oare cum poti cuceri pe cineva care iti place?

Numai ca atunci trebue sa te casatoresti,trebuie sa faci copii...Si apoi este grav daca barbatului nu ii place sa isi puna capul ca contributie...Va trebui sa gandesc eu pt el...Si apoi nu am nici un chef...Casatoria este foarte complicata,mai ales cu oameni nepotriviti...Daca barbatul nu isi foloseste creierul,eu va trebui sa gandesc si pt el...Apoi nu imi face nici o placere sa gandesc eu pt altii...sa fiu cu gura pe el...Mi se pare prea complicata casatoria..Apoi in ziua de azi este greu..Pt ca exista mult egoism...Si apoi decat sa te certi toata ziua...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Mai 2010 22:33
Casatoria si viata este prea complicata...Mai ales sa te casatoresti....In ziua de azi este greu..Peste tot interes si iarasi interes...Toti se comporta frumos doar daca au ceva de castigat de pe urma ta...Decat sa ma incurc cu persoane ca sa fiu nefericita si sa ne certam, non stop...Multi se casatoresc ca sa fie in rand cu lumea...Pe mine nu ma intereseaza sa fiu in ranjd cu lumea..Plus ca nu dau doi bani pe ce zice lumea....Mie casatoria mi se pare prea complicata...Asa ca mai bine imi iau un catel si imi infiez un copil..Si asa nu am nevoie de stress pe capul meu,ca sa imi fredoneze nervii si sa am ce curata de el
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Mai 2010 22:38
Numai ca ma enerveaza barbatii astia care se tot rin de capul meu..Toti cauta femei cumsecade si credincioase ca sa profite ei...Apoi daca nu ii bagi in seama fac misto si se comporta urat...Mai ales in romania...Unde sunt o groaza de prosti crescuti...Daca nu au ceva de castigat de pe urma ta,nu dau 2 bani pe fata ta...Si fac misto...Apoi ca sa fii in rand cu lumea...Eu nu vreau sa fiu in rand cu lumea..Eu vreau sa ma lase lumea in pace,pt ca nu dau 2 bani pe ce zice lumea....SAi nici nu vreau sa ma marut ca sa fiu in rand cu lumea...Si nici copiii nu vreau sa fac,ca sa fiu in rand cu lumea...Mie imi place viata solitara,,fara nervi pe capul meu...Sa merg unde vreau eu,,sa plec cand vreau..Sa nu dau la nimeni explicatiii pt ca nimeni nu le merita
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Mai 2010 22:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
telenovele bune 21 De la: adeline 28 August 2012 10:20
atuuriile unei femei 255 De la: Vidar 28 Iunie 2009 20:22
ajutati femeile care se gandesc numai la sex 25 de ore din 24 34 De la: garbo013668 25 Iunie 2010 20:48
ultima saptamana!!:( 29 De la: blondina_X 15 Aprilie 2012 10:39
legarea trompelor 1 De la: garbo057460 27 Decembrie 2011 11:25
Setari Cookie-uri