pastile eficiente pentru slabit

exista asa ceva? adica eu am mai incercat si singurele care au dat rezultate au fost cele interzise, adica pe baza de amfetamine. dar nici nu ma mai gandesc sa iau ceva asa puternic. as vrea ceva natural, a avut ceva rezultat?

Postat pe 3 August 2008 14:11
Buna ,o buna prietena de-a mea a folosit asa ceva BODY SPRING ----- ASSORBIMENTO DEI GRASSI , este un integrator alimentar,complect naturist ( pe baza de plante ) ,titlul este in Italiana ( eu fiind cetatean aici de cand m-am nascut),scuza-ma ca nu iti spun exact cum se cheama in romana ,dar sincer nu gasesc cuvintele potrivite, iti las o adresa de net unde poti intra si vedea cum arata http://www.bodyspring.com/prodotti/pagina_tipo.php?id=574 ,ARDEREA GRASIMILOR as putea spune ca se poate traduce,este intradevar foarte bun si da rezultate,se ia timp de o luna inaintea mesei de pranz si a cinei,daca al vei incerca te pot sfatui sa te cantaresti inainte de a incepe si cand vei termina,asa vei vedea rezultatele,singurul lucru care trebuie sa al faci in timpul acestei " diete " este 30 de minute de sport pe zi . http://www.bodyspring.com/prodotti/pagina_tipo.php?id=584 , iar aici este un produs care te ajuta intr-un fel sa mananci mai putin in timpul meselor principale,iti da senzatia de satietate .Sper sa ti-am putut fi cumva de ajutor.Toate cele bune
angeletomio145
Postat pe 23 August 2008 14:25
am folosit produse de la REDIS batoane L-carnitina etc si nu au avut efectul pe care il are CAPSULA DE SLABIT care este tot din fructe

Postat pe 24 August 2008 15:06
incearca cu reductil.este eficient,dar trebui intrebat medicul inainte si facute niste analize.o prietena a slabit 10kg.in 2luni,eu nu am fost la doctor si am luat si eu o luna,dar am inceput sa ametesc si nu am mai luat dar slabisem cam 4kg.
usurel
Postat pe 28 August 2008 13:53
Buna fetelor, am folosit si eu Reductil, am slabit cam 6 kg intr-o luna, trebuie sa fiti foarte atente cit timp il luati, costa intre 80 si 100 lei, daca luati aceste pastile trebuie sa aveti grija si ce mancati, trebuie tinut si un pic de regim, va pup sper ca v-am fost de folos.

Postat pe 29 August 2008 11:11
Tot eu sunt, ieri a trecut pe la mine o vecina pe care nu am mai vazut-o cam de o luna, nu am recunoscut-o asa de mult slabise, a luat de la plafar : pastila de slabit, daca la ea a functionat inseamna ca este eficienta..., va pup.

Postat pe 4 Septembrie 2008 09:07
aCAPSULA DE SLABITnu pastila de slabit

Postat pe 4 Septembrie 2008 17:58
De la: tnsanamaria, la data 2008-08-29 11:11:01Buna fetelor, am folosit si eu Reductil, am slabit cam 6 kg intr-o luna, trebuie sa fiti foarte atente cit timp il luati, costa intre 80 si 100 lei, daca luati aceste pastile trebuie sa aveti grija si ce mancati, trebuie tinut si un pic de regim, va pup sper ca v-am fost de folos.


Te rog sa nu te superi, dar vreau sa iti spun ca Reductil sunt niste pastilute periculoase, pt ca iti suprasolicita ficatul si ti-l termina. Daca le-ai luat si au avut rezultate (e si normal sa aiba atata timp cat ficatul tau munceste din greu) e foarte bine, dar mare atentie pe viitor, daca te ingrasi iar, vei fi tentata sa apelezi din nou la ele. Nu o fa! Ficatul nu rezista prea mult la un "tratament" cu Reductil. Atentie, uneori ce-i prea mult strica! Id-iul meu este dissolutte_blackangel@yahoo.com, putem vorbi acolo.
brunette_ruck
Postat pe 5 Septembrie 2008 02:32
Eu as recomanda multa multa miscare, lichide si un costum din ala cu efect de sauna in care transpiri si stand degeaba . www.articolesportive.com
MIGABGO
Postat pe 8 Septembrie 2008 11:03
exista asa ceva? eu am incercat si nu a dat nici un rezultat ,nu am slabit nici un kg chiar am mai luat 4 kg in plus. am incercat svelt cola sa nu luati ca este o porcarie ,nu slabiti deloc!!!daca stie cineva pastile de slabit sau regimuri de slabit care dau rezultate va rog sa imi spuneti si mie.
ramona_filop
Postat pe 10 Septembrie 2008 16:34
Nu toate pastilele de slabit au efectul pe care il asteptam!!Eu am incercat sa slabesc numai cu pastile de la farmaciile naturiste si chiar au avut efect!!Dar totodata sunt bune si ceaiurile de papadie,ceaiul verde, salcam plus ca sunt bune si pentru organism

