Ce parere aveti?Am nevoie de sfaturi in legatura cu situatia mea

Suntem impreuna de cva timp...avem o relatie normala...dar vara aceasta s.a intamplat cva.Eu am fost plecata in Germania vreo 2 saptamani.Cand m.am intors el era total schimbat si am banuit k are p altcineva.Banuiala mea a fost corecta pt ca l.am prins...ne.am despartit a venit dupa me...intr.un final ne.am impakt...a fost ok o perioada s purta exceptional si eu ma purtam extrem durat cu el...strikm fiekre moment frumos si ii aduceam tot felul d reprosuri....ma purtam cu el ca si cum ar fi vreo jukarie de.a mea...ACum am incerkt sa ma port frumos cu el si am impresia k iar e distant cu toate k neaga sub orice forma...tot imi face toate poftele dar imi aduce uneori reprosuri...nu mai e ca in perioada aia dupa c ne.am impakt..
Dumneavoastra ce credeti?
va multumesc.
Real_love
Postat pe 14 Decembrie 2009 17:48
greeeeu.
nazirra
Postat pe 14 Decembrie 2009 17:51
pei hotareste-te: ori accepti si te porti ca si cand nimik nu s-ar fi intamplat..ori ii spui adio pe motivul pentru care i-ai facut zile amare. Dar cale de mijloc nu exista.Decizia iti apartine!
reyya
Postat pe 14 Decembrie 2009 17:52
pey tocmai asta e k am acceptat sa ma port k si cum nimic nu s.ar fi intamplat..cu greu dar intr.un final am acceptat.Insa acumam senzatia k e el schimbat mai distant mai rece(ma obisnuise sa ma sufoce aproape)....si n certam din orice..nu stiu cum sa reactionez...am incerkt sa vb cu el dar din discutie ne luam la cearta
Real_love
Postat pe 14 Decembrie 2009 17:57
in cazul asta , mai insista o vreme( dar nu prea mult) si daca in final continuati asa..inseamna ca nu e pentru tine tipul.
reyya
Postat pe 14 Decembrie 2009 18:00
Multumeesc frumos pt sfaturi!
Real_love
Postat pe 14 Decembrie 2009 18:02
cu multa placere si succes in a te decide!
reyya
Postat pe 14 Decembrie 2009 18:04

mda.Are si el mandria lui....
Daca te distantezi, probabil in prima faza o sa iti spuna , de data asta, "bine, pleaca, nu-mi pasa." Iar daca intre timp observa ca te-a ranit gratuit si totusi te vrea inapoi o sa revina la stadiul de sufocare de doua ori mai insistent. Si iar o sa aiba resentimente ca si-a calcat peste orgoliu.
Nasol caruselul asta.
Iesi din el. Intr-un fel sau altul.
quasaria
Postat pe 16 Decembrie 2009 23:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
astrologie/ iubire 2 De la: KNIGHT_31 29 Septembrie 2010 02:30
MAI EXISTA ROMANTISM? 15 De la: preciouss 3 Decembrie 2009 19:29
Clarviziune, cartomantie 2 De la: reyya 21 Ianuarie 2010 02:24
2 luni de relatie si azi iubita mea vrea 3 zile pauza pur si simplu 43 De la: garbo_407059 23 Noiembrie 2014 13:34
Relatie la distanta 45 De la: garbo091118 13 Noiembrie 2010 05:32
Setari Cookie-uri