sport sport sport


oanaoaky
Postat pe 9 Decembrie 2008 19:47
nu pot sa cred ca nu sunteti aici mamici, eu depind de sport fac aerobic de cel putin 10 ani cu intreruperile de rigoare cand am fost gravida si atunci am facut in bazin gimnastica,depind de miscare altfel nu pot sa-mi revin la forma initiala,sportul pt mine e aer,ma simt super la sala,acolo sunt mai relaxata iar acasa vin cu alt tonus la copii mei care sunt plini de energie.Incercati sa ajungeti mai des in salile de sport si veti vedea ca nu veti regreta mai ales cand ramaneti cu ceva kg in plus dupa nastere,cunosc fete care au facut depresie din cauza kg acumulate....succes mult!!!!!
oanaoaky
Postat pe 9 Decembrie 2008 19:52
Salut! Si pt mine sportul inseamna foarte mult si cred ca este foarte inportant pentru om. Acum spre rusinea mea de cand am nascut nu am mai facut deloc sport din cauza ca am nascut prin cezariana si nu prea stiu exact cand pot incepe. poop
zambila_kidz
Postat pe 5 Iulie 2009 09:48
buna!dupa cezariana e recomandat la 6 luni dar acum depinde de organism,dak ai foacut sport poti incepe si mai repede,dupa 3 luni chiar!!!eu am nascut natural si am inceput imediat chiar dak alaptam si era mai dificil nu m-am lasat...oricum la inceput mai usurel pana incepi sa-ti intrii iar in forma....succes mult!!!
oanaoaky
Postat pe 5 Iulie 2009 22:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alegerea hobby-ului de la varsta frageda 24 De la: office_salinasusesi_ro 1 Martie 2010 22:20
Cat de important este sexul in viata de cuplu? 28 De la: kidz001522 17 Noiembrie 2009 15:57
MEGA EXPOZITIA DINO pt cei mici si pt cei mari 1 De la: alexakid 25 Martie 2010 10:59
boxe compatibile cu placa audio? 0 De la: 8 Martie 2010 16:18
SLING`ul - super metoda te purtat bebelusii! 4 De la: Ciresica 14 Decembrie 2011 19:14
Setari Cookie-uri