ea varsator iar eu fecioara

ce credeti ne potrivim?
licurici83
Postat pe 27 Martie 2012 19:58
Eu cred ca da....DA....insa incearca sa nu calculezi chiar totul...iar cand o vezi cu capul in nori nu te gandi ca e din cauza ta...n-o intreba din 5 in 5 min daca e suparata...si arata-i ca o iubesti...asta apreciaza cel mai mult....chiar mai mult decat o partida de sex de cea mai buna calitate....ai gasit o comoara...pastreaz-o.
ammi
Postat pe 31 Martie 2012 10:18
ce naiba tot intrebati, voi astia care o faceti.... daca va potriviti sau nu ??? de unde putem sa stim noi... si daca tot va tineti de potriveli dupa zodii... cititi si voi pe internet... ca acolo gasiti tot felul de ineptii !!! o sa vedeti voi daca va potriviti, nu neaparat trebuie sa intrebati tot satul.... !!!!
barboneli
Postat pe 3 Aprilie 2012 22:38
pai ...eu cred ca nu prea; tu vei suferi foarte mult...dar daca iti pui in valoare indiferenta poate nu vei fi tu cel care sufera...trage concluzia...
corinab
Postat pe 12 Aprilie 2012 02:52
Are dreptate Corinaduminica, eu sunt din zodia varsatorului si am avut o relatie cu un barbat din fecioara (dupa cum se vede, am folosit verbul la trecut)...trebuie sa recunosc ca l-am cam chinuit involuntar pentru ca exista diferente destul de mari de cum percep fiecare valorile, prieteniile, si ce isi doreste fiecare; si se poate observa ca acestea coincid intr-o anumita masura si cu trasaturile specifice zodiilor. Pe de alta parte, cred ca intr-o femeie varsator si barbat fecioara se poate stabili la nivel intelectual o conexiune puternica pentru ca la capitolul discutii interesante si argumente nu se vor plictisi; iar daca sentimentele sunt puternice, cu siguranta potrivirea se poate modela.
minilu
Postat pe 12 Aprilie 2012 08:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeie leu-barbat leu 2 De la: corinadd 29 Iulie 2009 12:02
Bun, fetelor. 101 De la: eu_geminy 10 Mai 2011 22:06
Anul Tigrului 2010 1 De la: Dor_marunt 31 Decembrie 2009 20:37
despre gemeni 4 De la: anaROBERT 25 Ianuarie 2011 00:53
Femeia SAGETATOR 160 De la: zuzica_2000 2 Decembrie 2009 15:04
Setari Cookie-uri