pentru concurs

La prima intrare pe site, am fost atentionata ca acest site este daunator calculatorului meu. Am ignorat avertismentul si am intrat. Partea dinamica de flash e buna, pagina de casa totusi e prea lunga in parti iar pe mijloc ramane spatiu liber prea mult, aceasta desfasurare pe prea multa verticala ma cam irita. E o problema cu grafica pixelilor din partea stanga, gen: reduceri, papucei by me, etc care devine suparatoare pentru o mioapa ca mine (si probabil, ca atatia altii). La titlul paginii: Pantofi | Posete | Cizme | Curele | Accesorii dama| Incaltaminte
as fi ales un singur lucru sugestiv si nu toata lista insirata. Meniul: Home Blog Plata/Livrare Despre noi Parteneri Testimoniale Cum cumpar Contact FAQ Magazinele noastre
este aranjat cam auster si tot la un font destul de mic. Contine partial tehnologie web 2.0, adica blog, tag, cautare dar nu am vazut standarde RSS desi ca parte de programare am vazut si php, destul de uzitat momentan.
Navigand prin site, aceasi problema de prea multa derulare pe verticala doar stanga-dreapta, mijolcul ramanand alb...
Din titlul paginii web antofi | Posete | Cizme | Curele | Accesorii dama| Incaltaminte nu reiese si sincer n-am prea gasit legatura intre un site intitulat papucei si mobila...
In rest evident ca exista aceleasi chestii existente si pe alte site-uri, chestii standard si nu pot spune cu certitudine ca am gasit ceva pe papucei care sa ma impresioneze teribil si atat de mult incat sa vreau sa cumpar! Si chiar cumpar online...
june_dumitrescu
Postat pe 9 Februarie 2009 15:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FETELOR CUM V-AR PLACEA SA FIE PARTENERUL VOSTRU DE VIATA CA SA NU IL INSELATI SI SA NU IL MINTITI? 7 De la: moment31 16 Octombrie 2009 23:26
pune calculatorul sa faca bani 2 De la: garbo020869 6 Septembrie 2009 06:11
Femeie Pesti - Barbat Gemeni 6 De la: pik_nik 8 Iulie 2009 20:35
Divorturile sunt foarte dureroase pt copiii...Eu cred ca ei simt ca lumea lor se destrama.. 15 De la: xenaluptatoareainimoasa 18 August 2010 22:55
Cum le place barbatilor sa fie dominati? 132 De la: Ciresica 12 Octombrie 2009 06:25
Setari Cookie-uri