Implanturi gambe

Heeei. De ceva vreme intentionez sa imi fac un implant de gambe, pentru a le conferi un plus de voluptate. Am cautat informatii pe internet si am vazut ce presupune in mare. Cu toate astea, sunt curioasa ce spun si alte persoane care si-au mai facut.eu am programare peste 3 saptamani la medicul calin dobos si as vrea sa fiu pregatita.
garbo_404810
Postat pe 12 Septembrie 2014 17:04
vrei voluptate?
sport si sanatate
vivacedonna
Postat pe 12 Septembrie 2014 18:02
Același Călin doboș cercetat pentru ucidere din culpa pe masa de operație? Eu zic sa iei un abonament la o sala si sa vezi ce poti face acolo da e adevărat gambele se modeleaza destul de greu dar merita.
Aleena
Postat pe 12 Septembrie 2014 19:14
oare de ce cauta toata lumea rezolvare la micile imperfectiuni la bisturiu? gandeste ca poate aceasta este un dar de a te face mai deosebita decat noi ceilalti.
lllorena
Postat pe 13 Septembrie 2014 21:41
DACA DUMNEZEU NU TE A INZESTRAT CU FORME PERFECTE N AM VAZUT NICIODATA ROSTUL BISTURIULUI.ORICE PERSOANA POATE INLOCUI UN FIZIC PERFECT CU O FRUMUSETE INTERIOARA FARA SEAMAN.DEGEABA APARI IN FATA ADMIRATORILOR CA O SCULPTURA DACA ATUNCI CAND DESCHIZI GURA SPUI NUMAI PROSTII.AR TREBUI CA ORICE FATA SA FIE CURIOASA DACA ATRAGE SI FARA ARTIFICII.ANUMITE IMPERFECTIUNI LE POTI ASCUNDE CU VESTIMENTATIA.STIU O MULTIME DE FETE NU PREA FRUMOASE DAR CARE ATRAG CA UN MAGNET.SANT ATAT DE PLACUTE CA TI SE PAR CHIAR FRUMOASE. ASTFEL DE PERSOANE AI VREA SA LE MAI VEZI INCA O DATA.
Maria_Ioneala_1
Postat pe 14 Septembrie 2014 07:12
De la: garbo_404810, la data 2014-09-12 17:04:45Heeei. De ceva vreme intentionez sa imi fac un implant de gambe, pentru a le conferi un plus de voluptate. Am cautat informatii pe internet si am vazut ce presupune in mare. Cu toate astea, sunt curioasa ce spun si alte persoane care si-au mai facut.eu am programare peste 3 saptamani la medicul calin dobos si as vrea sa fiu pregatita.



Asta inseamna ca ori esti inalta , ori nu esti curioasa. Daca te ridicai de cel putin 50 de ori pe zi pe varfuri (sa iei ceva din dulap de exemplu) , sa vezi ce gambe frumoase aveai.
Rotty
Postat pe 14 Septembrie 2014 08:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
extensii de par clip on 1 De la: cora 22 Mai 2009 12:43
va rog cine poate sa ma ajute cu un sfat sau sa-mi dea cineva un raspuns la intrebarea ce no pot rezolva ..e urgent 1 De la: garbo204399 6 Mai 2011 01:38
scumpa mea 3 De la: yanyacharberet 4 Ianuarie 2010 19:18
To spy or not to spy... 101 De la: picaturaderoua 24 August 2009 13:25
Ce virsta are iubirea? 26 De la: anca_53 27 Aprilie 2010 11:52
Setari Cookie-uri