Dependenta de carbohidrati? >>> rezolvata :)

Sunt dependenta de carbohidrati si am refuzat s renune la aceste mancaruri. Pentru ca nu consuma carbohidrati ar face viata foarte neplacuta Cu toate acestea, doresc s fiu n msur s imi menin greutatea mea fr a fi nevoie s sacrific carbohidratii, drept pentru care am cautat si am gasit solutia: Natrol, Carb Intercept with Phase 2 Carb Controller, White Bean Extract pe care l-am achizitionat de pe iHerb.com, cel mai mare magazin online din SUA.
Aceste capsule mi-au stopat total fluctuatiile de greutate dattorate carbohidratilorastfel ca imi permit si eu s triesc cu mai puin stres i anxietate cu privire la ceea ce voi manca. Acest site are cele mai bune preturi din lume!!! La magazine gasesti produsele de aici pentru sume de 3 ori mai mari. Si ce e si mai fai este faptul ca pastilele acestea sunt naturale 100%, dnu au niciun fel de efecte secundare funky.
Daca va intereseaza, puteti achizitiona online orice produs de aici, cu 5 dolari reducere daca folositi codul VAS212.
La iHerb.com, cel mai mare magazin online din SUA, gasesti orice produs, orice marca, la preturi imbatabile, fara concurenta, cu discount-uri de pana la 70% >>> cel putin la jumatate fata de preturile din Romania.
In plus, pentru prima comanda foloseste codul exlusiv VAS212 si vei primi o reducere de 5$ din valoarea totala a comenzii (care poate fi si de 5 $, deci vei plati doar transportul) !!!
Livrarea costa foarte putin, maxim 6$ (17 lei) pentru o greutate de 1,8 Kg, iar pachetul va fi livrat din SUA prin International Airmail !!! (Nu se platesc taxe vamale si TVA, coletul ajunge la oficiul postal local)
Pentru a beneficia de reducerea de 5$, dupa selectarea produselor, in partea inferioara a cosului de produse introduceti codul VAS212 si apasati butonul Update. Sub cosul de produse, la tara de destinatie, selectati Romania, apasati butonul Calculate si alegeti ca modalitate de livrare International Airmail.
Pe langa toate acestea, aveti posibilitatea ca pe viitor sa faceti comenzi gratuite in valoare de sute de dolari !!!
healthbio
Postat pe 15 Ianuarie 2012 20:05
"am refuzat s renune la aceste mancaruri."' Cine?
Axl_22
Postat pe 15 Ianuarie 2012 20:37
:) ..mda. Eu am refuzat. Am scris destul de mult si repede, dar nu intentionam ca gramatica mea sa fie relevata..in fine
healthbio
Postat pe 15 Ianuarie 2012 21:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa slabesc 41 De la: garbo105389 4 Martie 2020 18:15
ii plac dar fuge de mine 33 De la: garbovanilla 8 Septembrie 2011 09:23
spunemi si mie te rog ce fel de pastile de la plafar a cumparat vecina te pup ast raspuns 4 De la: razvan_rga 12 August 2009 00:02
politica 4 De la: LILO 19 Noiembrie 2009 20:19
Mandura trim chiar functioneaza!!! 2 De la: garbo173066 21 Octombrie 2010 13:55
Setari Cookie-uri