apreciati siturile in care se foloseste limbaj trivial?

acum vin de pe situl ziare.ro.citesti stiri ,si care crezi ca te intereseaza il comentezi.fac de mult acest lucru,comentez si in unele reviste,sau chiar colaborez.si aici ,tastam ,ne spunem pareri ,comentam dar nu am vazut pe nimeni sa foloseasca cv triviale.cred ca daca as conduce un site prima regula ar fi limbajul,care daca nu e adecvat,scot contul in afara sitului .pers care foloseste asemenea vocabular,nu trebuie sa confunde un site cu chaturile de proasta calitate.imi pare bine ca aici nu am intalnit asemenea problema.voi ce parere aveti?
allexanndrra
Postat pe 13 Iunie 2009 18:36
eu citesc multe ziare in care commenturile de pe forum sunt de toata jena

de-aia ramasi la stadiul de necivilizati care nu au argumente si atunci recurg la injuraturi

da' de ce framanti tu din cauza asta ? ca sigur n-ai sa poti indrepta lumea cu umaru'...

fiecare se exprima dupa cata educatie are, si cat il duce capu'...

wife_de_zmeu
Postat pe 13 Iunie 2009 18:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare vrea ceva serios? 15 De la: dor72_ 17 Decembrie 2011 20:10
Un sfat va rog! 11 De la: garbo_475012 25 Septembrie 2017 21:18
Nemultumire 15 De la: garbo_472769 3 Decembrie 2017 07:23
Din cauza ca Dumnezeu interzice practicile necinstite,pofta,minciuna si inselaciunea,oamenii sunt inclinati sa respinga principiile sale,pe care le socotesc o piedica in calea prosperitatii lor pamantesti. 13 De la: ingerasulluptator 19 Martie 2012 21:58
integrarea persoanelor cu dizabilitati in societate 9 De la: garbo181433 6 Ianuarie 2011 20:22
Setari Cookie-uri