slabesti sanatos si iti remodelezi corpul

eu am slabit cu ajutorul doctoritei Munteanu- acum are un alt nume am obs ,este la un centru de pe dorobanti, cu dieta si cu proceduri. am incercat singura sa slabesc luand diverse, dar de 10 ani nimic nu a mers. asa ca, la indicatia prietenei mele care o cunostea am apelat la ea. consultatia e gratuita pt cei care se decid sa inceapa si un program. eu am inceput si procedurile, caci aveam si celulita 3 si grasime inestetica localizata predominant la genunchi si aripioare si cu sfaturile si respectarea unor reguli de bun simt plus niste produse care ajuta digestia si ajuata la intensificarea arderilor de exemplu Cromium max- dansa mi le-a furnizat la 35% discount- , am ajuns sa slabesc. fiecare depinde unde a obtinut rezultate: eu am obtinut acolo si sfatuiesc pe toti sa mearga, sa nu mai cheltuiasca in zadar. este super tipa, te sfatuieste , in fct de ce iti place iti face dieta personalizata, te sprijina si psihologic. mie mi-a ajutat. asa ca totul depinde cd te hotarasti sa incepi si ce vrei sa obtii. eu am aflat tarzior, dar bine ca am aflat
garbo122642
Postat pe 1 Iunie 2010 15:22
Fii atenta cum slabesti aici cu dr.Anakin, cel ce are pentru cele care vor sa experimenteze si o altfel de cura de slabire, urmatoarea reteta:

"Luni mananci un ou fiert tare,
Si faci sex pana te doare.
Marti, un morcov, poate doi;
Si faci sex pe dinapoi.

Miercuri doar un pic din toate,
Si faci sex intreaga noapte.
Joi iti fierbi carne de pui,
Sex pe dunga patului.

Vineri te prostesti de bine
Si faci sex numai cu tine.
Sambata, colac cu nuci,
Si faci sex cu cine-apuci.

Duminica mananci gratar
Si dai fuga la cantar.
Daca vezi ca cura-i buna
O urmezi macar o luna."
good luck! va astept peste o luna, sa imi spuneti cu cate chile ati mai ramas
anakin
Postat pe 8 Iunie 2010 01:03
Anakine , ma doare burta de ras..eu ma pregateam sa-i prescriu niste exercitii pe banda a cate 20 de minute per serie , daca alege ,,colinas" alergare non stop , in treapta maxima cu grad de inclinare 6 ..slabeste vazand cu ochii, dupa 3 serii de alea nu-ti mai trebuie nici macar morcov ... si fara doctorita cu pricina care nu e doar doctora , joaca rolul si de psiholog pe deasupra, o fi si sexolog ...??
reyya
Postat pe 8 Iunie 2010 01:10
642 asta nu e site de reclama la produse pt slabit si nici la medici..sau iti iei cota parte de la doctorita Munteanu...???
reyya
Postat pe 8 Iunie 2010 01:17
la ,,intensificarea arderilor" te ajuta SPORTUL , ca mod de viata nu doar ca si cura de slabire :-)
reyya
Postat pe 8 Iunie 2010 01:18
modeleaza ti corpul prin masaj anticelulitic...pt iasi masaj la domiciliul clientului 0758322734...20 ron sedinta
petro_ela73
Postat pe 27 Iunie 2010 11:04
Buna, iti recomand sa citesti urmatorul articol. Mie mi s-a parut interesant si am aplicat unele idei care chiar au fost eficiente in cazul meu.
http://www.afladespre.ro/spune-adio-kilogramelor-in-plus-975.htm
Mi-a mai placut si http://www.afladespre.ro/creaza-ti-propriul-stil-vestimentar-992.htm.
crina86_c
Postat pe 7 Iulie 2010 01:46
gata?ai obosit? in sfarsit,ma gandeam ca nu mai iei o pauza si matale bre ca mi-ai obosit ochisorii
anaROBERT
Postat pe 7 Iulie 2010 01:51
Daca numele topicului tot vorbeste de silueta si remodelare, eu va propun un accesoriu inedit, dresurile modelatoare, pentru acelea care isi doresc o forma a corpului mult mai bine definita. Poate va uitati pe aici cand aveti timp http://sp2.ro/130e80.
Laura_Baldini
Postat pe 14 Octombrie 2010 18:03
Sunt tare curioasa daca sunt eficiente. Ati incercat ceva de genul pana cum?
fluturas3a
Postat pe 20 Octombrie 2010 16:52
eu am inceput dieta cu cantarul alimentar calculez calorii si asa m-am obisnuit ... mananc de toate dar in cantitati mici si nu ratez niciodata masa de dimineata sau ma rog atunci cand trezesc o cafea si doua felii de paine cu ceva...
la 2 mai mananc o supa sau un fruct apoi seara la o salata cu friptura sau doar legume fierte
dryna23
Postat pe 20 Octombrie 2010 16:57
Fluturas, produsul a fost testat si s-a constat pierederea a 2,2 cm din circumferinta coapselor in 21 de zile.
Laura_Baldini
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:42
De la: Laura_Baldini, la data 2010-10-26 14:42:29Fluturas, produsul a fost testat si s-a constat pierederea a 2,2 cm din circumferinta coapselor in 21 de zile.


