compatibilitate intre eu scorpion-el rac

salutare tuturor!! de untimp am cunoscut un baiat.cind sintem impreuna ma simt foarte bine;dar cind timpul cind comunicam prin telefon ...eu nu stiu sau nu ne intelegem de ce vorbi,...caci ne certam si ne suparam unul pe altul .de aceea as vrea sa stiu compatibilitatea intre femea scorpion si barbatul rac
elenita_2
Postat pe 27 Februarie 2013 20:12
"dar cind timpul cind comunicam prin telefon ...eu nu stiu sau nu ne intelegem de ce vorbi,"

Daca vorbesti la fel de corect si coerent precum scrii.....nu ma mir. Nu zodia e de vina.
Rotty
Postat pe 27 Februarie 2013 20:21
vrei un raspuns sincer
relatia voastra este nula ,il poti lasa in pace nu este pentru tine
racii sunt persoane mult prea sensibile din toate punctele de vedere ptr voi scorpionii care nu aveti scrupule in a va atinge telurile
cauta un taur este zodia ce o poti manipula,cunosc destule perechii care se inteleg bine ,cred ,pentru ca sunt casatorite si sunt inca impreuna


garbo219330
Postat pe 4 Martie 2013 15:54
http://www.eastrolog.ro/horoscop-dragoste/femeia-scorpion-barbatul-rac.php
Fiind semne de apa amandoi cred ca relatia voastra va fi una foarte frumoasa!
LLisa
Postat pe 4 Martie 2013 15:58
De la: garbo219330, la data 2013-03-04 15:54:23vrei un raspuns sincer
relatia voastra este nula ,il poti lasa in pace nu este pentru tine
racii sunt persoane mult prea sensibile din toate punctele de vedere ptr voi scorpionii care nu aveti scrupule in a va atinge telurile
cauta un taur este zodia ce o poti manipula,cunosc destule perechii care se inteleg bine ,cred ,pentru ca sunt casatorite si sunt inca impreuna




:))) Gluma mai buna ca asta n-am auzit! Daca nu stai in preajma lor, nu-ti da cu parerea. Sunt impreuna doar pentru ca nu pot sta despartiti si pentru ca se iubesc, nicidecum pentru ca-i pot manipula.
Tu ai stat vreodata langa un taur?! :)) Nici sa nu-ti doresti. Taurul este mult mai direct, sincer, dintr-o bucata si agresiv, chiar, decat scorpionul. Asa ca altele, cu totul mai profunde, sunt motivele pentru care se gasesc impreuna si nu manipularea. Taurul este mult mai inflexibil si mai putin tolerant decat un rac...asa ca nici nu "inghite" mai multe decat el ;)
Exista o atractie uriasa ce-i tine impreuna...de-asta rezista atat. Simplu de inteles pentru cei 2, dificil pentru cei din afara relatiei.
magdabeauty
Postat pe 4 Martie 2013 19:16
eu sunt cu un rac de 26 de ani ei vor apreciere si dragoste, mergi inainte:)
erjike60
Postat pe 5 Martie 2013 02:52

Conditia pentru ca sa va simtiti bine este sa fiti non-stop impreuna , sau sa aveti incredere unul in celalalt . Dar , barbatii nu sunt la fel ca femeile . Documenteaza-te ! Citeste despre comportamentul barbatilor , fii realista .
In primul rand , iubeste-te pe tine .
Argentina_Malcea_1
Postat pe 5 Martie 2013 03:04
De la: garbo219330, la data 2013-03-04 15:54:23vrei un raspuns sincer
relatia voastra este nula ,il poti lasa in pace nu este pentru tine
racii sunt persoane mult prea sensibile din toate punctele de vedere ptr voi scorpionii care nu aveti scrupule in a va atinge telurile
cauta un taur este zodia ce o poti manipula,cunosc destule perechii care se inteleg bine ,cred ,pentru ca sunt casatorite si sunt inca impreuna




