tahitian noni

Buna
sunt un cumparator/consumator de suc tahitian noni,
este un suc excelent lucreaza la nivel de celula,molecula,repara celulele bolnave si le aduce in state normala,de functionare eu ma simt excelent de cand il consum.
As dori ca multe persoane sa afle de puterile miraculoase ale lui.
As dori sa pot ajuta persoane care ar putea sa-l consume, dar nu-l cunosc si nu au auzit de el.
Iar acum vin cu o rugaminte,daca prin natura cunostintelor tale ai dori sa ajutam ca si alte persoane sa poata beneficia de puterile vindecatoare ale acestui suc tahitian noni.
Cu speranta unui ajutor,cu multa respect,si multumesc ptr. timpul acordat acestui mesaj.
cu stima
david
tel;0721296545
perianudavid@yahoo.com
garbo182860
Postat pe 5 Februarie 2011 18:18
De la: garbo182860, la data 2011-02-05 18:18:30Buna
sunt un cumparator/consumator de suc tahitian noni,
este un suc excelent lucreaza la nivel de celula,molecula,repara celulele bolnave si le aduce in state normala,de functionare eu ma simt excelent de cand il consum.
As dori ca multe persoane sa afle de puterile miraculoase ale lui.
As dori sa pot ajuta persoane care ar putea sa-l consume, dar nu-l cunosc si nu au auzit de el.
Iar acum vin cu o rugaminte,daca prin natura cunostintelor tale ai dori sa ajutam ca si alte persoane sa poata beneficia de puterile vindecatoare ale acestui suc tahitian noni.
Cu speranta unui ajutor,cu multa respect,si multumesc ptr. timpul acordat acestui mesaj.
cu stima
david
tel;0721296545
perianudavid@yahoo.com




stii ce contine?
vuvuzela
Postat pe 5 Februarie 2011 18:22
Iar eu sunt cumparator/ consumator de suc romanesc natural din prune. Nu-i zice "noni", ci "panaceu universal". De regula, in acest anotimp, acest suc se consuma fiert, sub forma de decoct de boabe de piper si un pic de zahar.

Este ca sucul meu e mai natural si mai tare decat poshirca aia "tahitiana"? As dori sa pot ajuta si eu persoane care CUNOSC si CONSUMA acest suc de prune: NU-L MAI CONSUMATI! Ca sa imi ramana mie mai mult!

Multumesc pentru timpul acordat acestui mesaj, cu stima si respect si bla-bla-bla....
Thor_again
Postat pe 5 Februarie 2011 18:23
Ah, am uitat sa dau telefonul si adresa de e-mail. Da' nu-i nimic, data viitoare.
Thor_again
Postat pe 5 Februarie 2011 18:24
vad ca tot vrei mata sa le furi afacerile micilor intreprinzatori
floare_cu_colti
Postat pe 5 Februarie 2011 18:30
Ba, dimpotriva! Eu ii ajut. Pe consumatori, sa se lase de beutura
Thor_again
Postat pe 5 Februarie 2011 18:34
ca un ingeras daaa
floare_cu_colti
Postat pe 5 Februarie 2011 18:42
De la: Thor_again, la data 2011-02-05 18:23:56Iar eu sunt cumparator/ consumator de suc romanesc natural din prune. Nu-i zice "noni", ci "panaceu universal". De regula, in acest anotimp, acest suc se consuma fiert, sub forma de decoct de boabe de piper si un pic de zahar.

Este ca sucul meu e mai natural si mai tare decat poshirca aia "tahitiana"? As dori sa pot ajuta si eu persoane care CUNOSC si CONSUMA acest suc de prune: NU-L MAI CONSUMATI! Ca sa imi ramana mie mai mult!

Multumesc pentru timpul acordat acestui mesaj, cu stima si respect si bla-bla-bla....




este foarte bun mesajul tau.asa ajuti consumatorii de bauturi alcoolice,sa nu mai consume asemenea produse.le faci si lor un bine si tie.... tu decizi.ar trebui sa faci un contract cu firmele producatoare pt aceasta reclama mascata.poate primesti ceva troc.sublimule!
vuvuzela
Postat pe 5 Februarie 2011 18:57
De la: vuvuzela, la data 2011-02-05 18:57:17
De la: Thor_again, la data 2011-02-05 18:23:56Iar eu sunt cumparator/ consumator de suc romanesc natural din prune. Nu-i zice "noni", ci "panaceu universal". De regula, in acest anotimp, acest suc se consuma fiert, sub forma de decoct de boabe de piper si un pic de zahar.

Este ca sucul meu e mai natural si mai tare decat poshirca aia "tahitiana"? As dori sa pot ajuta si eu persoane care CUNOSC si CONSUMA acest suc de prune: NU-L MAI CONSUMATI! Ca sa imi ramana mie mai mult!

Multumesc pentru timpul acordat acestui mesaj, cu stima si respect si bla-bla-bla....




este foarte bun mesajul tau.asa ajuti consumatorii de bauturi alcoolice,sa nu mai consume asemenea produse.le faci si lor un bine si tie.... tu decizi.ar trebui sa faci un contract cu firmele producatoare pt aceasta reclama mascata.poate primesti ceva troc.sublimule!




si apropo sa nu uiti sa dai telefonul,nr nu aparatul.imi permiti o intrebare?ti-ai angajat paznici?sunteti nedezlipiti precum siamezele.nu de alta dar,se iau de cei din jurul tau,ba ca ca,ba ca ca.....invata-i sa fie mai discreti,sau sa se lase de meserie.
vuvuzela
Postat pe 5 Februarie 2011 19:04
Cel mai ieftin suc de Noni de pe piata il gasiti aici:
http://forum.computergames.ro/45-diverse/701819-suc-din-fructul-vietii-izvorul-sanatati-noni.html
Respectiv 85lei pe sticla de 950ml.

