Castiga un voucher in valoare de 350 ron oferit de Ottershop!

Garbo si Ottershop te invita la concurs!

Descrie-ne pe Forumul Garbo promotia care ti-ar face viata mai placuta si Ottershop te premiaza! Prezinta-ne, in cateva randuri, ideea ta, adu-ne argumentele cu care iti sustii promotia preferata si poti castiga un voucher in valoare de 350 lei valabil in magazinul online Otter!

Atentie: incearca sa fii cat mai realista, pentru ca ne dorim ca, in viitor, sa iti indeplinim dorintele!

Voucherul premiu este valabil pana la 31 decembrie, in limita stocului disponibil! Il poti folosi pentru achizitionarea produselor de incaltaminte, genti, accesorii sau chiar produse de ingrijire! Participi, castigi, introduci codul voucherului in campul de comanda si cumperi ce-ti pofteste inima!

Concursul se desfasoara in perioada 08-22 decembrie 2011 iar castigatorul va fi anuntat in data de 23 decembrie 2011.

Tragerea la sorti se va realiza cu ajutorul serviciului www.tragerilasorti.ro

Mult succes!!!
ConcursGarbo
Postat pe 8 Decembrie 2011 10:21
Promotia care mi-ar face viata mai placuta de la Ottershop este 30% reducere la a doua pereche de incaltaminte impermeabila, avand in vedere vremea de afara (ploaie, frig, umezeala si in curand zapada..). Pot sa-mi cumpar o pereche de cizme impermeabile si as profita de aceasta promotie pentru ai mai cumpara si copilului meu o pereche de cizme impermeabile...E o super oferta...deci, iata ca Mosul vine si la Otter.....
tigruta
Postat pe 8 Decembrie 2011 10:33
Promotia care ne face pe toti fericiti este cea cu transport gratuit in toata tara, astfel putem scapa de aglomeratie, cozi si deplasari, ceea ce in aceasta perioada a anului este extraordinar!
trustno1
Postat pe 8 Decembrie 2011 11:14
Promotia preferata ar fi 20% reducere la noua colectie pentru ca as avea nevoie de o pereche de cizme si astfel as putea economisi si pentru cadourile de Craciun.
ivanka82
Postat pe 8 Decembrie 2011 11:43
Pentru ca este strict vorba de promotia care mi-ar face MIE viata mai placuta...as opta pentru urmatoarea oferta: la fiecare produs achizitionat de minim 200 lei se acorda o reducere de 45% la orice pereche de papucei de colectie. Aceasta promotie poate fi valabila atat la magazinul online cat si la magazinele propriu-zise, in baza bonului de cumparaturi.
Imi plac foarte mult produsele Ottershop, iar pentru ca suntem copii la orice varsta (mai ales eu :) ) as achizitiona cu placere si papuceii in forma de strumfi cu reducerea mentionata.
Diana_September
Postat pe 8 Decembrie 2011 11:54
O promotie buna ar fi acordarea unei reduceri de 40 din pretul total la cumpararea a doua perechi de incaltaminte din noua colectie, plus acordarea unui produs gratuit din sectiunea "ingrijire".
dazzle
Postat pe 8 Decembrie 2011 12:01
O promotie adevarata ar fi achizitionarea unui produs si primirea unui cadou care sa conste intr-un alt produs mai ieftin, iar transportul as fie gratuit indiferent de valoarea produsului.
agnesmaryo
Postat pe 8 Decembrie 2011 12:11
Mie mi-ar face placere o promotie genul: la o pereche de incaltaminte primesti cadou o poseta,cu condtia ca poseta sa nu coste mai mult decat incaltamintea.Ar fi super!
De multe ori nu mai ajung banii si de accesorii!
lumi_ni_ta
Postat pe 8 Decembrie 2011 12:36
Tinind cont de faptul ca la momentul acesta,o mare parte dintre noi trecem printr-o perioada mai dificila ,din punct de vedere financiar,orice promotie este binevenita.Iar cind aceasta vine de la Otter,spune multe.Mi-as dori pentru colectia noua sa se faca o reducere de 25%,astfel ar mai ramine ceva banuti pentru cadouri.
ion_maria
Postat pe 8 Decembrie 2011 12:43
transport gratuit este alegerea mea
camylia
Postat pe 8 Decembrie 2011 12:55
ce m-ar face pe mine cea mai fericita???ar fi reducerile la incaltaminte,cizme.Intotdeauna alerg dupa ceva frumos dar ca,fiind foarte scumpe nu-mi permit sa-mi cumpar.
garbo056807
Postat pe 8 Decembrie 2011 13:24
Promotia care m-ar face fericit ar fi ca la orice produs cumparat pentru o persoana de sex masculin/feminin ,sa primesti o reducere de 50% la orice produs pentru sexul opus.
Astfel cumparaturile in cuplu vor fi mult mai placute.
dragos1728
Postat pe 8 Decembrie 2011 14:12