Ma simt jignit. Daca esti scorpioanca, te invit sa ma manipulezi
zack
Postat pe 10 Martie 2013 10:41
Axl_R
Postat pe 10 Martie 2013 10:59
Eu sunt zodia rac.Intr-adevar racii sunt foarte sensibili si simt mereu nevoia sa fie apreciati, iubiti.Sunt familisti inainte de toate.Nu vreau sa generalizez dar din cate stiu eu compatibilitatea intre rac si scorpion este de 100%.Totul este sa lasi tu ca si scorpion un pic mai jos stafeta conducerii.La faza cu taurii...hmmm...va spun sincer o faza.Pe cand aveam vreo 19 ani am fost impreuna cu un barbat in zodia taur.Relatia noastra a durat vreo 9-10 luni.A fost una frumoasa intr-adevar dar..... doamne ce ne mai contraziceam:D.Deci atractia fizica era enorma insa ne contraziceam la maxim.Acum au trecut 7-8 ani de la aceea relatie.Acum cateva luni ne-am intalnit intamplator.Precizez ca in decursul celor 7-8 ani nu ne-am vazut si nici nu am pastrat legatura.Atractia fizica este aceeasi insa acum cel putin din partea mea nu mai este iubire.Sunt casatorita cu un barbat gemeni.Este incapatanat,egoist,copilaros insa il iubesc enorm.De aceea cred ca nu importanta este zodia persoanei la care tii, cii mai important este ceea ce simti penru el.....apropo...contabilitatea intre rac-gemeni este foarte scazuta(dupa cum spun astrologii).Te-am salutat!:*
Roxana_M
Postat pe 12 Martie 2013 15:37
De la: Roxana_M, la data 2013-03-12 15:37:31Eu sunt zodia rac.Intr-adevar racii sunt foarte sensibili si simt mereu nevoia sa fie apreciati, iubiti.Sunt familisti inainte de toate.Nu vreau sa generalizez dar din cate stiu eu compatibilitatea intre rac si scorpion este de 100%.Totul este sa lasi tu ca si scorpion un pic mai jos stafeta conducerii.La faza cu taurii...hmmm...va spun sincer o faza.Pe cand aveam vreo 19 ani am fost impreuna cu un barbat in zodia taur.Relatia noastra a durat vreo 9-10 luni.A fost una frumoasa intr-adevar dar..... doamne ce ne mai contraziceam:D.Deci atractia fizica era enorma insa ne contraziceam la maxim.Acum au trecut 7-8 ani de la aceea relatie.Acum cateva luni ne-am intalnit intamplator.Precizez ca in decursul celor 7-8 ani nu ne-am vazut si nici nu am pastrat legatura.Atractia fizica este aceeasi insa acum cel putin din partea mea nu mai este iubire.Sunt casatorita cu un barbat gemeni.Este incapatanat,egoist,copilaros insa il iubesc enorm.De aceea cred ca nu importanta este zodia persoanei la care tii, cii mai important este ceea ce simti penru el.....apropo...contabilitatea intre rac-gemeni este foarte scazuta(dupa cum spun astrologii).Te-am salutat!:*
garbo133483
Postat pe 20 Martie 2013 13:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna ziua!Ma numesc Paula si am 29 de ani de 2 ani ma confrunt cu o anxietate si nu știu cum sa mai scap de ea.mai noi simt si nod in gât .am fost la fizioterapeuți ,psihologi nici un rezultat. 1 De la: garbo_496929 4 Februarie 2019 16:20
Adreseaza, in direct, intrebari medicului nutritionist Damian Serban astazi, 4.08.2010 2 De la: babycryss 13 Octombrie 2010 21:43
Sanatate si Frumusete 1 De la: esteticasibiu 20 Decembrie 2008 22:26
Proiectul -Tineri pe picioare-Asociatia Auci 1 De la: garbo061708 19 August 2012 15:48
Varice 1 De la: celini 12 Martie 2009 18:46
Setari Cookie-uri