sexy interviu

stiti de ce ,voi da aici spicuiri din acest interviu?pt ca poate ,ne aducem aminte cat de tineri si inconstienti eram,daca ne-a placut?ramane de comentat.acest interviu este preluat dintr-o revista.toti sau aproape toti o stim pe M M,de la o anumita tleviziune.cred ca a fi naiv,nu inseamna,ca gata si iubesti.dar a fi naiv inseamna sa dai asemenea,interviuri,nu ai comentez,ma abtin.va las sa judecati singuri .repet pt a nu avea probleme,este o preluare dint-o revista."e o bruneta ,focoasa si credeca posteriorul ei ar putea concura.....cu cel al lui Jenifer Lopez.e sigura pe atuurile ei,stie clar cum sa dea gata cgiar si pe cel mai feroce mascul.....partida perfecta de sex,...tot timpul exista fantezii noi si niciodata nu o sa le faci pe toate.viata sexuala,inceputa la 19 ani,dar ii pere rau de timpul pierdut.sex numai in pat? sincer,peste tot.imi place tensiunea,adrenalina.....pozitia preferata?.....imi place cea in care preiau eu controlul....ce zici despre masturbare?.....este un rau necesar....daca partenerul nu te satisface,schimba-l. ai facut sex in masina....da ,si e foarte tare.......am invatat despre sex intre timp,iar de fiecare data am descoperit ,ca exista ceva nou."cam atat despre sex,dar nu de la Sarah Jessica Parker.si acum cireasa de pe tort:"ce spune M.M despre sexul cu fostul.....sunt unii care merita sa-i umilesti,sa vada ce au avut,ce au pierdut,iar bomboana de pe coliva,sa fie atunci cand le spui ca,a fost cea mai slaba partida de sex" iaca-ta ca avem si noi o Jessica ,autohtona.mie imi pare ca ,aceasta domnisoara,nu va intalni,barbatul ideal.recititi pasajul cu satisfacerea si schimba-l.asa ca stimabili barbati,cu asa domnisoare,caci nu e casatorita,unde cautati dragostea adevarata?sau a-ti gresit secolul?ehhhhh femeile au evoluat.pe mine tipa,m-a cucerit cu naivitatea ei.abia astept sa vina,extraterestrii!oar barbatii lor cum or fi?caci fetele noastre sunt pregatite.un subiect,intersant!voi cum a-ti proceda?las la latitudinea fiecareia,sa interpreteze,intrebarea.
allexanndrra
Postat pe 25 Iunie 2009 00:36
asa...si?whatever, ma rog...
mia79x
Postat pe 25 Iunie 2009 00:39
waw...MM...ce femeie minunata....iar MM numai naiva nu e....se vede pe fata ei cat e de perversa si hoata....draga....inteligenta nu ti-o cultivi la zero tv....lasa-ne....
tutankhamon
Postat pe 25 Iunie 2009 00:43
draga mea...oricat de bine educata sunt, ma vad silita sa iti spun ca ai probleme serioase...si ma refer aici la probleme de comportament, atitudine, etc...

nu mai amintesc ca esti incoerenta, haotica si total confuza

sper sincer sa reusesti sa depasesti aceste momente

ps...nu stiu cine este MM despre care vorbesti cu atat implicare
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 00:43
da' cine-i MM? pe bune ca nu stiu
pik_nik
Postat pe 25 Iunie 2009 00:45
se pare ca suntem doi ignoranti, pik

nici eu nu stiu despre cine vorbeste
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 00:46
las' ca ma fac io mare...
pik_nik
Postat pe 25 Iunie 2009 00:48
pik, deja am neplacuta impresie ca derapeaza totul din ce in ce mai mult...

si pe urma se ofenseaza cand sunt rasi de pe lista de prieteni sau ironizati pe cate un topic...

