Cafenea virtuala

Va astept pe toti la o cafea sau la o ciocolata calda

Postat pe 17 Iulie 2008 15:36
Eu sunt prima, si...cu mai cine?Haideti curaj , ca altfel fac pararama
emagl
Postat pe 22 Iulie 2008 12:35
bine ai venit emaql azi dau eu cafeluta da nu imi vine sa cred asa putina lume la cafea,sa nu-mi spuneti ca nu va place ca nu va cred haideti ca sinteti bineveniti cu totii doar e cafeneaua noastra

Postat pe 23 Iulie 2008 22:13
torasexy
Postat pe 25 Iulie 2008 11:50
buna tuturor.as dori sa stam la povesti la o cafeluta,capuccino...am si eu o problema.sunt casatorita,dar relatia cu sotul meu nu este una fericita.de ceva vreme vorbesc cu un baiat pe internet...la inceput ca simpli 'amici virtuali'...iar acum simtim nevoia sa stim ca suntem bine,asta trimitandu-ne zilnic 2-3 sms-uri.e total altfel decat sotul meu,e deschis,comunicativ,vesel,plin de viata,are o alta educatie,e responsabil...nu ne-am vazut niciodata 'live',dar suntem....sau credem ca sentimentul care pluteste in aer,de fiecare data cand vorbim este 'iubire'...dragele mele,voi ati trecut printr-o astfel de experienta?va pupik.
SPAR
Postat pe 27 Iulie 2008 23:52
De la: SPAR, la data 2008-07-27 23:52:57buna tuturor.as dori sa stam la povesti la o cafeluta,capuccino...am si eu o problema.sunt casatorita,dar relatia cu sotul meu nu este una fericita.de ceva vreme vorbesc cu un baiat pe internet...la inceput ca simpli 'amici virtuali'...iar acum simtim nevoia sa stim ca suntem bine,asta trimitandu-ne zilnic 2-3 sms-uri.e total altfel decat sotul meu,e deschis,comunicativ,vesel,plin de viata,are o alta educatie,e responsabil...nu ne-am vazut niciodata 'live',dar suntem....sau credem ca sentimentul care pluteste in aer,de fiecare data cand vorbim este 'iubire'...dragele mele,voi ati trecut printr-o astfel de experienta?va pupik.

mare grija........relatiile pe net nu intotdeauna sunt benefice,dezamagirea poate fi mare, iar realitatea alta decat cea pe care ti-o imaginezi
nebuna
Postat pe 28 Iulie 2008 11:38
Buna ziua doamnelor (poate apar si domnii candva), n-am sa ma apuc acum sa dau cu pietre in Spar ca e casatorita si vezi Doamne isi pierde vremea pe net cautand ce-i lipseste acasa. Din proprie experienta ii spun ca in 99% din cazuri \"afara e vopsit gardul\". Multi dintre noi folosesc netul ca pe o evadare din viata reala, si daca nu te vede nimeni iti poti lua orice chip. Daca faci pasul si dai ochii cu cel care pe net are toate calitatile din lume, s-ar putea sa constati ca Fat Frumos este de fapt Quasimodo sau King Kong si ca aura de zeu s-a spulberat mai rau ca puful de papadie. Mi-e greu sa prevad finalitatea relatiei si nici n-am eu caderea sa-i indrum pasii,sper doar sa nu iasa din povestea asta mai amarata decat este in realitate.
Inca ceva, de asta data de bine, in profilul meu la sectiunea video. Noi ne-am cunoscut pe net.... dar nu totdeauna e asa.
cristisz
Postat pe 28 Iulie 2008 15:13
bine ati venit torasexy,spar,nebuna,cristisz ,acu ca e seara o sa beau un ceiut ca de daca beau cafea sigur nu mai dorm ,o sa las cafeluta pt dimineata

Postat pe 29 Iulie 2008 00:25
baghera hai cu cafeluta,sunt singura
emagl
Postat pe 29 Iulie 2008 09:20
Baghera, sa-ti pup nasucul tau negru si catifelat.Mowgli.

Postat pe 29 Iulie 2008 13:52
Tora saltarici, ai facut cumva juramant de mutenie?Cand te vad ca sari asa, imi vine si mie sa sar pana ametesc.

Postat pe 29 Iulie 2008 13:54
salut, si eu vreau cafea si tigara sunt fumatoare , dar care e subiectul discutiei

Postat pe 29 Iulie 2008 14:09
aha , iubire pe neve', nu , nu cred ca se poate , nu e ceva real,traim alaturi de un om o viata si intro buna zi descoperim ca nu e cine credeam noi, dar asa pe net ... este si mai greu sa cunosti o persoana, vezi doar ce vrea sa vezi , este bun , tandru si plin de iubire , dar oare asa sa fie? stiu un caz , persoane cunoscute, s-au cunoscut pe net , ea a plecat de acasa cu cei doi copilas , o fetita si un baietel, sotul o cauta , anunta politia ,nu sunt de gasit, dupa cateva zile afla nr de telefon ... al sotiei individului, ea le spune ca e un ticalos , betiv, afemeiat, ca ea este a treia sotie , au o firma de... care este al ei , blocheaza accesul lui la fondurile firmei,ce vor face cei doi indragostiti fara bani? sotul inselat are ganduri negre , vrea sa moara , duce dorul copilasilor, fiti atenti este dispus sa o primesca inapoi, primeste citatia pentru divort, prima infatisare este in septembrie,sunt curioasa si eu care va fi sfarsitul acestei povesti de dragoste

