dati-mi si mie un sfat fetelor


buna fetelor ai sa va spun ce mi-sa intimplat eu sunt singura de 2 ani, sunt div si am o fetita de 2 ani si ma simt foarte singura sinu credeam ca o sa mai tin la cineva vrodata dar mi sa intimplat am cunoscut un barbat pe net, m-am intilnit cu el dupa 3 luni super de treaba el lucra afara si venea cam la 3 sap acasa vb in fiecare zi pe mes prin mes la tel dar cind venea acasa nu raspundea la tel pina mi-a trimes mes ca mai este cu cineva si in sfirsit nu l-am mai cautat.
Dar dupa o luna a intrat iar in vb cu mine imi trecuse sup pina la urma fusese sincer, nu se intimplase nimic intre noi doar am mincat o pizza si am baut o cafea si nu stiu cum a reusit sa ma vrajeasca ca dupa 1 luna am fost impreuna la munte, a fost super dar m-am simtit nasol stiind ca este cu altcineva dar am facut-o nu stiu m-a atras niciodata pina la 33 de ani nu am facut asa ceva dar sa intimplat si dupa ne-am mai vazut dupa revelion tot asa am fost la munte si dupa nu m-a mai cautat el mi-a spus ca nu mai este cu fosta, dar defapt el mai era, am aflat pina la urma dar sincer nu stiu ce mi sa intimplat, imi place de el si tot am insistat cu mes o data imi raspunde de 10 nu si acum ma vrea acum nu ma vrea nu stiu ce sa mai cred acum nu mai este cica cu fosta dar eu nu mai cred nu stiu ce mi se intimpla cred ca a fost ceva la prima vedere ce sa fac dati-mi si mie un sfat va rog .Multumesc ca ati avut rabdare sa cititi
dulceea
Postat pe 2 Mai 2010 21:44
E foarte simplu. El a vrut o aventura si atat. Imi pare rau. Altadata casca bine ochii.
no_identify
Postat pe 2 Mai 2010 22:05
tu nu trebuie sa faci nimic.lasa-l pe el sa faca,daca te vrea vine la tine.dak nu viata-i inainte
estela
Postat pe 3 Mai 2010 03:31
Considera ca ai luat-o odata si mergi mai departe. Cu atat mai mult cu cat stiai situatia lui, stiai ca te-a mintit si nu trebuia sa mergi mai departe in relatie. Ai mers pe raspunderea ta.
Doara
Postat pe 3 Mai 2010 06:27
da asa este va multumesc fetelor viata merge inainte doar ca mai vb din cind in cinn pe mes si la tel cred ca trebuie sa rup orice legatura cu el va multumesc pt raspunsuri pupici dulci
dulceea
Postat pe 3 Mai 2010 21:01
scuze de cacofonie fetelor se mai intimpla
dulceea
Postat pe 3 Mai 2010 21:02
oooh fetellor
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 21:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor 3 De la: garbo_447283 2 August 2016 10:38
Nu-mi gasesc echilibrul 55 De la: garbo162935 15 Aprilie 2012 00:53
Cum petreceti clipele libere? 29 De la: caleidoscop 19 Iunie 2012 17:55
relatie nepot -bunica 10 De la: garbo_1663 28 Mai 2012 00:58
eveniment pt copii in Green City 1 De la: garbo184099 26 Ianuarie 2011 15:36
Setari Cookie-uri