cum sa petrecem timpul liber?

timpul liber il petrecem sa mai mergem prin parc sau daca puteti si vreti puteti merge la munte la mare dar sa nu mergeti la bunici ca acolo va pune la treaba si nici sa nu o sa aveti timp faceti ce vreti dar sa stiti un lucru in timpul liber sa fa relaxati
pisycuta
Postat pe 16 Iunie 2009 09:47
OMFG !!!

wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 10:29
De la: pisycuta, la data 2009-06-16 09:47:46timpul liber il petrecem sa mai mergem prin parc sau daca puteti si vreti puteti merge la munte la mare dar sa nu mergeti la bunici ca acolo va pune la treaba si nici sa nu o sa aveti timp faceti ce vreti dar sa stiti un lucru in timpul liber sa fa relaxati



la munte nu pot sa merg ca e prea scump ,la mare poate duar in alta tara ca aici ma lipsesc,bunici nu mai am din pacate ,in parc sa ma plimb parca nu mai are farmec (sau nu am mai incercat eu de mult ,mai are si alcineva ideei???
yavrum
Postat pe 16 Iunie 2009 10:38
da yav.....du-te in parc ca sa auzi injuraturile si chitaielile pustanilor si pustancelor, sa admiri muntele de coji de seminte de la fiecare banca, sa dea peste tine cei cu rolele sau cu bicicletele.....sa te amusine cainii.....sa nu ai unde sa faci un pypy cand te trece.....si sa dai dublu sau chiar triplu pe orice distractie - bere, mici, vata de zahar, floricele, inghetata...etc
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2009 11:06
mey, sunteti tzaca ?

nu vedeti ca pisi e 1263 reloaded ?

ati uitat topicurile alea cu diazepamu', laptele de capra si catzaua gravida ?
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 11:10
au! si a trecut de atunci la lucruri mai serioase???...he he he....inseamna ca au folosit sfaturile mele daca nu mai are durerea de cap si a deschis iar tzashpe toapice....
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2009 11:14
De la: tutankhamon, la data 2009-06-16 11:06:38da yav.....du-te in parc ca sa auzi injuraturile si chitaielile pustanilor si pustancelor, sa admiri muntele de coji de seminte de la fiecare banca, sa dea peste tine cei cu rolele sau cu bicicletele.....sa te amusine cainii.....sa nu ai unde sa faci un pypy cand te trece.....si sa dai dublu sau chiar triplu pe orice distractie - bere, mici, vata de zahar, floricele, inghetata...etc





partea buna la noi in parcurie mari nu vezi asa ceva sunt linistite dar platesti si 3 euro de persoana cand intri

parcul din dortmund cateva poze
http://dev.westfalenpark.dortmund.de/project/assets/template1.jsp?ipan=30&smi=2.01&tid=4224
yavrum
Postat pe 16 Iunie 2009 11:16
nu stiu bre...da' prea seamana la stil...toate zise fara cap si fara coada...zici ca-i ghicitoare, de-aia...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 11:16
uaaaaiiii...mi-ai adus aminte...ce mai face irinuca????
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2009 11:17
nu stiu, de ceva vreme ne ierta...da' stai sa vezi ce-am descoperit, he...he...

m-am dus si eu la Ella la profil, sa o vizionez, nah...si peste cine crezi ca dau in lista de preteni ? ha ?

peste maya45...aia cu barbatii si colacu' de wc

Ella e fata fina...mama dolores....he...he...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 11:20
vrei sa spui rebecca......care a busit parodontitele marginale.... ca-i tot aia....the same id, the same person...
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2009 11:21
aia, aia...suferea de personalitate multipla...

da' vaz ca a tras picioru'
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 11:22
pai na.....dupa ce si-a luat-o de la toti......
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2009 11:23
tot e bine, aberam si noi acilea...iaca pozna...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 11:25
pai na....tre sa dam gata si topicul asta ca ramasese in aer.....nuuuu?????.....e pacat sa nu ne punem si noi, distrugatoarele, amprenta....
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2009 11:27
eu am pus mana pe radiera, nene...iar is plina de prieteni, de-aia care nu posteaza nimic...

ba mai mult...m-am trezit cu unu si in lista de mess...tocmai l-am ras acu'...

