Doctor Ginecolog Bun in Galati

Pentru toate galatencele care vor sa aiba un ginecolog cu suflet si profesional in acelasi timp le-o recomand cu toata inima pe D-na Dr. Docan Liliana: o profesionista si un om la care te poti duce cu sufletul deschis.Am trecut prin momente neimaginabil de grele,iar dansa mi-a fost aproape.La 32 de sapt am aflat ca bebelusul meu nu avea un singur rinichi,iar acesta era polichistic(dupa nastere s-a dovedit ca avea hidronefroza grad IV-V).M-a incurajat,dar plangea alaturi de mine.Nu m-a lasat sa nasc in Galati ci m-a trimis la Iasi,iar cand am ajuns acolo am aflat ca medicii stiau deja ca trebuie sa ajung pentru ca le vorbise despre mine.Nu avea sanse sa traiasca mi-au spus inainte de nastere,dupa ,copilul se prezenta foarte bine si m-am intors cu el acasa,iar dansa m-a trimis la Bucuresti la cel mai bun medic din tara Prof. Dr. Basca de la Spitalul Grigore Alexandrescu.Acum baietelul meu are 1 anisor si traieste datorita dumneaei.Mergeti cu incredere!!!E OM inainte de a fi medic!!!

buzeanicoleta
Postat pe 16 Ianuarie 2010 00:17
buna ziua.imi doresc sa am un bebe si dak poate cineva sa ma ajute cu o doctorita buna care sa aibe rabdare si sa lucreze la maternitate sau la judetean ca sa asiste la nastere. multumesc mult.o zi buna
garbo_7916
Postat pe 27 Septembrie 2012 14:03
si mi-as dori sa aflu unde are dr docan cabinet,thx
garbo_7916
Postat pe 27 Septembrie 2012 14:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nuvaring 1 De la: garbo_1797 17 Decembrie 2012 11:52
Se spune ca majoritatea copiilor au copiat mintea tatalui,pt ca barbatul este liderul familiei? 75 De la: eu_geminy 25 Octombrie 2010 14:06
viata de zi cu zi 14 De la: cricat 20 Iunie 2011 21:00
e o obligatie sa ai grija de parinti sau e respect !!! 138 De la: jordina 11 Iunie 2010 13:06
SCRISOARE CATRE PRIETENA MEA 7 De la: ameno 26 Octombrie 2010 20:58
Setari Cookie-uri