steriletul si efectele secundare

am steriletul pus de 7 luni si de atunci am dureri de burta destul de puternice foarte des, nu numai inaintea menstruatiei cand sunt ff puternice.... ce e mai curios este ca am o intarziere de 12 zile a ciclului si nu inteleg de ce?? am facut si testul de sarcina...si negativ..... imi poate da cineva un sfat sau s-a mai intamplat cuiva sa aiba asa intarzieri cu steriletul?? este normal?? va multumesc anticipat ..
ina13
Postat pe 21 Ianuarie 2010 16:23
Nu stiu ce sa-ti spun .Eu il am montat de o luna si ma simt f.bine.Mai bine du-te si fa-ti un control sau o ecografie.
ANGININEL
Postat pe 10 Februarie 2010 15:27
Contraceptie definitiva simpla si de ultima ora la femei - prof. dr. HORHOIANU - sef sectie ginecologie 1, etj. 5 - SPITALUL UNIVERSITAR BUCURESTI - site suub; dimineata pe la 8 poate fi gasit pe A2 - aripa 2 a sectiei la cabinetul de consultatii interdisciplinare (echografie, colposcopie) si va lamuriti despre ce e vorba; contraceptie definitiva la barbatii care nu mai vor copii - SORIN OPRESCU a spus la tv ca si-a facut VASECTOMIE - DAR - PROSTATECTOMIE - scoaterea prostatei la barbat e o operatie f. simpla pe care un mare urolog o face f. usor si barbatul se protejeaza si de vreun cancer la batranete care e la barbat f. frecvent cum e cancerul mamar si cel de col la femei - dr. EDMOND CONSTANTINESCU - urolog la SPITALUL SF. IOAN face cea mai usoara operatie - merita discutat cu dansul ca explica f. frumos.
kidz003804
Postat pe 22 Noiembrie 2010 23:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
.Simona. 2 De la: eu_geminy 19 Ianuarie 2012 22:28
Ajutati-ma sa ma tratez ! 18 De la: alimaris 30 Octombrie 2017 18:29
bunadimineataptrcei care intra pe forum 37 De la: garbo174274 13 Mai 2011 10:02
Probleme cu stomacul in urma unei gastroenterocolite 12 De la: MadalinaCristina 21 August 2016 14:58
Produse care distrug ciupercile ??? Stie cineva ??? 6 De la: eu_geminy 29 Ianuarie 2012 00:53
Setari Cookie-uri