De ce oare barbatilor le plac femeile mai batoase si mai hotarate..Care sa dea cu ei de pamant..dar care bineainteles sa ii bage in seama?

Oare asta face parte din caracterul lui?Pt ca barbatii se comporta cu barbatii mai hotarati,,,dar daca vede ca femeia este slaba profita de ea...dar depinde si de caracterul omului...care isi alege drumul in viata care il caracterizeaza
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 17:32
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-27 17:32:47Oare asta face parte din caracterul lui?Pt ca barbatii se comporta cu barbatii mai hotarati,,,dar daca vede ca femeia este slaba profita de ea...dar depinde si de caracterul omului...care isi alege drumul in viata care il caracterizeaza



Xena, tu "glumesti" cu topicele astea, nu?
Sau chiar asa stau lucrurile ...
cat_13
Postat pe 27 Septembrie 2010 17:34
Am vrut sa spun,,,ca fiecare barbat sau om in general isi alege un drum in viata ,care il caracterizeaza....daca pe un om il caracterizeaza prostia,,isi alege un drum negativ in viata
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 17:35
De la: cat_13, la data 2010-09-27 17:34:48
Xena, tu "glumesti" cu topicele astea, nu?
Sau chiar asa stau lucrurile ...


n-ai inteles, cred... a vrut sa spuna ca (ea-i batzoasa si hotarata si ca) barbatii sunt morti dupa ea...:))
eu_geminy
Postat pe 27 Septembrie 2010 17:37
De la: cat_13, la data 2010-09-27 17:34:48
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-27 17:32:47Oare asta face parte din caracterul lui?Pt ca barbatii se comporta cu barbatii mai hotarati,,,dar daca vede ca femeia este slaba profita de ea...dar depinde si de caracterul omului...care isi alege drumul in viata care il caracterizeaza



Xena, tu "glumesti" cu topicele astea, nu?
Sau chiar asa stau lucrurile ...
Pai eu nu glumesc cu lucruri serioase..Eu am observat lucrurile astea din experienta.Ca femeia are mai mult de castigat daca este hotarata si stie sa isi impuna punctul de vedere...Dar pt ca sa iti poti impune punctul de vedere,,,si tu trebuie sa fii sincera si cumsecade....Pt ca nu poti pretinde ceva ce tu nu oferi,pt ca nu te ia nimeni in serios
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 17:40
De la: eu_geminy, la data 2010-09-27 17:37:11
De la: cat_13, la data 2010-09-27 17:34:48
Xena, tu "glumesti" cu topicele astea, nu?
Sau chiar asa stau lucrurile ...


n-ai inteles, cred... a vrut sa spuna ca (ea-i batzoasa si hotarata si ca) barbatii sunt morti dupa ea...:))
Pai inca nu am cunoscut barbatul care as vrea eu sa fie mort dupa mine numai ca nu prea imi surade ideea sa stau la cratita...dar daca barbatul a muncit in viata lui,,imi iau o menajera si eu pot sa invat si sa fac ce vreau eu....lucruri bune ma refer pt ca eu sunt serioasa
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 17:43
De la: eu_geminy, la data 2010-09-27 17:37:11
De la: cat_13, la data 2010-09-27 17:34:48
Xena, tu "glumesti" cu topicele astea, nu?
Sau chiar asa stau lucrurile ...


