul rand un medic exceptional.Il recomand cu incredere!!!!!
garbo163471
Postat pe 21 Iulie 2010 11:32
O fi fost dr Tau ok,dar s-a schimbat,nu mai e. De 2 ori am mers la dansul si mi-am dat seama cum ii, nu mai merg. Nu e atent,nu are rabdare,nu ai timp sa il intrebi nimic, repede consult si afara,urmatorul. Dupa parerea mea nu se face asa ceva,Mai ales fiind la prima sarcina as avea si eu ca pacient anumite intrebari, dar nu ai cu cine. Nu te sfatuieste cu nimic, este pe fuga si nu ai timp sa il intrebi ceva.
garbo221014
Postat pe 3 Martie 2016 13:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intepaturi la burtica 3 De la: kidz000722 13 August 2009 13:36
Taierea motului la baieti 48 De la: SEBY1YEAR 23 Februarie 2010 15:41
va roog 2 De la: iullius 29 Mai 2009 18:40
stabism bebei 3 De la: cristinel_luncanu 18 Februarie 2009 10:27
Samponul pt bebe!!! 19 De la: Rotty 1 Septembrie 2015 15:12
Setari Cookie-uri