nu stiu ce sa fac.....

in luna august sotul meu a plecat de acasa fara sa imi spuna motivul.pur si simplu a luat bagajele si s-a mutat la mama lui.Desi am mers la socrii pentru a-l intreba si a-mi explica motivul pentru care aplecat, acesta nu a vrut sa vorbeasca, ci s-a inchis in el spunandu-mi numai ca el doreste sa divorteze.Desi am facut tot posibilul pentru a ne impaca, acesta pentru a nu ma mai vedea si a-mi vorbi a plecat din tara.Mama lui este o femeie tare ciudata pe care eu am acceptat-o numai pentru el, desi el este la adoua casatorie.Am rugat-o pe ea sa vorbeasca cu el, dar de fiecare data mi-a spus ca nu poate scoate prea multe de la el...De curand am fost contactata la telefon de el si de aceasta data el a dorit sa divortam...tocmai din acest motiv am introdus actiunea de divort desi inima mea imi spune ca nu am facut bine... Acum cateva zile, m-a sunat din nou si de aceasta data a vorbit frumos cu mine...din ce am aflat eu...el are pe o alta...ce sa fac?Poate ma ajutati...
illona68
Postat pe 10 Octombrie 2009 14:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o Noua dieta 42 De la: garbo_9816 15 Decembrie 2012 18:39
sotul meu ma minte si iese cu alta femeie 99 De la: cattharsis 20 Ianuarie 2010 19:39
Consiliere astrologica - grup de lucru cu influentele astrale. 28 De la: ank13 22 August 2015 17:52
Eu cred ca daca il rogi pe Dumnezeu sa te ajute ca sa mergi pe drumul drept si sa te supui lui,omul are devii puternic si nu i-ar mai pasa de gurile rele si le-ar lasa sa vorbeasca singure pana le-ar sari ochii 17 De la: ingerasulluptator 12 Martie 2013 23:42
SIMT CA INNEBUNESC IN CASNICIA MEA!!!!!!! 195 De la: Anouk 9 Ianuarie 2010 23:33
Setari Cookie-uri