Mi-as dori ca transportul sa fie gratuit si apoi cred ca ar fi bine ca pentru cumparatorii fideli sa se creeze un card sau cont de fidelitate prin care sa se acumuleze puncte, iar la un anumit numar de puncte sa se faca o reducere sa zicem de 35%. De asemenea a r fi placut pentru orice cumparatoare sa primeasca un cadou aniversar ce ar putea consta intr-o reducere.
rcc
Postat pe 8 Decembrie 2011 14:16
pe mine cred ca fericita m-ar face reducerea de 50% si daca se poate insotita de transport gratuit...ca e mai confortabil sa comanzi online
AlinaS
Postat pe 8 Decembrie 2011 14:17
O super-promotie ar fi oferirea posibilitatii de achizitionare a unei a doua perechi de incaltaminte care nu este in sezon cu reducere de 100%, la o pereche de incaltaminte de sezon.
georgi_alina
Postat pe 8 Decembrie 2011 15:06
A-si creea promotia "Moderna 40+", o promotie pentru femeile de 40 de ani si peste. La 40 de ani este o perioada de transformari in viata unei femei, poate chiar de frustrari, este perioada in care femeile simt nevoia de schimbare, de look sau vestimentatie, fac orice sa se simta frumoase. Promotia sa puna in vanzare incaltaminte moderna, culori indraznete, modele indraznete adaptate acestei grupe de varsta.
petrescu
Postat pe 8 Decembrie 2011 15:14
Desigur, la 40 de ani, femeia se gandeste a-si face o imagine oarecare, dar eu as gandi diferit
crilore
Postat pe 8 Decembrie 2011 15:18
petreasco,nu ma incadrez la varsta....dar vezi ca o cam gresesti cu frustarile...femeia este mereu in schimbare,devenind din ce in ce mai frumoasa .asa ca cine zice cu frustrarile...ala e!
ratuscaceaurata
Postat pe 8 Decembrie 2011 15:22
Promotia care mi-ar face viata mai placuta de la Ottershop ar fi asa: cumeri o pereche de incaltaminte si primesti una acelasi model cu discount de 50%.astfel as putea sa cumpar cu cineva si sa beneficiez eu si inca o persoana de reducere,si cred k ar fi benefic si pentru magazin pentru ca ar avea vanzari mai mari.sper ca va atrage ideea mea!multumesc!
elenutzzza
Postat pe 8 Decembrie 2011 15:27
Cea mai buna promotie - un voucher cadou pt mine...
talmacean_christina
Postat pe 8 Decembrie 2011 15:33
suna bine 50% reducere la al doilea produs dupa acumularea primului de peste 200 ron
ange88
Postat pe 8 Decembrie 2011 15:39
Promotia care mi-ar face mie placere ar fi denumita: "Otter incalta toata familia" si ar fi de genul: daca parintii cumpara incaltaminte in valoare de ... primul copil primeste reducere 40%, iar cel de-al doilea copil 50%. Nu stiu daca asta e ideea cea mai buna, dar ideea este sa fie o promotie de familie. Va multumesc.
Anyared
Postat pe 8 Decembrie 2011 15:46
Stiu ca fiecare magazin isi doreste clienti noi, dar este foarte important sa ii pastrezi si pe cei care ti-au trecut pragul o data. Daca ei au fost multumiti cu siguranta vor reveni, iar daca creezi si un program de fidelizare, gen "card de fidelitate", cu care poate primi reduceri mai substantiale cu diverse ocazii, un cadou la chetuirea unei anumite sume, un cadou pentru ziua de nastere a posesorului cardului, atunci cei care v-au trecut pragul o data, or sa revina si cu siguiranta va vor recomanda si altora.
ircuta
Postat pe 8 Decembrie 2011 15:52
Mi s-ar parea foarte interesant un sistem de puncte, astfel incat pe baza punctelor acumulate sa-ti poti lua un produs gratuit, sau discount daca valoarea punctelor acumulate cu acopera valoarea produsului pe care vrei sa-l achizitionezi. Punctele acumulate sa se poata folosi pe o perioada de 6 luni sau un an.
Yenu
Postat pe 8 Decembrie 2011 17:02
Promotia care m-ar atrage ar fi un card de fidelitate,cu puncte pentru fiecare produs cumparat,iar la un anumit numar de puncte sa ai reducere/un produs la alegere de o anumita suma,etc.Asa v-ati asigura clienti fideli,care se intorc pentru cumparaturi...
ananaghi
Postat pe 8 Decembrie 2011 18:05
Toate ofertele prezentate pe OtterShop.ro sunt interesante si de luat in seama, insa cea care mi-ar face mie cea mai mare placere ar fi o reducere de 50% la produsele de sezon atunci cand acesta este la sfarsit (de ex.: cizmele si ghetutele la reducere 50% in timpul verii si pantofii redusi in timpul iernii).
Voi cumpara in continuare de pe site-ul lor, intrucat produsele lor sunt de cea mai buna calitate, sunt promti in rezolvarea comenzilor, ceea ce comanzi este ceea ce primesti si intotdeauna au cate o oferta interesanta.
puparici
Postat pe 8 Decembrie 2011 18:54
Castiga un voucher de cumparaturi pe Vintage Shop

