Exista o compatibilitate buna intre fata TAUR si baiatul SCORPION?

Se stie ca amandoi sunt incapatanati, posesivi, gelosi pana la extrem. Doar din acest punct de vedere seamana, in rest sunt total diferiti...insa se stie ca polii opusi se atrag...si inca cu ce forta!!!
Prea mult nu intentionez sa va plictisesc, dar totusi ce parere aveti despre compatibilitatea celor doua semne zodiacale, atat de diferite si totusi atat de... apropiate?


Se inteleg atat de bine din priviri, incat cuvintele isi pierd ...rostul. Si totusi, ce facem cand "fetita" RAC nu vrea sa recunoasca ca il iubeste pe SCORPION?
Sau cel putin asa cred eu... Taurii astia sunt atat de imprevizibili, atat de ficsi in ideile lor si nu i le poti schimba pentru nimic in lume...
Of, greu cu ei. Nu poti trai fara un Tauras care sa nu te impunga cand ti-e lumea mai draga, dar nici cu unul alaturi nu ti-e bine. Deci dintre 2 rele il alegi pe cel mai putin rau.
Good_Boy
Postat pe 27 Iunie 2011 10:29
Nimeni nu raspunde???
Good_Boy
Postat pe 29 Iunie 2011 10:05
la ce?
nu ti-a spus nimeni de GOOGLE?
da si tu un search...
dor72
Postat pe 29 Iunie 2011 10:08
vorbesti de fetita "rac" sau fetita "taur" ?
cricat
Postat pe 29 Iunie 2011 10:38
Imi cer scuze...am gresit. De fata TAUR ....am vrut sa zic.
Deh, asa e dragostea te face sa....
Good_Boy
Postat pe 29 Iunie 2011 15:20
intre timp, s-a metamorfozat....
@ poate pe tine...
dor72
Postat pe 29 Iunie 2011 16:43
De la: dor72, la data 2011-06-29 16:43:31intre timp, s-a metamorfozat....
@ poate pe tine...


Ce raspuns rautacios!
Good_Boy
Postat pe 30 Iunie 2011 16:29
asa-i?
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 16:52
De la: dor72, la data 2011-06-30 16:52:44asa-i?



Sigur ca da. Tu n-ai invatat sa fii buna cu semenii tai si sa-i ajuti la ..nevoie?
Good_Boy
Postat pe 30 Iunie 2011 19:39
ba da...am invatat sa ii ajut doar...a_nevoie...daca ma intelegi....
dupa ce ca esti suparat ca nu ti-a raspuns nimeni, atunci cand am catadicsit...esti si mai nemultumit.....esti doar un copil razgaiat...
dor72
Postat pe 3 Iulie 2011 09:32
.esti doar un copil razgaiat... [/quote]

Ce bine ar fi fost sa fiu un copil. M-as fi jucat acum si nu as mai fi suferit din cauza...iubirii.
Dar ce sa facem? Timpul trece si nu....iarta pe nimeni.
Good_Boy
Postat pe 3 Iulie 2011 17:33
scuza-ma dar dupa felul in care te manifesti, nu cred ca esti mai mare de 14 ani...
tu ce i-ai facut, de nu te iarta?
dor72
Postat pe 3 Iulie 2011 23:16
eu cred ca ai pus o intrebare prea grea pentru el... !
barboneli
Postat pe 4 Iulie 2011 22:37
crezi?
asa-s femeile complicate...la vorba...si alambicate...
dor72
Postat pe 4 Iulie 2011 22:55
Ooo , ce dragut ...uite cum copilasii isi pun intrebari despre lumea minunata a zodiilor ...
Haideti cu totii sa-l ajutam acuma daca tot a intrebat si e amorezat baiatu ...
si mai vad eu aici ca e .....scorpisorr , vai vai ...
Nu vreau sa te dezamagesc dar sa stii ca totul e o minciuna ce ti au spus parintii cand erai mic .....nu exista scorpionul-om .....e imposibil ....exista doar gangania aia mica neagra pe care toti o calca in picioare mai mult sau mai putin intentionat .....Nu stiu ce o sa te faci dar sa nu te lipesti pe talpa vreunui pantof lacoste , schimba astia naibii sigla dupa aia , i ai terminat


DaMarkus09
Postat pe 6 Iulie 2011 12:15
De la: dor72, la data 2011-07-03 23:16:10scuza-ma dar dupa felul in care te manifesti, nu cred ca esti mai mare de 14 ani...
tu ce i-ai facut, de nu te iarta?