n-ai inteles, cred... a vrut sa spuna ca (ea-i batzoasa si hotarata si ca) barbatii sunt morti dupa ea...:))
Barbatii puturosi din romania sunt morti dupa mine..Si vor sa dea barbatii buni la o parte ca sa intre ei in fata,pt ca ma considera o partida buna.Muncitoare,,,ca poate se gandesc ca o sa le dau eu ceva,din munca mea..Ca nu s-a intalnit hotul cu prostul...Eu nu o sa dau un ban la barbati,,,ci ei trebuie sa ajute femeia...dar ei sunt smecheri si vicleni
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 17:46
Irinuca,este vre-un concurs cu castiguri,pt cel care are cele mai multe topice?zi-ne fata si noua,nu merge pe sestache.cel putin baga si tu unul interesant,deosebit de cele cu care ne-ai "obisnuit'.fac pariu ca nu poti.!!
vuvuzela
Postat pe 27 Septembrie 2010 18:05
De la: vuvuzela, la data 2010-09-27 18:05:46Irinuca,este vre-un concurs cu castiguri,pt cel care are cele mai multe topice?zi-ne fata si noua,nu merge pe sestache.cel putin baga si tu unul interesant,deosebit de cele cu care ne-ai "obisnuit'.fac pariu ca nu poti.!!
pai sa fac subiecte copiate de pe google? eu am scris lucruri originale,,,
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:39
Ehee irinuco acu" vrei si menajera
Pai nu ne invatai tu pe noi,,,munca muuulta si cinstita.?Vezi ca ne cam minti?
chanty
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:43
si ce-ai vrea Gzenuco... un fraier d'ala de sa-ti aduca si malaiu ca sa-ti iei tu vuitoane, sa stea si la rantas, si la leganat/alaptat plozii, si la amor si la toate.
iar tu sa faci trai pe vatrai cu cracii-n sus, nineaca, nu-i ashea?...:PPP
no, la Sfantu-Asteapta... ca tot zici tu ca-i stii pe sfinti...:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:48
De la: chanty, la data 2010-09-27 22:43:07Ehee irinuco acu" vrei si menajera
Pai nu ne invatai tu pe noi,,,munca muuulta si cinstita.?Vezi ca ne cam minti?
Pai ca sa am timp sa gandesc sa ajut pe altii? Tu fa curat ca oricum nu ajuti pe nimeni si nici nu gandesti,,fata de mine..Ce crezi ca eu pot sa le fac pe toate,,,sa ajut si pe altii sa fac si curat....Daca nu am menajera va las sa va manance cainiii....pt ca voi cu credinta nu va omorati,,ce va bateti voi capul cat imi bat eu..apoi eu nici nu vreau sa ma casatoresc,,,ca sa fac curat dupa barbat,,ca sunt dezordonati si puturosi..De asta ca imi iau menajera,,ca doar nu o sa curat eu dupa barbat.Sa curete menajera,,ce eu sunt femeie de curatenie sa curat dupa barbati
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:50
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-27 17:46:50
De la: eu_geminy, la data 2010-09-27 17:37:11
De la: cat_13, la data 2010-09-27 17:34:48
Xena, tu "glumesti" cu topicele astea, nu?
Sau chiar asa stau lucrurile ...


n-ai inteles, cred... a vrut sa spuna ca (ea-i batzoasa si hotarata si ca) barbatii sunt morti dupa ea...:))
Barbatii puturosi din romania sunt morti dupa mine..Si vor sa dea barbatii buni la o parte ca sa intre ei in fata,pt ca ma considera o partida buna.Muncitoare,,,ca poate se gandesc ca o sa le dau eu ceva,din munca mea..Ca nu s-a intalnit hotul cu prostul...Eu nu o sa dau un ban la barbati,,,ci ei trebuie sa ajute femeia...dar ei sunt smecheri si vicleni


