ce spuneti de relatia sagetator & sagetator

suntem amandoi sagetatori , avem caracterul asemanator .........va rog spuneti-mi ce sanse avem pe viitor ,relatie,casatorie........
multumesc
freeck
Postat pe 24 Septembrie 2010 10:02
Ambii fiind semne zodiacale de foc, semne mutabile, relatia debuteaza sub auspicii foarte bune ...dar stii cum se spune, teoria ca teoria, practica ne omoara

SAGETATOR ( 22.11 - 20.12 ) -octombrie 2010

DRAGOSTE. Hmm, e o perioada mai monotona pentru tine si iti face zdravan cu ochiul o miiica escapada :D revino cu picioarele pe pamant si provoaca o discutie cu partenerul/a : e musai sa gasiti o solutie sa va reinviorati relatia. Tinem pumnii! Pentru cei inca fara pereche: dati-va jos ochelarii de cal si asa poate....

mai mult, intr-un horoscop lunar si funny octombrie 2010 :
(scoateti eventualele spatii libere ce pot aparea in link)

http://www.verze.ro/Horoscop/Horoscop-Lunar/horoscop-octombrie-2010.html
happy_clover
Postat pe 24 Septembrie 2010 20:51
De la: happy_clover, la data 2010-09-24 20:51:39Ambii fiind semne zodiacale de foc, semne mutabile, relatia debuteaza sub auspicii foarte bune ...dar stii cum se spune, teoria ca teoria, practica ne omoara

SAGETATOR ( 22.11 - 20.12 ) -octombrie 2010

DRAGOSTE. Hmm, e o perioada mai monotona pentru tine si iti face zdravan cu ochiul o miiica escapada :D revino cu picioarele pe pamant si provoaca o discutie cu partenerul/a : e musai sa gasiti o solutie sa va reinviorati relatia. Tinem pumnii! Pentru cei inca fara pereche: dati-va jos ochelarii de cal si asa poate....

mai mult, intr-un horoscop lunar si funny octombrie 2010 :
(scoateti eventualele spatii libere ce pot aparea in link)

http://www.verze.ro/Horoscop/Horoscop-Lunar/horoscop-octombrie-2010.html
garbo062040
Postat pe 25 Septembrie 2010 20:47
brrr,ce ma speriasi patruzeciule....

bre..
ce noroc cu defectiunea asta garboliana...
pot sa ma bag in ce profil vreau si sa acuz paranormalu'!
preci
Postat pe 25 Septembrie 2010 20:59
Si noi suntem tot sagetatori.Avem 16 ani de casnicie si ....inca este ca si la inceput .Poate ceva mai aprins ................Avem 2 copii si este super.......
garbo048539
Postat pe 26 Septembrie 2010 09:36
multumesc mult...........
freeck
Postat pe 26 Septembrie 2010 17:48
cam asa ar spune in horoscop: Sagetator cu Sagetator: ncap doua sabii n aceeasi teaca?

Se spune ca, n astfel de cazuri, cei doi sunt destul de asemanantori ca sa nu se contrazica si destul de diferiti ca sa nu se plictiseasca mpreuna.

Totul este sa se gaseasca un Sagetator mai "terestru" (la care calitatea de calauza sa fie mai pronuntata), cu un Sagetator mai "metafizic" (la care latura teoretica sa fie mai activa), n asa fel nct cel care este capabil sa aplice, sa-l poata ajuta permanent pe cel dotat sa gndeasca.
Dar depinde numai de voi... va doresc multa fericire
Teutza_Lady
Postat pe 29 Septembrie 2010 15:35
buna eu sunt tot sagetator ....am avut candva o relatie cu un sagetator si a fost super amandoi plimbareti:d ...........a fost o relatie minunata si cred ca si daca mai exista relatie ne intelegeam ...........chestia este sa aveti amandoi aceleasi visuri si planuri de viitor .........iubiti-va caci numai de voi depinde ...........traieste clipa sagetatorule :d nu sunteti pregatiti de casatorie .............sa sti ca barbatul sagetator se casatoreste tarziu dar acum depinde de el ...nu sunt toti la fel ........... la mine au trecut 4 ani si el tot nu s-a casatorit :D dar este un vanator ........
Lory07
Postat pe 11 Octombrie 2010 22:44
trezireaaaa oameni buni...!!!!!!


adica sa fim seriosi ...nu are nici-o legatura una cu alta...daca voi chiar sunteti meniti pt a sta impreuna asa o sa fie...nu o sa trebuiasca sa te uiti in horoscop...
ancutza_judokana
Postat pe 13 Februarie 2011 12:25
De la: freeck, la data 2010-09-24 10:02:48suntem amandoi sagetatori , avem caracterul asemanator .........va rog spuneti-mi ce sanse avem pe viitor ,relatie,casatorie........
multumesc
pffff.eu la fel sant sagetator si la fel am avut o relatie cu un sagetator..a fost un dezastru...m-am plictisit de el dup o luna doar...era foarte gelos...nu credea nimic,la fel nici eu..deci la inceput a fost frumos ,dar dupa un scurt timp nu ne-am mai suportat unul pe altul....iar acuma amici fiind ne intelegem super bine.....e grea orcum aceasta combinatie,,sau cel putin pt mine a fost grea....deci parerea mea UN DEZASTRU....poate la tine o sa fie bine,,,bafta....:*
mimymorena
Postat pe 15 Noiembrie 2011 10:53
Gasmandrul meu e sagetoator, eu leu: fosta lui prietena era sagetator. El s-a saturat de relatia anterioara. A spus ca nu era fata potrivita, desi, mi-a spus el ca o iubea. Sincer, mie nu-mi vine sa merg spre mariaj, chiar daca el spune ca vrea.Si, culmea, eu l-am contactat (nu mai erau de 1 an-2 impreuna), eu am inceput relatia. Nu-mi inspira incredere pentru viitor desi se vede ca ma iubeste acum. Ne intelegem bine, cu mici divergente, totul e ok dar nu-l vad la fel ca si acum in viitor; simt ca se va schimba in rau. Mi-ar placea sa aflu daca mai are cineva starea acesta, sentimentele pe care mi le inspira relatia mea cu prietenul meu. Astrologic vorbind, se spune ca sagetataorul se intelege bine cu sagetatorii, leii si berbecii, tot zodii de foc. Am o prietena in sagetator si ne intelegem bine, de fapt o cunoscusem pe sora ei, insa cum prietena mea are caracterul meu, m-am imprietenit cu ea mai mult decat cu sora sa. Eram doua necunoscute, insa firile nostre deschise ne-au facut sa ne imprietenim.
lola81
Postat pe 21 Decembrie 2011 16:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gemeni-leu 2 De la: tsg 26 Octombrie 2011 21:59
2012- ce ziceti ????????? 9 De la: nazirra 18 August 2009 14:27
Ma iubeste??? 21 De la: dor72_ 27 Decembrie 2011 19:02
Ea Capricorn, el Berbec 1 De la: capricorn1887 23 Septembrie 2009 10:48
barbatul leu 356 De la: garbo_483193 15 Mai 2018 00:08
Setari Cookie-uri