deci, e clar: STRICT INTERZIS BARBATILOR!!!
Thor_again
Postat pe 26 Octombrie 2010 15:09
De la: anakin, la data 2010-06-08 01:03:04Fii atenta cum slabesti aici cu dr.Anakin, cel ce are pentru cele care vor sa experimenteze si o altfel de cura de slabire, urmatoarea reteta:

"Luni mananci un ou fiert tare,
Si faci sex pana te doare.
Marti, un morcov, poate doi;
Si faci sex pe dinapoi.

Miercuri doar un pic din toate,
Si faci sex intreaga noapte.
Joi iti fierbi carne de pui,
Sex pe dunga patului.

Vineri te prostesti de bine
Si faci sex numai cu tine.
Sambata, colac cu nuci,
Si faci sex cu cine-apuci.

Duminica mananci gratar
Si dai fuga la cantar.
Daca vezi ca cura-i buna
O urmezi macar o luna."
good luck! va astept peste o luna, sa imi spuneti cu cate chile ati mai ramas


La textul asta n-am nimic de comentat. Doar ca inca mai rad, la cinci minute dupa ce l-am citit
E prea haios ca sa nu il mai aducem o data in atentia publicului -mai ales a celui doritor de diete
Thor_again
Postat pe 26 Octombrie 2010 15:10

radem noi , radem ..........dar s-ar putea sa aibe efect...........
jeanette40
Postat pe 26 Octombrie 2010 15:22
Anakine...postezi rar...dar bine......calitate....
nuti_vio
Postat pe 26 Octombrie 2010 15:31
Sant foare bune produsele Cla care iti remodeleaza corpul....
europroiect2007
Postat pe 26 Noiembrie 2010 17:27
CENTRU DE SLABIT SI REMODELARE CORPORALA
CONTUR & HEALTH BODY
(Str.NICOLAE CONSTANTINESCU,Nr 8,zona DOROBANTI-RADU BELLER,linga cafenele)
Tel.PROGRAMARI: 0730592093/0732402203
www.conturhealthbody.ro
conturhealth.body@yahoo.com La noi, SLABESTI EXPRESS-FARA STRES!!! Acum stresul cu banii nu mai este o problema, trebuie doar sa vrei sa ai un corp bine conturat
Cele mai mici preturi, zona ultracentrala, aparatura ROWE, produse profesionale.
De retinut:Noi nu schimbam preturile!!!
MEGA PROMO GRATIS!!!!!!!!!!!!!!!
Diagnosticare computerizata si identificarea gradului de celulita
Moft sau necesitate???
Multe cliente marturisesc faptul ca celulita le distruge increderea in sine
De ce se intampla asta???
Pentru ca tesutul muscular slabeste ,iar activitatea hormonala scade ;