bueey...las eu impresia ca sunt la agatat pe-acilea ?
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 11:29
io cred ca se intra pe profile si se cere prietenia mai mult din curiozitate.....ca sa vaza ei cine posteaza atata....
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2009 11:59
timpul liber ti-l petreci asa cum vrei tu......cum te simti bine.....
poti citii....poti posta pe garbo ....dar as prefera o plimbare in natura....muntele

Postat pe 30 Iunie 2009 10:19
timpu liber..exista..pai eu mereu fac ceva si il unplu..nu exista liber..
AGAPI_MOU
Postat pe 24 August 2009 21:55
UPC a lansat DA VINCI LEARNING,un canal dedicat cunoasterii si educatiei.UPC Romania a lansat inoferta s digitala un nou canal de televiziune,cu tematica educationala.DA VINCI LEARNING le da sansa spectatorilor sai sa cerceteze fascinantul univers al cunoasterii si stiintei,prin intermediul unor productii TV de cea mai buna calitate.Ferdinand Habsbsburg,Mananging Director D VINCI LEARNING,prezent la evenimentul de lansare al noului canal din grila UPC a declarat :"Ne-am propus sa readumin atentia oamenilor televiziunea educationala ,pentru ca e,intr-adevar,o placere sa cunosti.Ne adresam intregii familii,de la cei mici la cei mari,astfel ca ne programam atent emisiunile infunctie de nevoile fiecaruia".
allexanndrra
Postat pe 26 Septembrie 2009 11:00
hmmm timpul liber pai... cu prietenii la un picnic... sau in club ,iesiri cat mai dese in parc....excursii...dar prea mult timp liber strica...cunoasc persoane care daca au prea mult timp liber si nu au ce face se plictisesc usor... ar trebui sa aveti o ocupatie
garbo031737
Postat pe 13 Octombrie 2009 15:51
va recomand sa mergeti la gimnastica si la fitness,nu-i scump,se face in mod organizat,si faci ceva pt tine.In functie de cartierul unde stati,sunt sali unde poti sa faci de toate,cam asta este cel mai bine,eu una merg la lotus sport lina CITY MOLL,este super si nu-i nici scump.
pusy_aol
Postat pe 28 Octombrie 2009 15:41
Timpul liber devine din pacate din ce in ce mai mult pentru majoritatea dintre noi un lux. Acest lucru se imtampla din cauza faptului ca ritmul este mult mai alert in zilele noastre, muncim de cele mai multe ori peste program.
O ora petrecuta in parc, la cumparaturi, un week-end la munte sau la mare ma binedispune, ma relaxeaza si ma pregateste pentru ziua urmatoare de munca. Profit de orele si momentele libere sa-mi vad si prietenii, la fel de ocupati si ei; de cele mai multe ori ne place sa mergem impreuna la teatru, sa vedem o piesa buna care sa ne dea prilejul de a schimba opinii, de a face comentarii. Daca nu am chef sa ies din casa citesc sau navighez pe internet.
white_rose
Postat pe 2 Martie 2010 19:34
CU FOLOS, CU CINEVA DRAG, CU MUZICA IN LIPSA CUIVA DRAG.....CU FINANTE DACA LE AVEM....si neaparat pe vreme buna.
caleidoscop
Postat pe 31 Martie 2010 11:21
Oare cum sarbatoresc altii Pastele? Obiceiuri si urari mai neobisnuite, si funny , de Paste in lume
(scoateti eventualele spatii libere din link)


http://www.verze.ro/index.php/Revista-presei/Ce-se-mai-intampla-in-lume/urari-si-obiceiuri-de-paste-in-lume.html

Paste fericit tuturor!

icecream
Postat pe 1 Aprilie 2010 11:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa petrecem timpul liber? 25 De la: icecream 1 Aprilie 2010 11:00
Fraza anului! 8 De la: garbo063509 24 Octombrie 2009 12:04
parca imi este dor de el...:-?? 987 De la: nelly05 18 Septembrie 2010 23:05
armonia cu universul 2 De la: Alexxandra 21 Februarie 2010 15:23
Biciclete 16 De la: Ioan_Paul 1 Octombrie 2014 19:21
Setari Cookie-uri