va rog...ajutati-ma si pe mine cu un sfat!!

am cunoscut acum o saptamana la un eveniment un baiat..mi-a placut intr-adevar dar acum 2 zile am primit un telefon de la el,am ramas surprinsa pentru ca eu nu ii dadusem numarl:(,imi place de el..ma suna intr-una dar nu stiu ce sa fac sa ma implic intr-o relatie cu el?,nu prea pot sa ii vb deschis cand ma suna,nu stiu ce se intampla cu mine..va rog mult ajutati-ma!!
garbo056362
Postat pe 30 Mai 2010 19:06
incearca sa il cunosti mai bine intai..sa vezi ce fel de baiat este.iar daca este genul tau spunei ce simti..incearca sa fi mai deschisa at cand vb cu el ca sa va cunoasteti mai bine.daca u o sa ramai timida in continuare nu rezolvi nimic...parerea mea:D
garbo121894
Postat pe 30 Mai 2010 19:11
multumesc mult pentru sfat!!!
garbo056362
Postat pe 30 Mai 2010 19:53
De la: garbo056362, la data 2010-05-30 19:06:45am cunoscut acum o saptamana la un eveniment un baiat..mi-a placut intr-adevar dar acum 2 zile am primit un telefon de la el,am ramas surprinsa pentru ca eu nu ii dadusem numarl:(,imi place de el..ma suna intr-una dar nu stiu ce sa fac sa ma implic intr-o relatie cu el?,nu prea pot sa ii vb deschis cand ma suna,nu stiu ce se intampla cu mine..va rog mult ajutati-ma!!
Eu zic ca mai bine sa nu fii pre deschisa cu el,mai ales ca nu il cunosti...Lasal pe el sa vezi cum gandeste...Si vezi ce fel de baiat este.Ce prieteni are...Este nevoie de timp sa cunosti un om.Pt ca la inceput toti se comporta frumos,apoi se schimba...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Mai 2010 19:57
ai perfecta dreptate..nu poti cunoaste un om intr'un timp atat de scurt..lasa sa mai treaca cv timp ca sa il poti cunoaste bine:D
garbo121894
Postat pe 1 Iunie 2010 22:42
de ce iti faci atatea griji?iesi cu el,vezi ce vrea de la tine,de la o relatie si lasa timpul sa decida ce se va intampla cu voi.nu ai nik d pierdut dak iesi cu el.
cryssu
Postat pe 17 Iunie 2010 16:34
vorbeste-i ce te costa?iar in privinta nr.e posibil sa-l fi luat de la cineva cunoscut de tine .am patit si eu asa nu e ceva greu de obtinut poate asa sa intimplat si la tine.
mmiriam
Postat pe 17 Iunie 2010 17:53
Buna ma numesc Nicoleta.Daca tipul de care spui a facut rost de numarul tau de telefon eu cred ca ar trebui sa incerci sa ai o relatie cu el.Sa iei lucrurile incet dar sigur.Sunt putini barbati in ziua de astazi care mai sunt asa interesati de cate o fata.
Eu iti doresc bafta
nicol77
Postat pe 17 Iunie 2010 18:56
Draga mea , daca iti place baiatul inceraca sa fi stapana pe tine , incerca sa nu ii arati prea mult, cat de mult il placi , fi sincera cu el dar nu ii spune lucruri ce crezi ca intr-o zi le va folosi sa te raneasca . o zi minunata iti doresc !
gaga1970
Postat pe 25 Iunie 2010 08:29
Vorbeste cu el, raspunde-i dar nu la telefon, la telefonul nu vezi ochii nu simti caldura si trmurul vocii, nu vezi mimica fetei.
trebuie sa incerci sa-l cunosti ca sa -ti poti singura raspunde daca poti avea o relatie cu el.
garbo013668
Postat pe 25 Iunie 2010 20:45
scumpo cred ca deja ti s-au cam aprins calcaiele, mai mult ca sigur ca in sufletul tau a intrat fiorul dragostei si asta o recunosti si tu in sufletul tau daca stai si analizezi la rece,parerea mea ar fi ca tu sa iesi cu el si atunci ii vei vedea fata,felulu in care respirs atunci cand e cu tine daca te place vei simti
kidz008307
Postat pe 26 Iunie 2010 17:16

Recomandari

Setari Cookie-uri