filmele coreene

buna,sa stiti ca am vazut niste filme coreene,superbe! comediile sunt comedii adevarate,cele de dragoste superbe,si ce sa mai zic de cele istorice,dramele......
vreti vreun link,sau nume ,cele mai bune comedii,pe care le-am vazut????
sunt cele mai frumoase si normale fime,din cate am vazut pana acum......
mi- placut sotia mea e gangster 2
sungkyukwan scandal,
baieti de bani gata
gusturi personale
protejeaza-l pe sef
iljimae
printul jumong
acum vad printul de legenda jumong,e superb,istoric!
care e filmul vostru preferat,sau serialul???????
daniilia
Postat pe 10 Ianuarie 2013 17:43
din sud sau din nord?
Eugenia_
Postat pe 10 Ianuarie 2013 17:47
Nu erai tu fascinata acum cateva luni de telenovelele indiene ? Dani ...cu tine vorbesc .
Rotty
Postat pe 10 Ianuarie 2013 18:12
Ador comediile! Ma mai uit si la cateva telenovele, sa nu uit limba nepotilor! Spaniola.
Jojolin
Postat pe 10 Ianuarie 2013 21:58
buna ziua,


si eu sunt interesata de filmele coreene.te rog sa imi dai link-ul.

multumesc

Adina_mirela_Barguanu_1
Postat pe 12 Ianuarie 2013 08:30
m-am vindecat si de telenovele,si de indiene...telenoveleel sunt prea lente,si indienele,prea violente,prea multa bataie si violenta.
bine ca am mai schimbat.....
daniilia
Postat pe 12 Ianuarie 2013 09:21
http://www.serialecoreene.com/
gata,am pus link,am scris pe mozila firefox,seriale coreene,si iese siteul asta,si in dreapta,unde scrie cele mai populare,sunt cele mai frumoase......
daniilia
Postat pe 12 Ianuarie 2013 09:24
Buna
Imi plac in special dramele coreene.
Rusu_Monica_1
Postat pe 13 Ianuarie 2013 13:43
Buna
Intradevar unele filme sau seriale coreene sunt foarte bune.Eu am vazut cateva .Ex Hotelier ,The Great King , Winter Sonata , Bad guy si altele . Se gasesc pe youtube sau daca puteti sa va inscrieti in Asiacinefil .Eu sunt inscrisa acolo.
mateicarmen
Postat pe 13 Ianuarie 2013 19:46
De la: daniilia, la data 2013-01-10 17:43:49 buna,sa stiti ca am vazut niste filme coreene,superbe! comediile sunt comedii adevarate,cele de dragoste superbe,si ce sa mai zic de cele istorice,dramele......
vreti vreun link,sau nume ,cele mai bune comedii,pe care le-am vazut????
sunt cele mai frumoase si normale fime,din cate am vazut pana acum......
mi- placut sotia mea e gangster 2
sungkyukwan scandal,
baieti de bani gata
gusturi personale
protejeaza-l pe sef
iljimae
printul jumong
acum vad printul de legenda jumong,e superb,istoric!
care e filmul vostru preferat,sau serialul???????[/quote TOATE
rani76
Postat pe 15 Ianuarie 2013 15:59
SUPERBE SI EDUCATIVE BRAVO ,MAGNIFICE


rani76
Postat pe 15 Ianuarie 2013 16:03
Am scris si eu ca-mi place f. mult serialul corean doctor HUR JUN dar postarea mea s-a ratacit? O fi vreun zburator de vina?Orice ar fi ma mentin pe pozitie. IMI PLACE !! ma face sa ma privesc cu mai multa atentie in suflet si sa vad daca as putea indura macar pe jumatate cit personajul din serial.Spre marea mea rusine nu prea cred ca as fi putut indura atitea fara sa ripostez .Poate peste 10 ani cind voi cadea singura in genunchi de....batrinete.
fengari
Postat pe 16 Ianuarie 2013 23:11
Imi plac si mie dramele coreene. La serialul turcesc Suleyman Magnificul cine se uita????
garbo105616
Postat pe 21 Ianuarie 2013 16:49
Imi pare rau ca nu l-am urmarit de la inceput n-am vazut decit un episod dar sincer m-a impresionat si sper sa-l vad in reluare cindva ,undeva Prefer aceste seriale in locul emisiunilor cica "" distractive "" in care dezbracatele sau decoltatele isi etaleaza diversele comori ale trupului nu sufletului.Sa aveti o noapte placuta !
fengari
Postat pe 22 Ianuarie 2013 21:06
Toata populatia Romaniei ar trebui sa se uite la aceste filme coreene, ca sa invete ce inseamna respectul, dragostea de tara, promovarea locurilor si a lucrurilor frumoase din tara noastra. In toata lumea isi vand ramenul, vinul de orez , etc... Noi ce vindem? Ce promovam? Nesimtirea si prostia la cote maxime. Si tot noi romanii am fost cei care ne-am cacat tara in lung si-n lat (scuze pt.expresie) si am barfit-o peste tot pe unde ne-am dus in lume. Asta s-a promovat! Pacat, avem cel mai bun pamant din lume, iar noi mancam rahaturi Israeliene, Spaniole , Egiptene,etc. care sunt facute numai din chimicale.Asa ca uitati-va la filme si invatati cateceva din asta.
niulia
Postat pe 29 Ianuarie 2013 14:38
Mai gasiti filme coreene si pe www.viki.com (doar pe viki poti viziona filmele coreene daca nu esti in tara)
niulia
Postat pe 29 Ianuarie 2013 14:41
A vrea sa pot spune i eu la fel, dar... coreene, indiene, mexicane sau ce o mai fi tot te virui se numesc
Rainy_girl
Postat pe 16 Februarie 2013 20:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SOUND EAGLES suna corect gramatical ? 1 De la: MadMax 30 Decembrie 2011 03:12
Cautam moderatori si redactori pentru un post de radio online 5 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:40
buna ziua 3 De la: garbo004807 31 Mai 2009 16:44
Dac-as fi pentru o zi presedinte... 98 De la: fleurdelis 9 Decembrie 2009 21:00
TAXI !!!! Sunteti liber?...... 43 De la: ameno 21 Martie 2011 20:16
Setari Cookie-uri