Suplimente anticelulita Cellinea

Am auzit de curand de metoda asta cu pastile, si m-ar interesa sa stiu daca a incercat careva!
Multumesc!
garbo_13782
Postat pe 15 Mai 2013 11:20
Eu am facut un tratament de 4 luni cu suplimentele astea si a mai disparut din celulita. O sa continui cu tratamentul si sper ca la sfarsit sa scap definitiv de celulita! partea faina e ca produsele sunt facute in intregime din plante si asta ofera garantia ca nu or sa apara efecte secundare. Cel putin in cazul meu nu au aparut astfel de manifestari!
garbo_377983
Postat pe 3 Iulie 2013 14:51
Eu am facut un tratament de 4 luni cu suplimentele astea si a mai disparut din celulita. O sa continui cu tratamentul si sper ca la sfarsit sa scap definitiv de celulita! partea faina e ca produsele sunt facute in intregime din plante si asta ofera garantia ca nu or sa apara efecte secundare. Cel putin in cazul meu nu au aparut astfel de manifestari!
garbo_377983
Postat pe 3 Iulie 2013 14:51
Alta care crede ca produsele din plante nu au efecte secundare.... Sa nu uiti sa mananci si doua pungi cu chipsuri pe zi , ca si alea sunt doar cartofi si ulei de floarea soarelui ....
Rotty
Postat pe 3 Iulie 2013 15:00
eu le-as lasa sa creada.
Selectia naturala.... ?
quasaria
Postat pe 3 Iulie 2013 15:07
Rotty
Postat pe 3 Iulie 2013 15:10
Am gasit produsele astea pe mai multe sit-uri straine si lumea e destul de multumita de ele! Acum sunt ferm convins ca si comportamentul fiecarui persoane in parte in timpul tratamentului te poate ajuta sa maresti efectele acestui supliment! Conteaza si dieta ta sau sportul pe care il faci zilnic!
garbo_378442
Postat pe 9 Iulie 2013 14:12
Interesant ce spuneti voi acolo, dar pe mine ma intereseza daca produsele astea au sau nu efecte secundare. Din cunostintele mele toate suplimentele ar avea efecte secundare, mai mari sau mai mici ce-i drept!. Dintre cei care au utilizat puteti sa-mi spuneti ce ati simtit?Am inteles ca ati scapat de celulita, dar ala e efectul final. Cum s-a ajuns acolo m-ar interesa pe mine!
Multumesc mult!
garbo_379767
Postat pe 26 Iulie 2013 15:17
Cautati doar produse naturale daca veti sa v arezolvati problemele. Ati vazut si in ultima vreme cate dzbateri au fost pe tema medicamentelor ce contin nu stiu ce substante. Oricum sunt ferm convins ca in viitorul putin indepartat nu o sa m ai procesam plante sa le tansformam in pilule ci o sa le folosim in forma lor bruta!
Referitor la disparitia celulitei probabil ca se obtin rezultate dacca se folosesc mai multe cai: dieta, exercitii, maaje, impachetari, suplimente. Consider ca si suplimentele astea is bune neavand chimicale in compozitie!
O zi faina!
garbo_380333
Postat pe 2 August 2013 16:00
Si cam in cat timp poti scapa de celulita cu suplimentele astea? Pe mine m-ar interesa sa gasesc un produs care sa ma scape de celulita in maximum 2 luni de zile, deoarece am ceva evenimente la care trebuie sa merg prin octombrie. E posibil ca produsul asta sa ma ajute?
Mersi mult!
garbo_381358
Postat pe 14 August 2013 11:29
Suplimentele in general actioneaza mult mai rapid si mult mai eficient, daca in perioada curei organismul e mai sanatos. Un organism sanatos va raspunde mai rapid la orice fel de tratament. Daca citesti foarte mult despre un anumit produs vei afla o gramada de informatii despre produsul respectiv. In felul asta nu prea ai cum sa gresesti cand alegi. Din nefericire majoritatea persoanelor aleg primul supliment gasit pe internet, iar daca patesc ceva de la el generalizeaza si spun ca nici un fel de supliment nu functioneaza.
garbo_380333
Postat pe 23 August 2013 15:12