Xena, nu mai tine!!
Deja ai batut atata moneda pe treaba asta pe nenumarate topice, incat eu cred ca de fapt tu doresti doar sa razi de noi cei care mai citim pe-aici!
Mai lasa vantului sa-i pieptine pe barbatii astia romani puturosi si smecheri care vor doar sa profite de tine , si da un anunt la matrimoniale pe vre-un site german, poate ai norocul sa te pricopsesti cu-n neamt!!
Aia-s harnici si muncesc !
m_ada
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:52
Ce eu imi iau barbat ca sa curat dupa el? si sa ii gatesc? pai daca ii trebuie manacare si curatenie sa isi ia femeie de serviciu si sa ii faca de manacare...Pt ca eu ma duc sa muncesc apoi vin si dorm...ca doar nu o sa mai fac si de mancare ,ca doar nu oi fii fraiera,,,eu mananc o salata si dorm ...ca eu vreau sa am banii mei nu sa stau sa cersesc de la barbat,,,si el sa isi plateasca menajera sa curete si sa ii gateasca...ca doar eu nu ma marit ca sa fiu menajera unui barbat
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:54
Da,irinuco,ai dreptate,uite mi-e rusine ,ca nu prea gandesc.Gata,de maine nu mai fac curat..
Bata-te norocul irinuco..
chanty
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:57
mey Xeno... si ce te face sa crezi ca un barbat ar fi interesat de o "harnica" asa cum esti?... singura ai zis ca nici dupa tine n-ai de gand sa faci curat, daramite dupa altii!
eu_geminy
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:57
ahaaa, am inteles, deci secretul ( lui Polichinelle ) e sa dau cu el de pamant !
Freya_
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:58
de ce nu pui poze la profil irinuco?Sa ne cunoastem si noi mai bine.
chanty
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:59
de ce nu pui poze la profil irinuco?Sa ne cunoastem si noi mai bine
chanty
Postat pe 27 Septembrie 2010 22:59
Pai da mai bine muncesc si nu am nevoie de banii unui barbat...Ca ala iti da 2 lei,,si vrea sa ii aduni si papucii care ii pune in mijlocul drumului si sunt dezordonati...Mie nu imi place sa adun dupa nimeni...si apoi nici nu am nevoie de nimic de la barbat...ca sa imi dea cu un deget si sa imi ia cu toata mana...Mai bine cheltui cat am si nu imi trebuie banii nimanui...sunt scarbita de barbati....ca toti barbatii sunt jigodii....apoi sa suport unul pe capul meu toata viata,ma apuca groaza,,,la cat sunt de neglijenti si nespalati si nu ii intereseaza de nimic,,iti dau 2 lei,si vor sa ii servesti....sunt scarbosi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:00
Pai ce crezi ca si poate pune? o poza a Pamelei Anderson, cum fac "frumoasele" carora le e teama de oglinda...:))):P
eu_geminy
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:02
eu tot ma uit la titlul ala... si inca nu imi dau seama: cine a inteles bine sa ii bage in seama?

ca parca asa scrie: "bine a inteles sa ii bage in seama". ma rog, intr-un singur cuvant, da' la irinel nu mai conteaza asta
Thor_again
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:02
nu stiu mey thorule... io ma tot chinui sa tensionez situatia, ca ma plictisesc... da Xenuca nimic. o da tot inainte, cu anagramele ei.:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:04
De la: m_ada, la data 2010-09-27 22:52:33
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-27 17:46:50
De la: eu_geminy, la data 2010-09-27 17:37:11
De la: cat_13, la data 2010-09-27 17:34:48
Xena, tu "glumesti" cu topicele astea, nu?
Sau chiar asa stau lucrurile ...


n-ai inteles, cred... a vrut sa spuna ca (ea-i batzoasa si hotarata si ca) barbatii sunt morti dupa ea...:))
Barbatii puturosi din romania sunt morti dupa mine..Si vor sa dea barbatii buni la o parte ca sa intre ei in fata,pt ca ma considera o partida buna.Muncitoare,,,ca poate se gandesc ca o sa le dau eu ceva,din munca mea..Ca nu s-a intalnit hotul cu prostul...Eu nu o sa dau un ban la barbati,,,ci ei trebuie sa ajute femeia...dar ei sunt smecheri si vicleni