Din fericire am 26 de ani. Ce i-am facut ? Am iubit-o in secret si cand i-am marturisit nu s-a mai uitat la mine....
Good_Boy
Postat pe 6 Iulie 2011 13:19
De la: DaMarkus09, la data 2011-07-06 12:15:47 Ooo , ce dragut ...uite cum copilasii isi pun intrebari despre lumea minunata a zodiilor ...
Haideti cu totii sa-l ajutam acuma daca tot a intrebat si e amorezat baiatu ...
si mai vad eu aici ca e .....scorpisorr , vai vai ...
Nu vreau sa te dezamagesc dar sa stii ca totul e o minciuna ce ti au spus parintii cand erai mic .....nu exista scorpionul-om .....e imposibil ....exista doar gangania aia mica neagra pe care toti o calca in picioare mai mult sau mai putin intentionat .....Nu stiu ce o sa te faci dar sa nu te lipesti pe talpa vreunui pantof lacoste , schimba astia naibii sigla dupa aia , i ai terminat



Ai grija sa nu se lipeasca si de tine o scorpioanca, indiferent de ce ai in picioare..nu mai scapi in veci de ea. Si apoi o sa te vad si pe tine pe aici cerand sfaturi despre iubirre.
Morala> Nu-ti bate joc de altii, caci nu se stie cum se invarte roata intr-o zi.
Good_Boy
Postat pe 6 Iulie 2011 13:25
Eu a fi curios ce e aia "compatibilitate bun"
A, da, i care e diferena dintre o compatibilitate bun i una rea.
26 de ani zici? Peste ci ani i mplineti?
Thor_again
Postat pe 6 Iulie 2011 13:30
De la: Thor_again, la data 2011-07-06 13:30:18Eu a fi curios ce e aia "compatibilitate bun"
A, da, i care e diferena dintre o compatibilitate bun i una rea.
26 de ani zici? Peste ci ani i mplineti?

I-am implinit anul trecut in noiembrie. Pftiu, ce ma plictisesc oamenii astia insensibili
Good_Boy
Postat pe 6 Iulie 2011 16:14
dragos,se vede ca nu prea cunosti....descifrarea predispozitiilor astrologice.......incearca sa citesti " astrologie cruciala."...dar nu uita ca astrologul predispune si tu dispui....!
ratuscaceaurata
Postat pe 6 Iulie 2011 16:45
de scorpioni la feminin nu te mai scapi?
eu sunt scorpioanca si nu am fortat pe nimeni....
ei... nu se potriveste... poate pentru ca nu cred in zodii?
adryaana
Postat pe 6 Iulie 2011 17:00
dragos. ai punctat f bine. nici impreuna nu se poate, dar nici separati. exista o atractie extraordinara intre cei doi.stii ce-o scoate din sarite pe o fata taur? sa fie iubita in secret prea mult timp.scorpionii sunt f secretosi, ascunsi, cateodata mai si mint, or lucrurile astea le determina pe cele din taur sa vada rosu. poate i-ai zis prea tarziu "te iubesc", cand ai adus-o la capatul puterilor si cand era prea obosita. da-i putin timp. si revino. cred ca este o compatibilitate deosebita cum rar mai intalnesti la alte zodii. intr-adevar fata taur nu recunoaste usor cand iubeste, dar, sigur, o simti, desi are un mod mai ciudat de a o arata, ptr ca este f orgolioasa. or, nici cu barbatul din scorpion nu mi-e rusine, vezi faza cu iubirea in secret. seamana f mult ambii parteneri in ceea ce priveste orgoliul, incapatanarea, posesivitatea, gelozia, impulsivitatea, ceea ce isca ceva lupte. cele doua zodii sunt razboinice. nu-i rau, dar le este greu, ptr ca desi gandesc identic, o zic diferit si ajung sa se supere reciproc. mie, personal, relatia cu-n barbat scorpion mi se pare fascinanta, eu fiind in taur, cum n-am mai intalnit acea chimie cu niciun alt semn zodiacal. greu cu, dar mai greu fara.
magdabeauty
Postat pe 6 Iulie 2011 23:37
De la: dragos2012, la data 2011-07-06 13:25:17
De la: DaMarkus09, la data 2011-07-06 12:15:47 Ooo , ce dragut ...uite cum copilasii isi pun intrebari despre lumea minunata a zodiilor ...
Haideti cu totii sa-l ajutam acuma daca tot a intrebat si e amorezat baiatu ...
si mai vad eu aici ca e .....scorpisorr , vai vai ...
Nu vreau sa te dezamagesc dar sa stii ca totul e o minciuna ce ti au spus parintii cand erai mic .....nu exista scorpionul-om .....e imposibil ....exista doar gangania aia mica neagra pe care toti o calca in picioare mai mult sau mai putin intentionat .....Nu stiu ce o sa te faci dar sa nu te lipesti pe talpa vreunui pantof lacoste , schimba astia naibii sigla dupa aia , i ai terminat



