Relatie cu cea mai complicata fata

Salut ,sunt Rafael, am 16 ani ...am avut o viata nu foarte vesela,partintii mei au fost despartiti ,am trait nasol ceva timp dar acum s-au impacat...mrg...am avut relatii chiar daca inca e varsta frageda,chiar si experiente sexuale...si am intalnit o fata 15 ani, acum are 16...m-a invatat sa iubesc literalmente...nu stiu cati stiti ce e acest sentiment...si stiu ca multi spuneti ,dar tu ce sti?
Ea e depresiva ,a avut o viata mult mai rea decat a mea, parintii o urasc..si ma iubeste atat de mult ,sunt tot pt ea ,si ea e tot pt mine...doar ca mai are zile in care nu vrea sa auda de mine...efectiv si ii spune prietenei ei cea mai bune ca ma iubeste atat de mult ...stiu ce e in capul ei ,nu a mai avut pe cineva care sa nu o raneasca...pt ca un fost de-al ei a fortat-o la un act sexual...si de-a lungul a 6 luni de relatie , mi-a dovedit ca voi fi impreuna mereu , si dupa casatorie...pe 4 septembrie am plecat cu gasca noastra la brasov ,acolo era un meet de oameni,si ea mi-a zis ca o sa stea mai putin cu mine ca na socializeaza , am zis ok ...pana sa ajungem acolo cu trenu ,a fost iubita perfecta ...dar acolo nu m-a mai bagat in seama...(ea e bisexuala) (probabil pt ca nu a gasit la un baiat ce voia, si fete se inteleg mult mai bine intre ele)tot statea cu ''iubita ei'' se tineau in brate ,de mana, cand a fost sa plecam se si sarutau...si nici dupa nu prea m-a mai bagat in seama pe tren...si am discutat cu ea , si a spus ca nu o sa renunte nici la mine nici la ea ,pt ca nu e sigura de nimic (noi suntem din ploiesti , si iubita ei din brasov)si a zis ca eu am mai multe sanse ...realizez si eu ca e o copila nu gandeste matur ..asa ca nu o sa ii spun daca nu renunti la aia ne despartim , eu nu pot sa rezist fara ea..sper ca asta e o alta faza de-a ei ...dar va rog din tot sufletul sa ma ajutati cu niste sfaturi !!!va rog
Rafael_Mrn_1
Postat pe 6 Septembrie 2016 03:15
Sa recapitulam, tu ai 16 ani, ea are 16 ani. Daca ea la 16 ani e o copila apai dragule si tu la 16 ani esti tot pe aproape.
De ce n-oti fi amindoi preocupati intii sa terminati liceul si sa va luati
bac-ul inainte sa va ginditi la casatorie, nu prea pot sa inteleg.
Un sfat sincer, vedeti-va de vietile voastre dar separat. Tu de scoala si de viitorul tau, ea de scoala, bisexualitatea ei si viitorul personal.
La 16 ani iubirile sfirsesc in lacrimi varsate noaptea in perna. Nu am spus-o eu ci un mare scriitor de care probabil nu ai auzit.

P.S.
sincer nu cred ca ai 16 ani ci mult mai mult.
Tommy_Boy
Postat pe 6 Septembrie 2016 09:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Egoismul este o forma de altruism? 16 De la: Lingura_si_Strachina 26 Mai 2013 16:13
Totul despre Leu. 1 De la: AdelinaIK 4 Ianuarie 2010 02:14
A fost odata..... 2 De la: vuvuzela 30 Ianuarie 2011 04:44
aventura 13 De la: michelle_ 12 Iulie 2011 22:39
Barbatilor li se pare mult..Ca teebuie sa faca cadouri femeilor..De 8 martie,de craciun 23 De la: luptatoareacurajoasa 13 Mai 2010 18:50
Setari Cookie-uri