Postat pe 11 Septembrie 2008 09:31
buna fetelor!
ati incercat vreuna Pro Slim? eu il folosesc de aproape o luna si am slabit pana acum 5 kg, am facut si miscare si am incercat sa mananc cat de cat sanatos. inca sunt sub tratament, dar am mari sperante ca ma va ajuta sa slabesc atat cat mi-am propus. va pup si va doresc succes si voua .
avril
Postat pe 15 Octombrie 2008 16:22
Buna fetelor! A folosit cineva Li Da, produs chinezesc natural?
Multumesc

Postat pe 16 Octombrie 2008 01:08
www.da-slabire.ro intra si vezi mai multe detali .eu am slabit 13 kg in aprope 3 luni si ma mentin de aprope 2 ani te pot ajuta si pe tine
adielisa
Postat pe 3 Noiembrie 2008 10:30
fetelor,XENICALUL il recomand cu caldura,e singurul recomandat in toata lumea,nu are efecte adverse.o pastila inainte de masa si apropos,poti manca orice,surpriza acestei pilule consta in faptul ca toate grasimile incurgitate nu ajung pe la ficat ci sunt expulzate direct dupa ce au iesit din stomac catre intestinul gros...le elimini...SINGURA chestie cumva neplacuta e ca o sa stati cam multisor pe la toaleta,asta pana cand corpul il recunoaste,deci,ceva rabdare si nu va speriati la inceput ca vizitati toaleta des. Va recomand sa incepeti in week-end!eu am luat si va spun din experienta!exista un singur impediment,se gaseste la farmacie si ai nevoie de reteta,eu am gasit diferite scuze ca n-am avut reteta nu va doresc bafta ci rabdare!!
nicoll
Postat pe 11 Noiembrie 2008 08:55
eu am luat SUPER SLIM . sunt pastile chinezesti,naturale.chiar m-au ajutat.insa poti avea probleme( stari de voma,diaree,stari de lesin,friguri) le-am avut si eu la inceput pt k am slabit prea rapid..,.intr-o zi kaam un kg..am incercat multe variate.niciuna nu a dat rezultate,numa super slim a facut minuni.. si greutatea data jos nu se mai pune la loc
nasty_feeling08
Postat pe 2 Decembrie 2008 16:33
si daca chiar ai de gand sa incepi cu super slim iti recomand,chiat daca nu iti este foame,sa mananci,altfel vei slabi brusc si vei avea stari de lesin.mancand in continuare ca pana atunci o sa fi f multumita de efectele lor
nasty_feeling08
Postat pe 2 Decembrie 2008 16:35
eu iau capsula de slabit de 2 sapt...am slabit cred vreo 2 kg asa...tin si regim...ideea e ca am avut cam 55 de kg....si acum am 52....nu mai vreau decat 2-3 kg sa dau jos...nush...sunt chiar bune...adica am incercat cam toate pastilele de slabit..regimuri..sport....dar nimic ...acum fac si putin sport....ma simt chiar bine.deci pastilele iti taie pofta de mancare (la modu ca uitam sa mananc:))) prima saptamana aveam gura uscata rau...beam cate 2-3 l de apa plata pe zi...am facut si herpes,probabil ca mi-a fost sete si noaptea...ideea e ca merita sa incercati....costa cam 120....30 d pastile...(care ajung pt o luna)... bafta la slabit fetelor...
boboo_jungleparty
Postat pe 9 Decembrie 2008 17:38
La o macelarie, macelarul striga:
-Alo, cineva a uitat pachetul acesta de oase.
-Vai Domnule, cum se poate sa spuneti asta? Este sotul meu.
-Dar cum se face ca arata asa bine?Il tineti nemancat?
-Nu, domnule, ia pastile pentru slabit.
Ioana007
Postat pe 27 Decembrie 2008 08:30
buna! ai auzit de normoponderol?
dismod_iana
Postat pe 23 Ianuarie 2009 17:25
spunei si mie te rog ce pastile a luat vecina ta de la plafar pup
lacry_hay
Postat pe 19 Februarie 2009 10:36
A INCERCAT CINEVA SLIMBALL?
EU AM LUAT O CUTIE INTREAGA SI NU AM SLABIT NICI MACAR UN KG.
MINCIUNI. IMI PARE RAU CA M-AM LASAT FRAIERITA
fluffygoldenlee
Postat pe 2 Martie 2009 09:40
De la: fluffygoldenlee, la data 2009-03-02 09:40:34A INCERCAT CINEVA SLIMBALL?
EU AM LUAT O CUTIE INTREAGA SI NU AM SLABIT NICI MACAR UN KG.
MINCIUNI. IMI PARE RAU CA M-AM LASAT FRAIERITA