Si nu doar ca e suc de Noni, e suc concentrat de Noni din Tahiti, este oferit de o firma gigantica din SUA si este certificat Organic[, aspect pe care alte firme nu-l respecta si ne ofera fructe modificate genetic.

Sanatate!

PS: Nu va lasati pacaliti de alte firme, care vand produsul la un pret EXAGERAT, nu asigura niciun certificat de autenticitate si mai ales nu sunt conform standardelor GMP si ORGANIC.
Vectra17
Postat pe 12 Februarie 2011 10:41
Ce concentratie are?
perfect_woman
Postat pe 21 Februarie 2011 02:08
42 grade. Alcoolice. Cam ca vodca
Thor_again
Postat pe 21 Februarie 2011 09:01
jeanette40
Postat pe 21 Februarie 2011 09:12
Nu aruncati noroi daca nu stiti. Sunteti distribuitori de Tahitian Noni sau de la alte firme, in sistem MLM si va invata sa spuneti ca numai produsul respectiv e cel mai bun, celelelte sunt proaste, contrafacute sau nu respecta standarde, auzi!!! fructe modificate genetic. Pe forum ar trebui sa spuneti ce rezultate ati obtinut cu anumite produse pe care le-ati consumat voi, familia, cunoscutii. Eu vreau sa va spun ca si eu, si multi colegi de servici folosim Noni de la o firma din Ploiesti, 40 lei /litru, concentratie 100% Noni.Are gust neplacut, dar nu de neluat. Rezultate f. f. bune. Administrarea este pt. probleme cu ficatul, cardiopatie ischemica, picioare reci, diabet, copii care racesc frecvent-am cumulat probleme de la mai multi cunoscuti. Eu recomand celor care vor sa urmeze cateva luni cu acest produs-vor fi f. multumiti. Sanatate!
garbo175477
Postat pe 21 Februarie 2011 16:38
Vai!Ce tuica intoarsa face sotul meu..!!Am ajutat si eu o data la facut tuica la cazan..e minunat!Thor,la vara sa vii la noi la Rosia Montana,cred ca ai cort,pe malul taului nostru,ai scule de pescuit,feeric,in natura..gratare,peste,tuica,plaja,pescuit..si multa,multa distractie! Dar nu primim pe oricine,e propietate privata...dar batranei intelepti si simpatici,da!O sa te intelegi bine cu el..varte apropiate-62 el,dar de viata si intelept!Ma completeaza,eu copilaroasa si nonconformista..dar el n-are nici o zbatere!Ei?Ce zici?La vara?! poate prinzi si Fan-Fast!
elisabeta_boia
Postat pe 1 Martie 2011 20:14
Thor,acum dupa ce am citit ce-am scris inaite...invitatia e serioasa,fara ...am vazut ca suna cam ..aiurea,dar acum ma cunosti!Femeie serioasa,sot iubitor facem anul acesta 25 de ani de casnicie!Dar totul a plecat de la tuica intoarsa ce-o face sotul meu..eu,ca e mai buna a noastra decat a ta de 42 grade! Oricum,cred ca vei veni cu o bunicuta sa te insoteasca..Lamurit?Acum chiar nu glumesc!
elisabeta_boia
Postat pe 1 Martie 2011 20:54

good point! tot ma gandeam eu la o excursie la Alburnus Major
Thor_again
Postat pe 1 Martie 2011 20:57
De la: Thor_again, la data 2011-02-05 18:23:56Iar eu sunt cumparator/ consumator de suc romanesc natural din prune. Nu-i zice "noni", ci "panaceu universal". De regula, in acest anotimp, acest suc se consuma fiert, sub forma de decoct de boabe de piper si un pic de zahar.

Este ca sucul meu e mai natural si mai tare decat poshirca aia "tahitiana"? As dori sa pot ajuta si eu persoane care CUNOSC si CONSUMA acest suc de prune: NU-L MAI CONSUMATI! Ca sa imi ramana mie mai mult!

Multumesc pentru timpul acordat acestui mesaj, cu stima si respect si bla-bla-bla....


Dilimache!
Allegra
Postat pe 1 Martie 2011 21:05
De la: Thor_again, la data 2011-03-01 20:57:59
good point! tot ma gandeam eu la o excursie la Alburnus Major
Mai vorbim!N-o sa-ti para rau!
elisabeta_boia
Postat pe 1 Martie 2011 21:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
top 3 cele mai scumpe case din lume 3 De la: dana2011 8 Ianuarie 2013 15:22
o gradina trebuie udata fertilizata sapata...si tot restul...:D 73 De la: fleurdelis 20 Martie 2010 09:46
revista Casa mea 2 De la: garbo179652 18 Octombrie 2013 14:32
Ce stiti despre Polianthes Tuberosa (Chiparoase) 1 De la: Sincer 27 Ianuarie 2010 17:10
Prima Casa in 2013? 3 De la: bunicuta_creta 8 Ianuarie 2013 15:04
Setari Cookie-uri