Pemiul I voucher in valoare de 50 lei
Premiul II- voucher de 40 lei
Premiul III voucher de 30 lei

Detalii la:
http://e-vintage-shop.blogspot.com/
andrra82
Postat pe 8 Decembrie 2011 19:38
ar fi ideal ca din sumele de cel putin 200 ron sa se acorde un discount de 50 ron
gaby_mimi18
Postat pe 8 Decembrie 2011 19:39
o promotie interesanta care ar fi atat in favoare clientului cat si al vanzatorului ar fi ca la doua produse achizitionate, al treilea produs sa fie gratuit. cred ca toata lumea ar fi multumita si astfel Ottershop ar avea mai multi clienti si mai multe comenzi
monyta
Postat pe 8 Decembrie 2011 19:42
ar fi ideal ca la un produs de incaltaminte cumparat sa ai 30%reducere la o geanta
lautarescuadriana
Postat pe 8 Decembrie 2011 19:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CONCURS 1 De la: Alinutza_Bubu_1 8 Septembrie 2012 09:30
👖👔👗💄 2 De la: garbo_473315 14 Septembrie 2017 21:16
blog cu accesorii de par hand made!!! 0 De la: 14 Martie 2010 22:48
Bloguri de haine!! 17 De la: killahsboutique 25 Noiembrie 2014 20:36
VINTAGE 3 De la: si_totusi 28 Ianuarie 2010 21:09
Setari Cookie-uri