Ai grija sa nu se lipeasca si de tine o scorpioanca, indiferent de ce ai in picioare..nu mai scapi in veci de ea. Si apoi o sa te vad si pe tine pe aici cerand sfaturi despre iubirre.
Morala> Nu-ti bate joc de altii, caci nu se stie cum se invarte roata intr-o zi.


Sa ne intelegem de la inceput , cine a convenit ca e vorba de iubire , sau de faptul ca exista iubire cu adevarat , pot sa ti spun ca exista doar interese , minciuna, tradare, rautati si alte chestii care apartin de natura umana nesanatoasa.
SI cat despre zodii , sa zicem ca unele lucruri sunt reale dar nu trebuie sa citim in stele ce ne rezerva viitorul in materie de relatii sexuale sau colegiale .
DaMarkus09
Postat pe 7 Iulie 2011 12:15
De la: dor72, la data 2011-07-04 22:55:55crezi?
asa-s femeile complicate...la vorba...si alambicate...


poate pe acolo pe la tine , in Romania fetele sunt serioase si intelegatoare....daca te ai da jos din plop sau din salcam ai observa si tu asta ...sau poate nu reusesti sa descifrezi din cauza ca nu ai state vechi pe site , matusico sa stii ca discutiile serioase s-au epuizat de mult , eu stiu am fost aici ....prin 2008
mai gandeste te , imi displac novicii pt ca tot timpul trebuie sa le explici una alta .....si sunt o gramada ...
DaMarkus09
Postat pe 7 Iulie 2011 12:27
De la: DaMarkus09, la data 2011-07-07 12:27:09
De la: dor72, la data 2011-07-04 22:55:55crezi?
asa-s femeile complicate...la vorba...si alambicate...


poate pe acolo pe la tine , in Romania fetele sunt serioase si intelegatoare....daca te ai da jos din plop sau din salcam ai observa si tu asta ...sau poate nu reusesti sa descifrezi din cauza ca nu ai state vechi pe site , matusico sa stii ca discutiile serioase s-au epuizat de mult , eu stiu am fost aici ....prin 2008
mai gandeste te , imi displac novicii pt ca tot timpul trebuie sa le explici una alta .....si sunt o gramada ...



ce mi-a placut partea cu novicii.
Good_Boy
Postat pe 8 Iulie 2011 10:53
De la: magdabeauty, la data 2011-07-06 23:37:23dragos. ai punctat f bine. nici impreuna nu se poate, dar nici separati. exista o atractie extraordinara intre cei doi.stii ce-o scoate din sarite pe o fata taur? sa fie iubita in secret prea mult timp.scorpionii sunt f secretosi, ascunsi, cateodata mai si mint, or lucrurile astea le determina pe cele din taur sa vada rosu. poate i-ai zis prea tarziu "te iubesc", cand ai adus-o la capatul puterilor si cand era prea obosita. da-i putin timp. si revino. cred ca este o compatibilitate deosebita cum rar mai intalnesti la alte zodii. intr-adevar fata taur nu recunoaste usor cand iubeste, dar, sigur, o simti, desi are un mod mai ciudat de a o arata, ptr ca este f orgolioasa. or, nici cu barbatul din scorpion nu mi-e rusine, vezi faza cu iubirea in secret. seamana f mult ambii parteneri in ceea ce priveste orgoliul, incapatanarea, posesivitatea, gelozia, impulsivitatea, ceea ce isca ceva lupte. cele doua zodii sunt razboinice. nu-i rau, dar le este greu, ptr ca desi gandesc identic, o zic diferit si ajung sa se supere reciproc. mie, personal, relatia cu-n barbat scorpion mi se pare fascinanta, eu fiind in taur, cum n-am mai intalnit acea chimie cu niciun alt semn zodiacal. greu cu, dar mai greu fara.


