vreau sa slabesc

buna fetelor!Sunt noua pe acest forum si as vrea sa intreb daca cineva a folosit vreun produs bun care a dat rezultate la dat kg jos.
eu de ex am 1 70 si 74 kg si si as vrea sa slabesc 10 kg
am incercat multe produse dar fara rezultate
am auzit de la cineva care a folosit reductil de 10 ca sa slabeasca si a reusit
acum stiu ca fiecare organism e diferit de celalalt,unul slabeste mai repede altul mai putin dar as vrea sa stiu mai multe pareri daca as putea sa-l folosesc ca sa slabesc
astept mai multe raspunsuri
garbo105389
Postat pe 13 Martie 2010 23:29
stiam ca reductilul a fost scos de pe piata, ca e cancerigen

si stiu persoane care nu au slabit deloc cu acest produs
sora_ilsi
Postat pe 13 Martie 2010 23:36
Reductilul a fost retras de pe piata din cauza efectelor secundare, apuca-te sa faci sport si mananca normal insa nimic saturat in grasimi, du-te la innot, cu un antrenament pe zi si seara alergare usoara si mancat moderat vei slabi, lasa tabletele, cand te-ai ingrasat nu ai fact-o cu tablete.
reyya
Postat pe 13 Martie 2010 23:40
Amfetamina..asta este una dintre componentele chimice ale acestui medicament
reyya
Postat pe 13 Martie 2010 23:41
Ce simplu vrea lumea sa slabeasca. Sa stai in fund la televizor mancand floricele si sa slabesti. Ce misto .
Doara
Postat pe 14 Martie 2010 07:11
Salut!
eu am slabit 11kg intr-o luna cu Ecofit.Ti-l recomand cu incredere,tratamentul ecofit contine 1flacon de picaturi si un flacon de pastile,picaturile inhiba pofta de mancare iar pastilele iti topeste grasimea.aaa este un tratament de slabit romanesc produs de cei de la Laboratoarele medica,natural.
Este singurul cu care am reusit sa slabesc,am incercat de toate.
garielle2009
Postat pe 14 Martie 2010 23:50
Eu sunt in toiul unei cure de detoxifiere cu ColonHelp. Produsul mi-a fost recomandat de un medic gastroenterolog de la Fundeni. Il iau de o luna si ma simt grozav - nu mai am probleme cu constipatia, beau multa apa si implicit imi curat rinichii, mananc mai sanatos si am pierdut si 2 kilograme in greutate. Ce m-a determinat sa folosesc ColonHelp a fost faptul ca este natural, adica tubul contine numai plante maruntite (oregano, chimen, psyllium, in, patrunjel), far acoloranti sau conservati.
garbo096367
Postat pe 24 Martie 2010 12:05
Eu am auzit multe persoane care au slabit luind Spirulina.
Bineinteles ca au redus si mincarea si au facut si sport ca fara aste anu cred ca se poate asa usor si fara efecte asupra organismului.
Ciresica
Postat pe 26 Martie 2010 04:07
Buna. Eu am pus 12 kg foarte rapid fara sa mananc mai mult decat mancam de obicei . Am incercat sa slabesc prin diverse metode (cura, superslim )dar dupa ce re nuntam la aceste produse ma ingrasam la loc sau chiar mai mult.O prietena mi-a spus ca a vazut la otv un produs natural de slabit re-code.Am fost sceptica la inceput deoarece stiam ca dupa ce intrerup tratamentul ma voi ingrasa dar am zis totusi sa-l incerc.Surpriza la inceput m-am ingrasat de la el 1 kg , am vb la firma de unde l-am achizitionat euronet si m-au convins ca sunt dereglata hormonal si trebuie sa continui cu el. Dupa ce am terminat cura de 2 luni am slabit 2 kg si apoi am mai luat pe alte 2 luni si am mai slabit vro 9 kg si de aceasta data nu le-am mai pus la loc .Asa ca va pot recomanda acest re-code la toate cele care vreti sa slabiti natural , fara sa va reingrasati si sa va dauneze organismului
georgy_78
Postat pe 30 Martie 2010 11:10
buna fetelor in urma sarcinii am reusit sa acumulez 10 kg am incercat divese diete care nu m-au ajutat sa dau jos nici macar un kg am auzit o prietena de-a mea ca a folosit un produs naturist pentru slabit re-code si am zis sa-l incerc si eu dupa prima luna m-am ingrasat 1 kg apoi din cea de-a doua luna am inceput sa slabesc acum sunt la cea de-a doua cura si deja am slabit 8 kg dar tin si un regim fara paine,grasimi si dulciuri,ma simt foarte bine de cand administrez acest produs
claudia_22
Postat pe 31 Martie 2010 11:39
Buna,eu iti recomand sa fi atenta la ce papi ,si o sa slabesti,schimba-ti modul de viata si uita de pastile,Nu iti fac bine deloc.mult noroc
yndy
Postat pe 18 Aprilie 2010 11:07
Buna, iti recomand sa citesti urmatorul articol. Mie mi s-a parut interesant si am aplicat unele idei care chiar au fost eficiente in cazul meu.
http://www.afladespre.ro/spune-adio-kilogramelor-in-plus-975.htm
Mi-a mai placut si http://www.afladespre.ro/creaza-ti-propriul-stil-vestimentar-992.htm.
crina86_c
Postat pe 7 Iulie 2010 01:44
Buna! Sunt incapabila sa iau o decizie pentru mine!
Ma primesti in "grup"?!
Mai, fato, cum ti-o veni sa ceri asemenea sfaturi, pe net?! Si Reductilul chiar face parte dintre medicamentele pe care le poti lua "dupa ureche" ce sa zic...
moniq_
Postat pe 7 Iulie 2010 07:00
Monik. asa se duce vorba despre diverse tablete de slabit. Apoi se intreaba de ce se imbolnavesc.
Nu cred ca exista alte leacuri pentru slabit decat : mancare rationala, miscare, gandire pozitiva.
cricat
Postat pe 7 Iulie 2010 09:59
asa ziceam si eu, mai, cicket...
dar lumea asta e nebuna, mai!? na, asta ma face sa ma simt mai bine, cateodata!
daca o sa avem vreodata ocazia o sa-ti spun eu despre greutatea din timpul sarcinii...
spor in toate!
moniq_
Postat pe 7 Iulie 2010 12:42
mai ales cand o sa raman insarcinata..... daca voi ramane.....