celulita nu dispare fara sport si intarirea musculaturi,iar suplimentele cat ar fi ele de naturale intervin in chimia corpului si o modifica! bine sau rau nimeni nu stie pentru ca fiecare om este diferit si unic ! cum spunea si un vestit medic , nu exista boli exista bolnavi ! iti doresc mult succes dar treci de 2, 3 ori pe saptamana pe la sala de sport este foarte bine pentru tine !
garbo_19362
Postat pe 23 August 2013 15:22
Sunt si eu deacord ca daca nu urmezi un program adecvat de dieta si de sport nu poti obtine rezultate atat de mari. Dar totusi daca inca de la inceput urmezi metoda cea mai eficienta in inlaturarea celulitei, dupa un tratament potrivit cu siguranta o sa reusesti sa inlaturi celulita. Din cate am citit eu despre Cellinea produsul asta ar actiona direct asupra cauzei care provoaca celulita! Rezultatele unui tratament cu suplimentul asta cred ca dpind in mare parte de metabolismul fiecarei persoane si de programul descris mai sus!
garbo_382692
Postat pe 2 Septembrie 2013 14:04
Metabolismul are o importanta destul de mare atunci cand te decizi sa urmezi un tratament pe termen lung cu niste suplimente alimentare. Suplimentele respective sunt de cele mai multe ori doar o parte dintr-un intreg angrenaj de reguli ce trebuiesc urmate. Nu e deajuns sa iei doar suplimentul in cazul de fata Cellinea si pe urma sa te astepti sa scapi de celulita. Nu cred ca e posibil. Fiecare individ care face un astfel de tratament e obligat sa urmeze cu strictete acele reguli. De cele mai multe ori reguliele se refera la un regim alimentar corespunzator si la efectuarea de exercitii pe parcursul tratamentului!
garbo_385734
Postat pe 8 Octombrie 2013 14:01
O combinatie intre masaje, exercitii fizice, dieta echilibrata si suplimente cred ca este ca este cheia pentru a scapa de celulita. In caz ca nici asta nu da rezultate atunci metoda cu laser se impune!
garbo_387233
Postat pe 23 Octombrie 2013 09:53
Pana la urma e indicat sa-ti alegi o metoda si sa mergi cu metoda respectiva pana la capat! De cele mai multe ori se renunta prea usor! Daca vrei sa mergi de la inceput pe mana unor suplimente documenteaza-te inainte asupra compozitiei lor! Suplimentul Cellinea pare unul bun, daca stai sa cauti pe internet despre el, dar nici asta nu poate oferi o garantie maxima!
garbo_390321
Postat pe 19 Noiembrie 2013 11:46
Suplimentele pe baza de plante sunt foarte eficiente din cauza faptului ca nu provoaca efecte adverse si ca pot fi usor de asimilat de catre organism! Si eu urmez tratament cu suplimentul ala pentru indepartarea celulitei, dar pana acum nu vad rezultate prea notabile. Poate pana la urma or sa apara rezultate si la mine!
Numai bine!
garbo_393252
Postat pe 9 Decembrie 2013 12:23
Si eu am folosit o cutie din suplimentele astea, dar nu pot sa zic ca au facut minuni. Se vad ceva rezultate, dar destul de mici. Poate ca si eu am luat pe o perioada prea mica?
garbo_394997
Postat pe 16 Ianuarie 2014 11:41
Si eu folosesc suplimentele astea de cateva zile, dar nu vad pana acum vreun rezultat notabil. Poate ca e putin prea devreme pentru a ma pronunta, dar o sa mai astept cateva saptamani si o sa vad care sunt rezultatele finale. Am cumparat produsul de pe http://cellinea.ro
Am intrebat de produsul asta si prin farmacii, dar nu stiau de el. Probabil ca se vinde doar in mediul online!
garbo_398190
Postat pe 3 Martie 2014 12:39
Suplimentele naturiste reprezinta o varianta destul de buna la produsele care au in componenta ingredienti de natura chimica. Initial si eu am zis sa fac o cura cu niste produse din farmacie, dar dupa ce am citit compozitia m-am linistit. Actioneaza ele mai rapid, dar efectele adverse sunt mai puternice. Cu suplimente naturiste poti scapa de celulita si nu mai exista posibilitatea ca afectiunea sa se intoarca deoarece prin tratament se indeparteaza cauza care genereaza celulita!
garbo_399320
Postat pe 31 Martie 2014 12:25
Buna!