Mda. Asa o fi. Dar ce te faci cand fata mai are si iubit si ti zice in fata ca "nu am nicio treaba cu tine"?
Asta n-ar fi nimic , dar are un iubit urat ca dracu'. Cand te uiti la el stai 10 minute ca sa-ti dai seama daca e cu fata sau cu spatele.
Unde mai pui la socoteala ca e negru ca taciunele....si doar dracii sunt rosiatici,nu???
Good_Boy
Postat pe 8 Iulie 2011 10:57
parerea mea nu exista compatibilitate intre aceste zodii ele se vor certa mereu pentru ca ambele sunt ambitioase si orgolioase deci pana la urma se v-a sfarsi rau de tot mai bine lipsa o spun din propria experienta
garbo164751
Postat pe 9 Iulie 2011 19:50
De la: garbo164751, la data 2011-07-09 19:50:51 parerea mea nu exista compatibilitate intre aceste zodii ele se vor certa mereu pentru ca ambele sunt ambitioase si orgolioase deci pana la urma se v-a sfarsi rau de tot mai bine lipsa o spun din propria experienta

Hmmmm...mai gandeste-te! Fa o plimbarica, serveste un Martini sec.... si dupa...mai vorbim. Te inseli!
Exista o atractie atat de puternica precum exista intre 2 magneti de poli opusi pusi fata in fata.
Good_Boy
Postat pe 12 Iulie 2011 17:21
De la: dragos2012, la data 2011-07-12 17:21:51
De la: garbo164751, la data 2011-07-09 19:50:51 parerea mea nu exista compatibilitate intre aceste zodii ele se vor certa mereu pentru ca ambele sunt ambitioase si orgolioase deci pana la urma se v-a sfarsi rau de tot mai bine lipsa o spun din propria experienta

Hmmmm...mai gandeste-te! Fa o plimbarica, serveste un Martini sec.... si dupa...mai vorbim. Te inseli!
Exista o atractie atat de puternica precum exista intre 2 magneti de poli opusi pusi fata in fata.


usurel ginerica nu te ambala , tu vrei sa te bagi peste altu sa inteleg , si ala arata rau sau vrei sa te scoti tu , ca nu arati prea bine ....daca fetita a ales e greu sa o furi ...mai ales ca sunt posesive si nu prea le da altora sanse ...crede ma stiu ce zic ....am avut 3
DaMarkus09
Postat pe 13 Iulie 2011 08:47
haidi, bre dragos, sa mori tu ca atractia puternica dintre doi magneti se datoreaza polilor lor opusi! doar nu vrei sa ne tii o lectie de fizica despre magnetism?! si aia aiurea! ori te pomenesti ca ai reinventat legile atractiei magnetice, cum ca astia s-ar atrage oricum, dar ca prin polii opusi e indubitabila? nu de alta, dar magnetii intotdeauna se vor atrage prin polii opusi, niciodata altfel! asa ca, poliloghia ta elucubranta despre potentele tale super, hiper, ultra, extra, hecta in convergenta cu ale unui taur sau ce pana mea o fi, e compromisa si inutila. si pot sa adaug: de-a dreptul plictisitoare!
esme
Postat pe 13 Iulie 2011 09:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
baiatul in zodia gemeni+fata in zodia rac(sau invers) 7 De la: adriana27061970 5 Decembrie 2011 19:01
Leoaica & Barbatul Fecioara 1 De la: DaMarkus09 3 Decembrie 2008 02:09
eu scorpion el berbec 10 De la: alexandra_871104 2 Martie 2012 08:09
COMARUL 20 De la: Celleste_ 22 Septembrie 2010 10:34
Ea gemeni,El sagetator 1 De la: Anel 29 Ianuarie 2011 08:51
Setari Cookie-uri