in ceea ce ma priveste, draga alexandra cu multe consoane, ai tot dispretul meu pentru modul cum te manifesti pe forum si un ignore total

wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 00:50
nashpeta de ziarista cu care vuiesc ziarele ca a avut o legatura reporterul poporului, luis lazarus....na...v-ati lamurit???
tutankhamon
Postat pe 25 Iunie 2009 00:55
e prea banal sa-ti spun sa zambesti azi:)
ori suntem depasiti de vremuri, ori trebuie sa acceptam derapajul ca pe o forma de progres, de evolutie. si am putea discuta o luna despre asta.
pot doar sa ma autoamagesc, sa spun ca suntem pe spirala neagra a negarii negatiei. negam radacinile, forma noastra de a fi, de a intelege lumea, in cautarea planului superior. si chiar pasii gresiti sunt de fapt progres, daca teoria unui oarecare donald walsch e reala, adica fiecare plan superior are deasupra lui alt plan. vreau sa spun ca drumul gresit se autorepara, iar esecurile punctuale sunt exceptia, in teoria generala a existentei umane.
brrrrrrr, m-am incurcat, si va dau si voua de lucru daca nu aveti ce face, sa incercati ca macar voi sa pricepeti ce vreau sa spun
pik_nik
Postat pe 25 Iunie 2009 00:59
lasa ca ne explica duduitza de daschise topicul...ca ea e cea mai inteligenta de pe net....noi suntem pleava....
tutankhamon
Postat pe 25 Iunie 2009 01:04
pik, tu ne povestesti aici despre cunoasterea de sine si meandrele concretului ?
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 01:04
asa a iesit?!
am vrut sa povestesc despre constiintza sinelui, cunoasterea fiind un bun deja castigat
iote dom'le cum pot invata cate ceva chiar de la mine!
va trebui sa-mi provoc mai des stari din astea de confuzie
pik_nik
Postat pe 25 Iunie 2009 01:07
pai, daca e sa o punem de un concurs de aberatie, sa nu uitam ca sunt nevasta de scriitor...deci, e logic ca si eu stau bine cu fantezia, ca altfel nu reuseam sa-mi inteleg barbatu' fara sa imi ies din minti

so...se poate fantaza la nesfarsit...he...he...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 01:11
mda, inapoia fiecarui scriitor sta o wife
pik_nik
Postat pe 25 Iunie 2009 01:13
mda...si uite asa se alege prafu' si de topicul asta...

eu cred ca doamna vrea sa ne dea jucarele noi...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Iunie 2009 01:15
ce bine le mai zice MM !!! are dreptate in privinta interiorului kare asigura sexul in masina cu posteriorul , anteriorul , succesorul sau premergatorul

e drept. extraterestri e printre noi si langa noi. chiar daca nu stim kum arata barbatii lor ,cel putin stim kum arata barbatii nostri si ne imaginam k mai rau de atat nu se poate deoarece tot timpul se exista fantezii noi. si din fantazie dai in apoplexie tokmai la tzank, sa-l faci pe ala sa-si ia kampii sau sa bea otrava .
si_totusi
Postat pe 25 Iunie 2009 08:32
uuooooffff, allexanndrro!!! incepusem, sincer, sa-mi fac probleme! dar vad ca ti-ai mai revenit din socul post-epistolic de acum vreo 2 zile.

bravo, fata, incepi sa-mi placi! e, vezi ca se poate? asa da, mai zic si eu postare! ce apocalipse, ce interpretari?...

da totusi, cine-s personagiile de care se vorbeste aici, de trebuie sa stiu eu de ele?
Thor
Postat pe 25 Iunie 2009 23:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tinerete fara batranete 20 De la: redfire 26 Iulie 2009 20:57
lipici 51 De la: cely 11 Decembrie 2009 13:28
Despre dragoste 53 De la: danseanavictoria 18 Martie 2011 15:35
as vrea sa stiu din toti care comenteaza aici cine este tatuator? 31 De la: Nicu_Nicolas_Sbr_1 18 Mai 2014 21:46
Cum sa fac sa imi opresc menstruatia? 11 De la: mca 3 Iulie 2009 23:40
Setari Cookie-uri