Crema antirid de 4 săptămâni a Mariei Lagrend

Buna,

Am cumparat aceasta crema pe care am dat o caruta de bani, dar rezultatul a fost o PACALEALA TOTALA !!!! Toate comentariile pe care le vedeti alaturate reclamei lor de pe net sunt IREALE, sunt puse de vanzator, eu am incercat sa pun de mai multe ori comentariul meu, insa nu a aparut. Aceeasi poveste este si cu acel doctor Marian Rădoi pe care nu-l gasesti niciunde. Garantia lor cum ca-ti vor da banii inapoi este o MINCIUNA GROSOLANA. Dupa ce am mai cheltuit alti bani pentru a trimite cutiile goale in Polonia (conditie impusa pentru a ti se returna banii daca nu esti multumit), tot nu mi-au restituit banii cf. garantiei promise de ei. SUNT NISTE ESCROCI, SA NU CUMPARATI ACEASTA CREMA, ESTE O CREMA ORDINARA, NU AM OBTINUT NICI O AMELIORARE A RIDURILOR, NU A AVUT NICI UN EFECT SI AM CHELTUIT O MARE SUMA DE BANI. Tot timpul veti vedea ca in fiecare zi este ultima lor zi de oferta si au ultimele cutii, pretul variaza de la o ora la alta, firma din Bucuresti este o firma din Rahova, deci...concluzia este clara, eu nu am stiut nimic din toate acestea cand am comandat, M-AM PACALIT !!!! SA NU FACETI CA MINE, NU CUMPARATI !!!!!!!!!!
garbo057515
Postat pe 31 Mai 2014 16:58
Mai fato , tu cu polonezii te-ai gasit sa te pui ? Mai invata.
Rotty
Postat pe 31 Mai 2014 17:10
buna seara, vreau o adresa de email de la doamna care s-a pacalit cu crema....am comandat-o si eu....vreau urgent sa vorbim......JUDIT
garbo107527
Postat pe 31 Mai 2014 23:14
De la: garbo057515, la data 2014-05-31 16:58:34Buna,

Am cumparat aceasta crema pe care am dat o caruta de bani, dar rezultatul a fost o PACALEALA TOTALA !!!! Toate comentariile pe care le vedeti alaturate reclamei lor de pe net sunt IREALE, sunt puse de vanzator, eu am incercat sa pun de mai multe ori comentariul meu, insa nu a aparut. Aceeasi poveste este si cu acel doctor Marian Rădoi pe care nu-l gasesti niciunde. Garantia lor cum ca-ti vor da banii inapoi este o MINCIUNA GROSOLANA. Dupa ce am mai cheltuit alti bani pentru a trimite cutiile goale in Polonia (conditie impusa pentru a ti se returna banii daca nu esti multumit), tot nu mi-au restituit banii cf. garantiei promise de ei. SUNT NISTE ESCROCI, SA NU CUMPARATI ACEASTA CREMA, ESTE O CREMA ORDINARA, NU AM OBTINUT NICI O AMELIORARE A RIDURILOR, NU A AVUT NICI UN EFECT SI AM CHELTUIT O MARE SUMA DE BANI. Tot timpul veti vedea ca in fiecare zi este ultima lor zi de oferta si au ultimele cutii, pretul variaza de la o ora la alta, firma din Bucuresti este o firma din Rahova, deci...concluzia este clara, eu nu am stiut nimic din toate acestea cand am comandat, M-AM PACALIT !!!! SA NU FACETI CA MINE, NU CUMPARATI !!!!!!!!!!



Te rog si eu desi nu am cumparat asa ceva da toate detaliile aici , daca se permit atatea reclame pe fata de ce sa nu facem antireclama necesara pentru ca foarte multe persoane asteapta rezultate cand dau atatia bani !MULTUMESC !
garbo_19362
Postat pe 7 Iunie 2014 10:08
De la: garbo107527, la data 2014-05-31 23:14:07buna seara, vreau o adresa de email de la doamna care s-a pacalit cu crema....am comandat-o si eu....vreau urgent sa vorbim......JUDIT



Insista si zabate-te ca sunt bani munciti , nu-s castigati la pacanele !succes eu te sustin !
garbo_19362
Postat pe 7 Iunie 2014 10:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DISTRUGE CELULITA VIZIBIL si SCAPA DE VERGETURI!!! 6 De la: garbo252845 5 Decembrie 2011 16:28
Epilare definitiva cu doar 130(RON) / SEDINTA 1 De la: garbo259656 14 Ianuarie 2012 16:45
Oportunitati BIO 3 De la: deep2w 6 Februarie 2011 22:20
unghii false cu look natural! 47 De la: unghii_superbe 25 Martie 2010 11:56
Ulei de masline pentru par 20 De la: nazirra 30 Septembrie 2009 21:13
Setari Cookie-uri