Do You Dress To Impress?

In mod absolut arbitrar am ajuns pe site ul acesta si pot sa spun ca am spasme deja!posetele in forma de inima de la papucei.ro sunt divine!!!!si acum stiu care este primul lucru pe care il cumpar cand ajung la iasi:X:X Thankies guys;;)
xoxo,
Ramu
ramona_balmain
Postat pe 12 Februarie 2009 19:37
Mie imi place sa fiu imbracata ingrijit si sa folosesc articole vetimentare ce ma avantajeaza. Nu imi place sa exagerez ,gen: fusta scurta, bluza decoltata etc. Sa fiu penibila ... sa se creada ca sunt disperata ...
Dar recunosc ca imi tresare inima de fericire cand se intoarce capul dupa mine, cand fetele incearca sa-mi scoata defectele ca am acaparat atentia...
dafffne
Postat pe 14 Februarie 2009 13:29
Trebuie sa iti placa ceea ce imbraci, trebuie sa te reprezinte, sa te simti bine.Sa ai incredere in tine in acea costumatie. Restul nu mai conteaza.

Postat pe 13 Martie 2009 14:44
Hmm sincera sa fiu mie imi place sa exagerez putin cand e vorba de haine...intotdeauna mi-a placut sa ma imbrac extravagant,sa port ceva ce nimeni nu ar avea curaj sa poarte;;) Dar consider ca in momentul cand iesi din casa si iti place ce vezi in oglinda iti da o stare de bine si asta se reflecta si asupra celor din jur,dar nu pot spune ca ma imbrac pentru a impresiona...doar pe prietenul meu;))) O zi buna tuturor:*
ramona_balmain
Postat pe 13 Martie 2009 20:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce oamenii ateisti care sunt pocaiti au ganduri rele si nu sunt statornici in gandirea lor?Dar si credinciosii care asculta de preoti sunt rai...Pt ca preotii ii invata pe oameni sa tolereze rautatea,adica sa fie toleranti cu oamenii rai si fac si ei l 128 De la: ingerasulluptator 17 Ianuarie 2012 23:58
GOD bless you all........... 11 De la: moment31 1 Noiembrie 2009 15:50
SINGURATATEA MEA 162 De la: anca_53 12 Iunie 2010 11:50
Va astept! 31 De la: reyya 7 Mai 2010 21:08
buna 1 De la: andreea_dora19 21 Februarie 2009 01:05
Setari Cookie-uri