Am reusit!!!!

Dragele mele,mi-a fost foarte dor de voi!!!Celor care au conversat cu mine le spun:bine v-am regasit!!Am avut o perioada luuunga de acalmie in care nu am fost in stare sa intru nici macar pe net,dar acum am revenit si cu o veste :sunt insarcinata in 4 luni!!A fost un inceput de sarcina extrem de greu,cu spitalizari si riscuri,cu mii de evenimente negative(moartea bunicii mele,pierderea serviciului de catre sotul meu,etc),dar acum incep sa-mi revin si pot sa strig pentru prima data :SUNT INSARCINATA!!!Pana acum mi-a fost foarte frica,acum am prins incredere si incep sa-mi revin.In plus lucrurile tind sa se stabilizeze,sotul meu si-a gasit un nou loc de munca,iar noi ne simtim din ce in ce mai bine.Sper ca imi va reveni pofta de viata si voi reincepe discutiile cu voi.
lara_kidz
Postat pe 21 Iulie 2009 01:37
felicitari! knd vei afla ce este sa ne spui si noua!
si cum se spune la noi, nu dispera, tot raul inspre bine! sanatate si succes!
ale_micutza
Postat pe 21 Iulie 2009 08:52
Multumesc mult de urari!Sincer,abia astept sa vad daca vom mai avea un baietel sau poate vom trai experienta cresterii unei fetite!Sper sa purtam conversatii pe mai multe teme si pe viitor.Multumesc pentru raspunsul prompt!
M-am uitat peste profilul tau si am inteles ca si tu esti insarcinata,nu?Sa fiti sanatosi!Stii ce ai?
lara_kidz
Postat pe 21 Iulie 2009 09:23
mi s-a spus la eco k am baietel!
inca nu stiu dar mno mai astept si o sa mai fac inca unul sa fiu sigura!
ale_micutza
Postat pe 21 Iulie 2009 10:37
buna lara, ma bucur mult pentru tine, sunt fericita ca ai reusit sa ramai insarcinata, stiu ca iti doreai mult. Pe de alta parte imi pare rau pentru pierderea suferita... dar sti cum e un suflet se duce altul se naste
Multa bafta si sarcina usoara in continuare
corina_dragoi
Postat pe 21 Iulie 2009 15:21
Multumesc,Corina!Ai dreptate!Acum trebuie sa imi revin si sa fiu puternica pentru copilasii mei,sa le daruiesc lor un mediu stabil si plin de viata in care sa se dezvolte sanatos.Daca ai sti ce baietel scump am!!!Merita tot ce e mai bun!Si cat imi sta in putere,ii voi oferi!
Micutza,e primul bebe,nu?Sa fie sanatos!Faci acum baietel si apoi ii faci si o surioara Dumnezeu sa va ajute sa fiti sanatosi si sa va bucurati unul de celalalt!!!
lara_kidz
Postat pe 21 Iulie 2009 15:47
bine ai revenit, lara! ne bucuram ca esti insarcinata si ca lucrurile incep sa se aseze...
sarcina usoara si fericita!
andracalin
Postat pe 21 Iulie 2009 16:20
Multumesc,Andra!Mi-a fost dor de voi!
lara_kidz
Postat pe 22 Iulie 2009 07:28
multumesc lara pt urari dar nu stiu daca ii vom mai face un fratior sau o surioara pt k si asa ne e foarte foarte greu! sper din tot sufletul k eu si sotul meu sa ii putem oferi la bebe tot ce e mai bun desi noi nu prea avem posibilitati!
poate mai incolo dak o sa ne ridicam si o sa ne descurcam....
ale_micutza
Postat pe 22 Iulie 2009 09:40
Sa va ajute Dumnezeu!Nu stii ce-ti rezerva viata!Stiu cum e .Si noi renuntam la multe pentru a-i oferi puiului meu tot ce e mai bun.Dar sunt optimista si cred ca cineva acolo sus va avea grija de noi!
lara_kidz
Postat pe 23 Iulie 2009 06:02
Felicitari!!!!
Adymir
Postat pe 6 August 2009 18:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sarcinà 6 De la: Laura_M 22 Noiembrie 2010 21:20
nastere la Szeged 1 De la: kidz002333 27 Iulie 2009 13:54
Proluton Depot (Gravibinon) 2 De la: LadyLu 12 August 2012 11:35
Buna ziua!!!! 1 De la: garbo178100 1 Decembrie 2010 14:54
Sarcina FIV 1 De la: criss_tinna70_yahoo_com 18 Februarie 2009 08:09
Setari Cookie-uri