AVC!!!!

AM AVUT ACUM 20 DE ANI UN ACCIDENT VASCULAR CEREBRAL CU SECHELE URATE SEMIPAREZA STANGA MANA SI PICIOR. DINTR-UN OM ACTIV SI ENERGIC AM AJUNS (APROAPE O "LEGUMA"(SA NU EXAGEREZ CA ESTE PACAT DE DUMNEZEU,MA POT DEPLASA OARECUM INSOTIT ,IMI POT SATISFACE SINGUR NEVOILE CURENTE SI NECESDARE ,INSA IMOBILITATEA IN CASA PE TERMEN LUNG MA EXASPEREAZA AM OBTINUT CERTIFICAT DE HANDICAP SI PARCA MA SIMT STIGMATIZAT (OASRE ASATA ESTE INCEPUTUL SFARSITULUI?)MA SMT DEPRIMAT SI NEFOLOSITOR .SI ASA SUNT EU O FIRE COLERICA ,INSA ACEASTA BOALA MI-A PUS CAPAC. OARE CE VA URMA ???
__GEO2009RO
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:27
si cum tastezi?
kyra
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:30
Nu ma pricep ca nu sunt medic dar pot sa iti spun ca depinde si la medicul sau spitalul care te duci conteaza foarte mult. Si eu am cautat o groaza pana am reusit sa gasesc pentru bunica mea sa se opereze la inima la spitalul Clinicco din Brasov mai exact noroc ca mia spus o cunostinta sa incerc acolo altfel... Deci eu iti sugerez sa te interesezi prin toate mijloacele posibile sa obtii cat mai multe informatii legate de doctori priceputi in domeniu.
andreeabombonica
Postat pe 3 Decembrie 2011 18:08
si eu zic la fel; este foarte important medicul. Tata are un super-medic cardiolog care foloseste tehnologii de ultima generatie pe computer cand isi monitorizeaza bolnavii.
E-adevarat ca si noi suntem foarte cooperanti si interesati. Si facem tot ce ne recomanda el: medicamente, regim alimentar, fara efort, aer curat, fara stress.

garbo_405853
Postat pe 29 Septembrie 2014 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Centrul de Cardiologie de Urgenta Brasov, consult si operatie, pareri? 1 De la: garbo_455768 18 Septembrie 2016 11:44
Din inima 15 De la: costel_s 1 Septembrie 2014 16:15
MI-AM RUPT UN PICIOR 10 De la: precizilla 27 Aprilie 2011 21:08
BUNA! VA ROG UN SFAT... 2 De la: anaROBERT 19 Iunie 2010 01:26
AVC!!!! 4 De la: __GEO2009RO 29 Septembrie 2014 12:26
Setari Cookie-uri