compatibilitate complexa....


Ce parere aveti?
Ea: Varsator cu ascendent in Gemeni,Cal,Lance, Margareta, Mut, Chiparos, Zodia Tapului
El Scorpion cu ascendent in Varsator. Maimuta, Ghioaga taraneasca, Albastrea, Thoth,Castan, Zodia Scorpiei

Exista vreo sansa impreuna? Ca vb aia la cate bordeie atatea obiceie...
snowflake
Postat pe 17 August 2009 00:15
sursa mea zice asa:
Barbatul Scorpion nu suporta toanele femeii Varsator.

n timp ce barbatul Scorpion este preocupat n primul rnd de camin, femeia Varsator se implica n numeroase proiecte sociale, care o obliga sa neglijeze caminul. n plus, barbatul Scorpion nu o poate domina pe femeia Varsator, care pune prea mare pret pe libertatea ei.

Femeia Varsator este foarte sociabila, spre deosebire de barbatul Scorpion. La rndul lui, barbatul Scorpion nu apreciaza deloc creativitatea de care da dovada femeia Varsator.

Partidele de sex dintre barbatul Scorpion si femeia Varsator sunt reusite, dar nu sunt suficiente pentru a asigura durabilitatea cuplului. Ar fi mai bine sa mearga fiecare pe drumul lui.


pik_nik
Postat pe 17 August 2009 00:18
sursa ta nu ia in considerare ca desi zodiacul european si cel chinezesc spun sa ne dam de-a dura in directii diferite, celelalte zodiacuri cica ne potrivim...

iar in acest moment o sa-ti spun un mare secret: femeia Varsator s-a saturat de toanele barbatului Scorpion si da angajamentele lui infinite catre cele 5 galaxii si catre taeloni, si daca reuseste sa afle sub ce piatra s-a pitit iar barbatul Scorpion ca sa scape de furtuna il impusca... in acelasi timp cu cat trece mai mult timp cu atat femeia Varsator va deveni mai inventiva in razbunare si s-ar putea sa-i rupa picioarele barbatului inainte sa-l impuste... si daca ma gandesc bine, cred ca o tortura si mai potrivita dupa ce-i rup picioarele ar fi sa-l provoc la o discutie deschisa... desi cred ca aici chiar e chestie de sex, si nu de zodie...
poti sa ma folosesti ca sursa, daca vrei...
snowflake
Postat pe 17 August 2009 00:51
stai s-o sun pe mama, sa-i multumesc ca m-a facut sagetator
pik_nik
Postat pe 17 August 2009 00:53
De la: pik_nik, la data 2009-08-17 00:53:48stai s-o sun pe mama, sa-i multumesc ca m-a facut sagetator


a avut rabdare...
snowflake
Postat pe 17 August 2009 09:51
...da' a meritat!
pik_nik
Postat pe 17 August 2009 09:53
m-ai prins... nu pot raspunde. sagetatori n-am cunoscut.
snowflake
Postat pe 17 August 2009 12:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
taur iar el pesti 2 De la: Razvan 19 Decembrie 2009 18:22
horoscop 2 De la: garbo003520 30 Mai 2009 10:26
Gemeni cu Scorpion? 5 De la: Corina1982 1 Martie 2011 21:47
ea scorpion el leu 24 De la: garbo_5628 24 August 2012 22:04
EU SAGETATOR, EL CAPRICORN! 3 De la: coka_pusha 30 August 2009 15:09
Setari Cookie-uri