Hraneste-i cu dragoste pe cei dragi

Momentul distractiv din viata oricarei persoane care gateste, fie ca face asta din pasiune, fie ca e bucatar profesionist, este atunci cand, dupa ce descopera o noua ustensila de bucatarie- o foloseste, o indrageste si se intreaba : Cum am putut sa traiesc fara ea pana acum ?
Intelegand setea oricarui pofticios, am creat comunitatea Pebo, un loc unde utilitatea accesoriilor se imbina cu un design modern si vesel, unde gatitul se contopeste cu pasiunea, joaca, prietenia
In fiecare luna, Pebo se ascunde printre produse si-ti aduce cele mai bune oferte, transport gratuit, reduceri, concursuri, premii si multe alte surprize
Descopera-le, foloseste-le si hraneste-I cu dragoste pe cei dragi http://pebo.ro !
Ciobanu_Iulia_2
Postat pe 15 Iulie 2015 12:05


Wow...ce reclama sexy are pebo asta... !!! Chiar daca in fraza asta nu prea e scris corect...

"Descopera-le, foloseste-le si hraneste-I cu dragoste pe cei dragi pebo.ro !" "pe cei dragi e mai multi... deci hraneste-i era mai clar... ! Si "intelegand setea oricarui pofticios..." eu am inteles ca-mi oferi ceva contra setei... sau macar, daca e vorba de pofta, ceva de halit si nu instrumente de bucatarie ! Dar e bune si alea... si mie imi plac... si in bucatarie si in dormitor...
Mersi, o sa-l caut pe pebo-al tau... !

barboneli
Postat pe 15 Iulie 2015 12:58
Draga Barbo, dar ce are dormitorul cu oala de fonta idela pentru sarmalute? Ca tot nu pricep.
angel_forever
Postat pe 5 Septembrie 2015 12:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
carut pentru bebelus!! 1 De la: barza 15 Aprilie 2011 11:21
help!!!!!!!!!! 11 De la: KNIGHT_31 28 Septembrie 2010 21:05
Ce parere aveti despre marcile proprii ale marilor suprafete de vanzare? 2 De la: kapa2003 21 August 2009 13:37
Ai nevoie de un sfat in vreo problema? 1 De la: i_roxana84 14 Martie 2009 13:58
Ustensile utile in bucatarie 5 De la: garbo220991 30 Mai 2017 16:55
Setari Cookie-uri