Xena, nu mai tine!!
Deja ai batut atata moneda pe treaba asta pe nenumarate topice, incat eu cred ca de fapt tu doresti doar sa razi de noi cei care mai citim pe-aici!
Mai lasa vantului sa-i pieptine pe barbatii astia romani puturosi si smecheri care vor doar sa profite de tine , si da un anunt la matrimoniale pe vre-un site german, poate ai norocul sa te pricopsesti cu-n neamt!!
Aia-s harnici si muncesc ! [/quote pai da si astia sunt harnici si muncesc,iti dau bani si apoi nu ii mai intereseaza de nimic...Ca am fost la cumparaturi si am vazut ca barbatii se uitau dupa femei si femeia se ocupa de cumparaturi...Ca pe barbati nu ii intereseaza..ei platesc..Dau 2 lei,.ei muncesc 8 ore si femeia trebuie sa munceasca 24 ore....sunt jigodii toti....eu daca fac curat,,fac curat la locul de munca si primesc salar....dar barbatii au nevoie de menajere nu de femei..nu sunt cinstiti....eu greu ma atasez sufleteste de cineva...si apoi o sa ii fac zilele fripte...pt ca nu suport oamenii rai si egoisti si o sa ajungem doar la despartire
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:07
pai da si nemtii astia sunt harnici si muncesc,iti dau bani si apoi nu ii mai intereseaza de nimic...Ca am fost la cumparaturi si am vazut ca barbatii se uitau dupa femei si femeia se ocupa de cumparaturi...Ca pe barbati nu ii intereseaza..ei platesc..Dau 2 lei,.ei muncesc 8 ore si femeia trebuie sa munceasca 24 ore....sunt jigodii toti....eu daca fac curat,,fac curat la locul de munca si primesc salar....dar barbatii au nevoie de menajere nu de femei..nu sunt cinstiti....eu greu ma atasez sufleteste de cineva...si apoi o sa ii fac zilele fripte...pt ca nu suport oamenii rai si egoisti si o sa ajungem doar la despartire .mai sunt si barbati buni,,dar rari,,,ca sunt si astia rari si se iau dupa muslimi...ca trateaza femeia urat indirect.Pt ca barbatii se iau dupa exemplele rele,,pt ca si pe ei ii caracterizeaza rautatea....nemtii nu profita ca romanii,,,dar sunt si ei rai,,,
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:11
Irinuca ai un tensiometru in casa? eu tare-mi fac griji,ca prea te aprinzi...nu-i de bine
chanty
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:14
Romanii sunt rai si profitori din cale afara...ldar si nemtii sunt rai,,tot profitori sunt si se foloseste de femei,,fac pe prostii...Imi este scarba de barbati,,,,pt ca nu prea mai exista oameni buni....si apoi nu vreau sa fac zilele fripte nimanui.....pt ca eu nu pot trai cu un barbat rau care profita de pe urma mea si nu este cinstit...pt ca eu nu tac din gura,,ca sa ma imbolnavesc,,mai bine il imbolnavesc pe el de nervi daca ii porc,,asa ca nu mai sunt oameni buni,,poate mai sunt dar putini...eu cum inteleg tot,,,nici inainte cand eram copil nu ma puteam atasa sufleteste de nimeni,,pt ca nu simteam bunatate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:16
nu mai zi de rau de musulmani ,ca nu sti tu ce oameni buni sunt!
chanty
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:16
nu musulmani, nu moslimani, nu mohammedani, nu islamici.... exact muslimi... vaz ca le cam ai cu termenii arabi, luati fix "de la tata lor"!:P
eu_geminy
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:17
De la: eu_geminy, la data 2010-09-27 23:02:07Pai ce crezi ca si poate pune? o poza a Pamelei Anderson, cum fac "frumoasele" carora le e teama de oglinda...:))):P

Pai nu,nu..eu vreau o poza cu irinuca in persoana...
auzi irinucooo ,vrem pozeeee
chanty
Postat pe 27 Septembrie 2010 23:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce va urma??? 28 De la: serena_78 28 Noiembrie 2013 23:19
O intrebare as avea? Exista oare si barbati inteligenti? 57 De la: moniq_ 7 Iulie 2010 18:51
oare nu mai exista bunatate sufleteasca si omenie? 35 De la: Jojolin 22 August 2010 02:19
Desi extrem de gelos inainte, prietenul isi face o prietena apropiata la scoala 86 De la: Cristi_2_0_1 3 Decembrie 2011 00:41
poti sa fii barbatul unei singure femei,sau femeia unui singur barbat? 54 De la: Gmihaela 6 Martie 2011 12:00
Setari Cookie-uri