Postat pe 29 Iulie 2008 14:28
emaql scuze draguta ca te lasa-i sa bei cafeluta singura azi,ma trezii tirziu eheeeeee de vacanta asta bat-o vina ,lasa ca ma revansez eu fata te tine cu dulce

Postat pe 29 Iulie 2008 15:54
eheeeeee ce-mi vad ochii a aparut si un barbat adevarat in cafeneaua noastra bine ai venit draga vanghelis007 sper sa te simti bine aici cu noi la o cafea sau de ce nu la mica birfa asa ca intre prieteni ,anana bine ai venit si hai ca am pregatit cafeaua cu frisca ca-i mai buna de tigari nu mai zic nimic ca de si yo sint fumatoare merge cu cafeluta dar cum fumez sigur o sa ajung un schelete ambulant cit de curind ,va doresc o zi frumoasa in continuare

Postat pe 29 Iulie 2008 16:08
Baghera, lacomo.Am inteles, vrei mai multi pupici, nu-i asa?As vrea sa-ti spun ca eu sunt de fapt un motan ceva mai mare decat tine, lucrez sub acoperire si ma cheama Shere Khan.Ce mai face neamul lui Bandar Log?Tot pe forum, tot pe forum?Cu frisca.Ca sa nu gresesti, imi place cafeaua cu frisca.

Postat pe 29 Iulie 2008 19:51
SI EU BEAU O CAFEA FETELOR TREZIREA nu-mi place sa o savurez singura ( si o tigara fara nu se poate)

Postat pe 30 Iulie 2008 08:18
neata melimeli bine ai venit printre noi,hai ca am pregatit o cafea tare si dulce c-a sa va treziti cu toti ca eu tot mai dorm si de noroc cu cafeaua sa ma trezesc odata

Postat pe 30 Iulie 2008 08:32
vanghelis(motanelul)hai sa te tuc si pe tine asa de dimineata ca sa-ti mearga toata ziua bine ai vazut cum te alint yo sa nu-mi zici ca nu-ti place

Postat pe 30 Iulie 2008 08:41
buna dinineata mersi pt. cafeluta dar daca se poate eu beau fara zahar acuma mai fumez otigara si cu voi ca asa e frumos

Postat pe 30 Iulie 2008 08:52
sunt si eu pe-aici,si pe motanelul vanghelis nu vi-l dau. E al meu...
emagl
Postat pe 30 Iulie 2008 08:54
am terminat cafeluta multumesc pt. companie, pe maine dimineata.O ZI INSORITA TUTUROR

Postat pe 30 Iulie 2008 09:32
melimeli nu mai fuma atita ca fumez eu si pt tine ca si asa nu sint destul de carbonizati plaminii mei ,emaql stai draguta linistita ca nu ti-l fura nimeni pe motanelul vanghelis

Postat pe 30 Iulie 2008 09:34
am revenit la o tigara,nu cumva BAGHERA sa fumeze mai mult

Postat pe 30 Iulie 2008 13:43
si acum pe seara cu ce sa va servesc?Un ceai rece sau o bere rece?
emagl
Postat pe 30 Iulie 2008 21:02
emaql mai bine bem o bere receeeeeeeeee ar fi super mai ales de cind n-am mai baut una ahhhhhh ce pofta imi facusi

Postat pe 30 Iulie 2008 21:15
buna dimineata fetelor, cafeluta e gata TREZIREA

Postat pe 31 Iulie 2008 08:49
se raceste cafeaua fetelor

Postat pe 31 Iulie 2008 08:59
trezireaaaa!!!!!!!

Postat pe 31 Iulie 2008 09:20
gata cu somnul melimeli facu-si cafeaua offffff greu e cu trezirea asta stai sa-mi i-au si o tigara ca fara nu merge

Postat pe 31 Iulie 2008 09:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gre Bakery 2 De la: femaleoana 29 Iulie 2017 16:48
Poftiti,va rog,la cafeneaua mea!Cafeneaua celor indragostiti de viata! 796 De la: Tabitta 7 Iunie 2020 12:12
De ce suntem imbecili in lumea virtuala? 58 De la: duchess1 6 Februarie 2014 13:19
ce veti lasa? 40 De la: daniilia 28 Aprilie 2013 09:27
e normala o asemenea schimbare? de ce baietii ajung la un moment dat pasivi? 13 De la: gmpa 20 Aprilie 2010 01:47
Setari Cookie-uri