Ne-am ingrasat in timpul sarinii, hai sa slabim, caci se poate

Buna dragi mamici, tatici si ptici

Sunt Crstina si nu am mai scris de multisor, dar iata ca mi-am gasit putin timp sa va povestesc si voua ce mi se intampla. Am intrat intr-un program nutritionist de slabire si ma simt minunat. Intr-o saptamana si 3 zile am slabit 2 kg. Nu-mi vine sa cred ca are efect si ca sunt plina de energie. Anita, fetita mea ma solicita la maxim, are 1 an si aproape 5 luni (pe 21 acum), asa ca de 11 luni fara 11 zile de cand a inceput sa mearga singurica sunt atenta la tot ce face sa nu se raneasca, pentru ca e extrem de curioasa.
Daca va intereseaza sa stiti ce fac ma puteti contacta pe adresa mea de e-mail cristinaschatz@yahoo.com. As fi mai mult decat fericita sa va simtiti si voi la fel ca mine.

Va sarutam cu toata dragostea,
Cristina si Anita
cristinaschatz
Postat pe 17 Iulie 2009 10:57
Dragelor nu am precizat ceva important, aveam 103 kg, va imaginati ce inseamna asta.

Pupici
cristinaschatz
Postat pe 17 Iulie 2009 11:04
aici nu poti da detalii?cred ca sunt mai multe persoane interesate.
robby
Postat pe 19 Iulie 2009 21:15
Draga mea,

Prefer sa dau detalii in discutii individuale deoarece o discutie pe forum ar putea genera polemici din partea celor care nu sunt interesati, dar vor sa-si dea cu parerea. De aceea prefer sa raspund si sa dau toate detaliile celor interesate cu adevarat in particular.

Pupici,
Cristina si Anita
cristinaschatz
Postat pe 20 Iulie 2009 23:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sangerari in sarcina 3 De la: tatusilvia 28 Mai 2009 22:27
daca mama are serviciu si tata nu poate lucra 5 De la: jitaruandreea 15 Noiembrie 2008 13:02
insarcinata in somaj 3 De la: pinicuta 11 Ianuarie 2010 21:34
Samponul pt bebe!!! 19 De la: Rotty 1 Septembrie 2015 15:12
Bebe nu papa supa 22 De la: Miruxi 17 Iunie 2010 09:34
Setari Cookie-uri