LISTA PRETURI
NOU!!!!!!!!!!Consultatie+program nutritie 50 ron

Tratamente coporale:
Termosauna 5 ron
Capsula Slim Activ (IRD., sauna uscata, cromoterapie) 19.9 ron
Electrostimulare 9.9 ron
Dermocell/vacuum 19.9 ron
Preso-drenaj 39.9 ron
Cavitatie 99.9 ron
Detox-spa 29.9 ron
Vibromasaj-anticelulitic 44.9 ron
Impachetari (la rece sau la cald) de la 24.9 ron

Tratamente faciale:
Lifting cu ultrasunete 45 ron
Microdermabraziune 90 ron

Bronzare organica 49.9 ron(se pulverizeaza , nu exista risc , dureaza intre 8 10 zile)


Va asteptam cu drag,
ANA-MARIA,OANA SI DANA

conturhealthbody
Postat pe 17 Decembrie 2010 00:55
Thor, sa stii ca barbatii care incep sa poarte dresuri sunt din ce in ce mai numerosi
Laura_Baldini
Postat pe 19 Februarie 2011 17:40
Buna,sunt barbat normal si prefer sa port dresuri groase de microfibra pentru ca sunt calduroase si confortabile pe timp rece.Dresurile Laura Baldini sunt de foarte buna calitate.Prefer sa port Siberia 120 den,Arctic 200 den.Sunt curios ce parere aveti .Credeti ca dresurile pot fi considerate obiecte de imbracaminte unisex ?
boy2009
Postat pe 7 Aprilie 2011 23:39
dresurile alea chiar sunt ass-kicking! m-au rezolvat cam 90% de problema lipsei de elasticitate a pielii pe coapse.
ileana_damian
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:29
te pot ajuta si cremele anticelulitice, care reduc circumferinta coapselor cu cca 2 cm intr-o luna, ajutata bine-nteles de un meniu alimentar din care sa lipseasca grasimi, amidon etc. si nu uita sa bei foarte multa apa!!
incearca fisio line, de la zuccari. il gasesti in farmaciile dona sau plafar si chiar da rezultate. in plus, imbunatateste si aspectul pielii
andreeaiovici
Postat pe 16 Iunie 2011 12:57
http://blogulfeteloristete.blogspot.com/

aici gasiti multe informatii utile. sper din suflet sa va ajute.
garbo252845
Postat pe 5 Decembrie 2011 15:49
super dieta,cred ca e cea mai eficienta : : :
alexazakhary
Postat pe 17 Martie 2012 13:34
"Luni mananci un ou fiert tare,
Si faci sex pana te doare.
Marti, un morcov, poate doi;
Si faci sex pe dinapoi.

Miercuri doar un pic din toate,
Si faci sex intreaga noapte.
Joi iti fierbi carne de pui,
Sex pe dunga patului.

Vineri te prostesti de bine
Si faci sex numai cu tine.
Sambata, colac cu nuci,
Si faci sex cu cine-apuci.

Duminica mananci gratar
Si dai fuga la cantar.
Daca vezi ca cura-i buna
O urmezi macar o luna."

e dieta care-mi place!
Astarta
Postat pe 17 Martie 2012 13:40
produsele sunt testate pe animale
Eugenia_
Postat pe 16 Mai 2012 18:01
Pisica data cu fond de ten...
Rotty
Postat pe 16 Mai 2012 18:12
vrei s-o smotocesti catelus
poate de-aia egipteana, bre!
Eugenia_
Postat pe 16 Mai 2012 18:14
Pastile de slabit - http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=746&pid=115&bid=advandec Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 11 kilograme.
garbo_434039
Postat pe 9 Martie 2016 11:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dieta 11 De la: garbo252845 5 Decembrie 2011 15:48
reteta pentru pranz: tine de foame, slabeste si te hraneste 1 De la: garbo_7980 13 Noiembrie 2012 02:05
Slăbit 17 De la: SoulMatters 9 Martie 2016 12:01
cristynyk 2 De la: sweetlemonade 28 Martie 2009 16:40
Salbesti frumos mancand sanatos! 21 De la: lenor 12 Septembrie 2019 12:45
Setari Cookie-uri