Trebuie sa fim constiente inca de la inceput ca doar urmand un tratament cu suplimente nu o sa reusim niciodata sa ajungem la rezultate bune. Trebuie sa transpiram foarte mult pe langa acele suplimente si sa ne abtinem de la anumite preparate culinare. Eu inca nu am luat suplimentele Cellinea, dar ma incearca si pe mine curiozitatea de a le testa. Consider ca daca urmez cum trebuie toti pasii o sa reusesc sa scap de celulita!

Mult succes tuturor in lupta cu celulita!

garbo_401559
Postat pe 8 Mai 2014 14:05
Suplimentele pentru tratamentul celulitei sunt destul de recomandate in ultima perioada indiferent de afectiunea pe care o ai. Faptul ca produsul nu genereaza efecte adverse si ca poate fi asimilat destul de usor de catre organism, reprezinta puncte tari pe care aceste suplimente le au. Cellinea este un produs destul de eficient care isi face efectul destul de rapid!
Chiar si asa, am gasit si pareri ale unor persoane care au spus ca ele nu au avut rezultate cu acest produs!

garbo_402384
Postat pe 29 Mai 2014 10:19
Suplimentele pentru tratamentul celulitei reprezinta o varianta destul de buna pentru a scapa de celulita. Produsul e unul natural si nu genereaza efecte secundare. Produsul e facut in intregime din plante si asta e un lucru super fain. Pentru a contat foarte mult acest lucru, atunci cand m-am decis sa cumpar deoarece nu as vrea sa iau un produs pentru o anumita afectiune si sa ma trezesc cu altceva!

garbo_403973
Postat pe 4 Iulie 2014 11:11
Am achizitionat si eu Cellinea de pe acest site: http://mihailovin.wordpress.com. Vreau sa va zic ca dupa 3 luni au inceput sa apara rezultate. Dar e important si ceea ce mananci. Si faci miscare, de exemplu Pilates
garbo_405627
Postat pe 8 Septembrie 2014 00:28
Buna!
As vrea sa va recomand cu cea mai mare caldura clinica SHANTI BEAUTY CLINIC pentru a scapa de celulita si aspectul de coaja de portocala de la nivelul coapselor, bratelor si al abdomenului!
Eu toata adolescenta m-am confruntat cu probleme de greutate, si ulterior dupa ce am reusit sa slabesc considerabil printr-o dieta echilibrata si mult sport, aspectul de coaja de portocala s-a accentuat.
In ciuda eforturilor depuse, din pacate celulita nu poate fi eliminata prin dieta si sport. Astfel ca m-am decis sa apelez la o clinica de infrumusetare.
Am fost la Shanti Beauty Clinic, am vorbit cu domnul doctor El Shanti Abdel, si dansul mi-a recomadat MESOTERAPIA PENTRU CELULITA , iar rezultatele au fost uluitoare chiar dupa prima sedinta, reusind sa pierd 3 cm din circumferinta soldurilor.
Ce ma incantat cel mai mult este faptul ca aceasta procedura consta in injectarea uneri mixturi de substante homeopate, vitamine si aminoacizi care pur si simplu topesc celulita.
Este extrem de eficienta, incercati, eu sunt extrem de multumita de rezultate! www.beautyclinic.ro
garbo_452151
Postat pe 9 August 2016 17:05
De la: garbo_405627, la data 2014-09-08 00:28:31Am achizitionat si eu Cellinea de pe acest site: http://mihailovin.wordpress.com. Vreau sa va zic ca dupa 3 luni au inceput sa apara rezultate. Dar e important si ceea ce mananci. Si faci miscare, de exemplu Pilates


Cum mai sunt rezultatele obtinute cu suplimentul ala? Au ramas?

garbo_469817
Postat pe 21 Iunie 2017 10:32


Bai, fetelor cochetelor, voua nu va provoaca absolut deloc migrene aceasta funciara a voastra...

...PROSTIE ?!?



garbo101426
Postat pe 3 August 2017 14:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stie cineva ceva despre pastilele alea de arderea grasimilor de la Yves Rocher? 3 De la: lobella 10 Noiembrie 2013 20:37
cromium arde grasimile 2 De la: Dor_marunt 1 Iunie 2010 19:37
Este real ce sa zice despre Raspberry Ketone? 2 De la: garbo278481 14 Februarie 2013 16:03
produse dietetice 14 De la: camyriana 5 Noiembrie 2009 15:28
A meritat? 30 De la: elisabeta_boia 16 Septembrie 2011 22:44
Setari Cookie-uri