Ceva imposibil :(

Buna! Vreau sa va povestesc istoria mea ca sa imi spuneti ce parere aveti.Deci,am inceput sa vorbesc cu un baiat pe net,ell fiind in America nu ne puteam vedea,dar vorbeam in toata ziua si asa a durat 4 luni si ne am certat.Mi a zis ca vine de revelion acasa ,eu l am asteptat.Inainte ca el sa vina oricum m a cautat,m a sunat si mi a zis pe ce data vine si blabla ca dupa cateva zile sa vad ca el s a impacat cu fosta lui prietena.Noi nu ne am mai vazut,desi cat era acasa m a sunat de cateva ori.Acum el s a intors inapoi in America si am inceput a vorbi din nou,oricum nu ca inainte.L am intrebat de fosta lui si mi a zis ca s a impacat cu ea doar pentru ca noi ne certasem si nu vroia sa mearga singur la munte,vroia cu vreo fata.Eu cum am suferit dupa el,n am mai suferit nici dupa un baiat,desi nu l cunosc personal.Cand vorbesc cu el simt niste emotii de neexplicat,dar faza e ca el parca da unele sperante si totodata e si rece.Eu in America nu ma pot duce ,pt ca nu am viza,doar daca sa aplic cu Work and Travel.Nu stiu ce sa fac,am incercat sa ies cu alt baieti,dar nimeni nu ma atrage atat de tare. :( Credeti ca pana in final poate exista ceva intre noi? Simt ca l iubesc!
garbo_464555
Postat pe 28 Martie 2017 18:44
Asta-i o intrebare pentru Mama Omida, pe mine ma depaseste.
Next...
Rotty
Postat pe 28 Martie 2017 19:21

Si zi asa, chiar vrei sa stii pe bune daca e ceva serios intre voi, huh?


Ei bine, afla ca exista ceva minunat, f. frumos, grozav de puternic, f. adevarat si teribil de cuprinzator intre voi...

Iar acest unic si extraordinar 'ceva' se numeste, nici mai mult nici mai putin decit,...

...OCEANUL ATLANTIC !!!




garbo101426
Postat pe 28 Martie 2017 19:29
De la: Rotty, la data 2017-03-28 19:21:23 Asta-i o intrebare pentru Mama Omida, pe mine ma depaseste.
Next...



roxana1deac
Postat pe 28 Martie 2017 19:52
Nu stiu daca ar fi bine sa te mai gandesti la el,daca spui ca s-a impacat cu fosta.
Si eu am avut o astfel de relatie,dar eu am fost,si ne-am vazut.Problema a fost dupa ce am plecat eu din tara,am mai vorbit vro cateva saptamani,si apoi mi-a spus ca s-a impacat cu fostul.
E foarte greu sa intelegi sau sa te impaci cu ideea ca ai avut o speranta,si s-a risipit.
O zi buna iti doresc,si sper sa iti gasesti fericirea pe care o cauti.
SchELeT
Postat pe 1 Aprilie 2017 11:22
Nu cred ca te poate iubi sincer, daca te-ar fii iubit sincer cu adevarat nu ar fìi procedat asa. Poate din acest motiv a cautat sa va certati ca sa aiba motiv sa spuna ca a plecat la munte din cauza ca voi errati certati. Cine se iubeste cu adevarat nu cauta motive pt.a sta departe un'ulteriore de altul. Asa ca uital sa roagate lui Dumnezeu pentru ca sa fiti impreuna.
garbo174089
Postat pe 1 Aprilie 2017 11:29
De la: garbo101426, la data 2017-03-28 19:29:38
Si zi asa, chiar vrei sa stii pe bune daca e ceva serios intre voi, huh?


Ei bine, afla ca exista ceva minunat, f. frumos, grozav de puternic, f. adevarat si teribil de cuprinzator intre voi...

Iar acest unic si extraordinar 'ceva' se numeste, nici mai mult nici mai putin decit,...

...OCEANUL ATLANTIC !!!







Si doar atât va si fi.As sfatui-o pe domnisoara sa nu mai viseze sau sa isi facă sperante.
Schmetterling
Postat pe 1 Aprilie 2017 19:00
Incearca sa-l uiti si mergi mai departe fara gandul ca ati putea fi impreuna. Daca e sa fie, va fi. Incearca sa faci cv frumos pt tine, cum ai zis tu, sa te duci cu work and travel, sa calatoresti dar nu pt el, pt tine. Lasa-l sa vada ca esti fericita fara el si ti-e bine. Si chiar iti va fi ;)
garbo_407018
Postat pe 3 Aprilie 2017 13:38
Asta da barbat. Cum s-ar spune "baiat ok" Dornic de relatii pentru placere.
Ce facem cu emotiile Poate se vor alinia planetele Universului si iti vor indeplini dorinta.
ulygarbo
Postat pe 3 Aprilie 2017 19:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Minciuni si regrete 9 De la: garbo_428155 14 Februarie 2016 15:42
desi sunt cu o alta persoana inca iubesc barbatul interzis :( 5 De la: garbo190789 17 Martie 2012 18:49
ciclu neregulatt...ovare anovulatoare 1 De la: garbo_482131 31 Ianuarie 2018 10:34
Daca o prinzi ca te-a inselat merita o sansa? 105 De la: Alonzo 26 Aprilie 2016 10:17
buna...am nevoie de un sfat va rog.. 10 De la: garbo070402 9 Martie 2010 00:05
Setari Cookie-uri