si eu am incercat slimball si la fel ca si tine nu am avut nici un rezultat,mai rau m-am ales cu gastrita.apoi am mers la sala cam 2 luni unde am dat jos 4kg.acum de o sapt am inceput cu capsula de slabit,am dat jos 1.5 kg. acum in primavara sunt mireasa si vreau neaparat sa slabescc 7 kg.
capsula de slabit imi lasa senzatia de gura uscata si am aj sa beau 3-4l p zi, si am si diaree dar in rest is ok.
va tin la curent daca sunt chiar ff bune aceste pastile.pupiki
ligiaforyou
Postat pe 2 Martie 2009 12:49
buna.eu am folosit capsula de slabit si a dat rezultate super bune.mi le-a recomandat o colega de la servici si rezultatul s-a vazut.am avut si eu senzatia de sete, dar ideea este sa consumi f multe lichide asa ca ...bafta.
mioaraco2003
Postat pe 3 Martie 2009 14:28
buna.de vineri am inceput sa iau si eu capsula de slabit si ma simt bine de la ele.nu am pofta de mancare si imi simt gura uscata dar nu pot bea nici multa apa.e normal?
rammo_4u
Postat pe 3 Martie 2009 15:32
MAREEE ATENTIEE MARE , ACESTE PASTILE DE SLABIT ATACA FICATUL SI INIMA

EU ACTIVEZ PE UN FORUM SI ASTAZI O MAMICA DE 34 DE ANI A FACUT STOP CARDIAC si a decedat IN URMA UNUI TRATAMET CU PASTILE REDUCTIL , A LASAT IN URMA EI UN SOT INDURERAT SI UN COPIL DE APROAPE 11 ANI

cinezee
Postat pe 3 Martie 2009 23:50
De la: , la data 2008-09-04 17:58:35aCAPSULA DE SLABITnu pastila de slabit
olasleem
Postat pe 9 Martie 2009 11:05
Capsula de slabit este acelasi lucru cu "INSULA TINERETII" ?
puma_girl
Postat pe 10 Martie 2009 18:42
Nu stiu, n-am fost inca acolo
gabitzza
Postat pe 10 Martie 2009 18:44
eu cred ca toate pastilele sunt facute pt. a castiga bani,o asemenea firma care se ocupa cu asa ceva agandit bine,eu cred ca daca mananci mai putin ca de obicei, bei un ceai cald,seara dai mancarea la vecini se rezolva totul,si nu trebuie sa ne gandim la slabit,ne comportam normal,trebuie gandit pozitiv intodeauna,bafta
arhire_stela2000
Postat pe 12 Martie 2009 00:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Uleiul de cocos bio 14 De la: garbo_406542 7 Septembrie 2015 17:45
Zuccari pentru slabit 1 De la: andreeaiovici 16 Iunie 2011 13:09
politica 4 De la: LILO 19 Noiembrie 2009 20:19
DEPENDENT DE PC 16 De la: cinezee 25 August 2009 20:56
Dieta Bariatrix (Produse pentru slabit) 1 De la: garbo_1706 6 Aprilie 2012 16:33
Setari Cookie-uri