unde gasesc si eu un corset?

buna fetelor! aveti idee unde pot cumpara si eu un corset din acela de se poarta sub haine si te strange ffff tare si nu se mai vede burtik.....k ne pregatim de botez si burta de dupa nastere imi strica toate planurile ....si am oc si am ochit o rochita...o frumusete ...mentionez k am un bust ffff generos ....sunt dim bucuresti.dak aveti idee.......fara jolidon k aia nu fac lucruri si ptr persoane dotate ..pupici
carter
Postat pe 28 August 2009 11:39
vezi ca au la farmaciile centrofarm niste chestii ca un body sau cam asa ceva, care te face sa pari mai subtirica. nu stiu ce marimi au ca nu am intrebat, dar stiu ca au ca am vazut reclama intr-o revista de a lor.
pinicuta
Postat pe 28 August 2009 11:46
carter
Postat pe 28 August 2009 13:21
buna....gasesti corsete in majoritatea magazinelor de lenjerie intima....am vazut eu unele super misto in carrfour cu ate astea l-e strangi tu cat vrei erau din danteluta dublata, ca si pret 180 ron....poooopicei
deliarebecca
Postat pe 30 August 2009 12:47
De la: carter, la data 2009-08-28 11:39:21buna fetelor! aveti idee unde pot cumpara si eu un corset din acela de se poarta sub haine si te strange ffff tare si nu se mai vede burtik.....k ne pregatim de botez si burta de dupa nastere imi strica toate planurile ....si am oc si am ochit o rochita...o frumusete ...mentionez k am un bust ffff generos ....sunt dim bucuresti.dak aveti idee.......fara jolidon k aia nu fac lucruri si ptr persoane dotate ..pupici


mai sa fie... ! eu sunt barbat, ce-l putin pana acum... dar chestia cu ffff tare m-a amuzat teribil... ! acuma, inginereste spus... daca nu se mai vede burtik... undeva trebuie sa mearga, sa se duka, "dotarea"... aia, ka doar nu dispare... vezi sa nu te trezesti cu ea in obraji... mai ales daka strangi ffff tare !!! sau in jos... mai in spate... intelegi tu ! si ma gandesc ca, daka kumva o sa vezi un hartie de 1000 de euro pe jos, se mai intampla... in nici un caz nu o s-o poti ridica ! mare pacat... ! maaama... ce nu fac femeile astea ka sa ascunda cea ce au inzestrate de la natura... !!!! si daca o sa iei o rokita cu 2 numere mai mari, crezi ca n-o sa mai poti boteza copilul ? asa ca eu as renunta la ffff... ! ajunge tare ! succes si sa va traiasca !!!

next !
barboneli
Postat pe 16 Ianuarie 2014 12:11
mda... saracele organele alea interne, banuiesc ca se simt foarte bine strinse salam in kilogramele de sunca.... si circulatia singelui e nemaipomenita. Dar ce conteaza ca esti strangulata daca arati a doua numere in minus....
quasaria
Postat pe 16 Ianuarie 2014 12:43
burtica aia, ca sa dispara, trebuia sa o stringi ffff tare imediat dupa ce ai nascut, asa ca...
vivacedonna
Postat pe 16 Ianuarie 2014 15:18
Un corset sau o burtiera poti sa-ti alegi de aici, sunt mai multe modele indicate in special dupa nastere
http://www.pompasan.ro/185-BURTIERA-centura-postnatala
mamiko
Postat pe 29 Mai 2015 11:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mancaruri acrisoare pt bebe 1 De la: milimeus 24 Ianuarie 2010 13:02
VAND INFACOL IEFTIN!!! 25 RON/CUTIE!! 2 De la: kidz007106 15 Martie 2010 21:43
buna! 1 De la: iubirici22 1 Aprilie 2010 19:45
refluxul gastric 16 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 07:49
vorbit 31 De la: office_salinasusesi_ro 13 Martie 2010 10:32
Setari Cookie-uri