moniq
cricat
Postat pe 7 Iulie 2010 22:40
fleurdelis
Postat pe 7 Iulie 2010 22:44
vei, mai, cum de nu!? orice iti doresti cu adevarat, poti avea! te astept, ca io' cred ca ies la pensie de pe Garbo!
moniq_
Postat pe 7 Iulie 2010 22:45
cricat
Postat pe 7 Iulie 2010 22:52
cred ca trebuie sa schimb....... ceva.....

mai care faceti copii frumosi..... ???????
cricat
Postat pe 7 Iulie 2010 22:53
da de ceee???
iar cauti mama eroina??
sau purtatoare de aia???
fleurdelis
Postat pe 7 Iulie 2010 22:55
cricat...pe aici sunt numa femei......io ti-as sugera sa schimbi barbatul....
tutankhamon
Postat pe 7 Iulie 2010 22:59
pai eu ce ziceam
cricat
Postat pe 7 Iulie 2010 23:00
mai astept o juma de an...... ori imi trece..... ori caut unul cu ochi albastrii
cricat
Postat pe 7 Iulie 2010 23:02
Nu stiu de Reductil, insa eu am incercat Slim Formula si am fost multumita. Bineinteles ca am tinut si dieta (dar nu una foarte agresiva) si am facut putin sport si asa s-au vazut mai repede rezultatele.
Detalii despre Slim Formula aveti aici: http://www.retetanaturista.ro/suplimente-naturale/slim-formula.html
vioricac
Postat pe 28 Noiembrie 2010 21:47
Slabeste cu produsele HERBALIFE. Slabesti sigur, frumos si esti si sanatos.
deea1222
Postat pe 17 Februarie 2011 12:06
Pastile de slabit - http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=746&pid=115&bid=advandec Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.
garbo_406831
Postat pe 3 Noiembrie 2014 14:39
Pentru slabit se pot incerca si suplimente care au in componenta cafea verde. Cafeaua verde e recunoscuta pentru calitatile ei excelente in arderea grasimilor. Chiar daca pe prim plan trebuie sa fie dieta si exercitiile si produsele de slabit pot ajuta prin arderea grasimilor si prin scaderea apetitului pentru mancare.

garbo_408889
Postat pe 23 Ianuarie 2015 12:51
Io tocmai am cumparat cafea ! ...Da-i maro inchis , nu verde. Merge daca o colorez cu carioca ?
Rotty
Postat pe 23 Ianuarie 2015 15:09
" Fetelor, pentru mine a functionat doar sportul si mancarea sanatoasa! "



" dar am facut pana la urma o abdominoplastie..."

Sportul asta nu-l cunosteam.
Rotty
Postat pe 31 Ianuarie 2015 05:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am cosuri si nu reusesc sa scap de ele 3 De la: sora_ilsi 14 Martie 2010 00:04
Dependenta de carbohidrati? >>> rezolvata :) 4 De la: garbo269201 14 Martie 2012 11:20
Slabiti cu HERBALIFE!!! 1 De la: garbo189726 17 Februarie 2011 12:02
pastile de ananas 3 De la: garbo096367 25 Mai 2010 14:59
L-am pierdut dar il iubesc enorm 57 De la: garbo_493582 15 Octombrie 2018 15:38
Setari Cookie-uri