studiu de piata , avand ca subiect dieta

Caut femei intre 18-37 ani , interesate de o discutie despre dieta , intr-un cadru organizat ; discutia dureaza 2 ore , si recompensa este de 60 ron . persoanele care participa la acest studiu trebuie sa fi folosit macar o data pastile de slabit sau ceaiuri; cinr doreste amanunte , ma poate contacta la adresa llussel@yahoo.com
llussel
Postat pe 8 Septembrie 2009 15:16
60 de roni zici?

si apoi le racolati pt ce?

iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:17
pt jumulit,floricico,pt jumulit sory compresory....
LILO
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:19
Iasomia..e ridicol ce spui ; inainte sa judeci , citeste putin ce inseamna o firma de cercetare si studiu de piata , ok ? dar..in fine , de unde nu e..nici Dumnezeu nu cere !!!
llussel
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:23
ooo?!

te-ai nevrozat?

asa mami,baga gimnastica...
iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:26
poate ca STIM mai multe despre astfel de firme "fantoma" ne-am cam saturat de atitea reclame care cer si tot cer banutii bietilor naivi.... ma rog,face fiecare ce crede...dar se tot ofera "cai verzi pe pereti" cu bani frumusei...
LILO
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:28
al draq studiu...intre 18-37....ehe,he,he....
iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:29
lasa,iasimoco,facem noi mami gimnastica,si raminem si cu banii si cu sanatatea si cu kile mai putine
LILO
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:30
poi intre 18-37 ani,omul n-o apucat sa se "friga" cu tepele NU?
LILO
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:31
lilo,

ioi,ma facusi sa dau din craci...si eu nu fac d-astea



cum mai iasimoco?ehe,he,he
iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:31
noh!un,doi trei si....miscare si voie buna! ce conteaza citi ani ai? conteaza starea de spirit
LILO
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:33
corect....
iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:37
nu este o firma fantoma , este o firma mare , iar studiul are loc intr-o institutie publica , si in timpul zilei..asta pt mintile bolnave care in afara de a sta pe chat , si dea a-si da cu parerea..nu stiu sa faca altceva , dar..cum spuneam..gradina e maaaare !...
llussel
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:46
in loc sa zici merci ca iti fac vad acilea....


esti cam tontovanca,babe....jignesti cam mult,puteai sa explici frumos,stii ca traim intr-o lume destul de complicata,este normal ca userii sa fie circumspecti.

da' oare de ce ma obosesc sa-ti explic?

hai pas...
iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:50
ilusel?!? ai mintea bolnava? poi aici ii forum de discutii si de destractie,nu te mai lua de noi ca nu-i frumos! nu ai postat absolut nimik.nici poze,nici videoclipuri.II CLAAARRR CA VREI NESTHE FRAIERI CARE SA INTRE IN HORA!
LILO
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:59
Da , vad ca e distractie site-ul asta ; inteligenta ta se limiteaza doar la distractie si clipuri , creierul ala mic si rarefiat nu poate gandi prea departe .
llussel
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:10
pentru cele care doresc informatii despre studiul despre dieta , grupurile sunt intre 18-26 ani si 26-36 ani , pt grupul cu varsta mai mare , conditia este sa aiba copii ; persoanele din ambele grupuri trebuie sa fi folosit medicamente : CLARINOL , CROMDIET , NORMOPONDEROL , FITOMAGRA < CELUFEMININ , SUPER SLIM , NATUR CAPS , dar sa nu fi mers niciodata la medic nutritionist , mai multe amanunte dau pe mail
llussel
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:15
ia uite ce ai patit tu daca ai pus botu' imediat:

"Buna ziua ! M-am hotarat cu greu sa cer ajutor , de regula incerc sa rezolv o problema tinand cont de circumstante , de suflet , de..mai multe !
Pe scurt : daca afli dupa cateva luni ca omul caruia te-ai daruit cu toata fiinta ta , are alt nume decat cel pe care tu il stii , are alta varsta si..legi de faptul ca nu ti-a dat niciodata numarul de telefon de acasa , ce poti sa crezi ? ce poti sa faci ? cum poti sa intelegi si cum poti depasi momentul ? Simt ca mi-a zdruncinat nu numai incredera in el , ci si in oameni , in general , si asta ma sperie foarte mult !
Sigur..povestea ar fi lunga , dar as vrea un raspuns ..strict la intrebarea mea .
Multumesc ! "

pareai sa ai logica,draci...

iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:18
nu stii sa faci afaceri,lasa-te...

macar enuntul de la "incredere" era satisfacator...

fa amor ,babe....

iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:20
Iasomie , nu ti-am cerut parerea , fa chat in continuare si ignora-ma !
Esti marunta si ingusta si am pierdut deja timp pretios raspunzand uneia care pierde vremea pe chat !
llussel
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:24
vai de steaua ta...

ai suferit fato,este normal s-o iei pe aratura.

hai bafta!

fii tare ca o stanca, si nu uita ca esti romanca....
iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:26
He , He..acum am priceput eu cum sta treaba ,am atins la corzile sensibile una si grasa si urata si....; deh...c'este la vie..''babe''
llussel
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:26
corect ....

sunt urata rau si nu incap in lift...ehe,he,he....
iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:28
pacat ca nu-mi accepta si de-astea de 47..poate te mai limpezeai si tu la creieras , dar..poate te intereseaza un studiu de detergenti ..mai am locuri acolo ; si..apropos..musai sa ai studii, altfel..nici la detergenti nu te pot lua...
llussel
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:29
te mananca pisi...


ehe,he,he...
iasomia
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu mai pot, trebuie sa slabesc..... 12 De la: garbo261156MADALINA 25 Ianuarie 2012 14:23
buna ziua 2 De la: BAM_BAM 14 Mai 2010 04:30
otrrul de mere 1 De la: garbo165181 17 August 2010 12:46
slabesc repede? 12 De la: Aventuri_Erotice_1 24 Octombrie 2012 15:53
Paine dietetica? 7 De la: Ciresica 15 Iulie 2010 23:35
Setari Cookie-uri